לשירות לקוחות חייגו

072-2222191

לשירות לקוחות חייגו 072-2222191

הערכת רכוש לצורך ביטוח תכולת דירה

סיימתם עם מעבר לדירה, הכל כבר במקום ועכשיו רק נשאר לכם לבצע ביטוח תכולת הדירה. צוות סוגרים הכל לדירה ממליץ לכם על הערכת רכוש מקצועית לקראת ביטוח תכולת הדירה. כל הפרטים בכתבה.
המרכז למעבר דירה נס ציונה

ביטוח תכולת דירה לאחר מעבר דירה מספק רשת הגנה כלכלית בפני נזקים שעלולים להיגרם לרכוש הנמצא בתוך הדירה בעקבות שריפה, פריצה, אסונות טבע ועוד. הפרמיה עבור ביטוח תכולת הדירה נקבעת בהתאם להערכת רכוש ייעודית המתבצעת על ידי מומחים בתחום לצורך ביטוח תכולת הדירה, ובהתאם לגובה הסיכון המוערך על ידי חברת הביטוח על פי סקר הסיכונים שהיא עורכת.

להרגיש בטוחים

רוב האנשים צוברים בחייהם לא מעט רכוש. לעיתים מדובר ברכוש בסיסי באופן יחסי שערכו המצטבר עשוי להיות גבוה, ולעיתים הרכוש כולל פריטים יקרי ערך של ממש. כך או כך, כדאי לעשות ביטוח לתכולת הדירה, כדי שלא למצוא את עצמכם מחוסרי כל במקרה של גניבה, שריפה, הצפה ונזקים נוספים שעשויים להיגרם.

הערכת רכוש לפני ביטוח תכולת דירה

ניתן לבצע הערכת רכוש במקרים שונים, אך ביצוע הערכת רכוש לפני ביטוח תכולת דירה הוא חובה, וההערכה שתתבצע על ידי שמאי מטעמה של חברת הביטוח או על ידי מעריכים בלתי תלויים שיהיו מקובלים על המבוטח ועל החברה המבטחת גם יחד. הערכה עצמאית של הרכוש או תכולת הדירה רחוקה מלהיות מדוייקת, ובכל מקרה לא תתקבל על ידי חברת הביטוח.

ביצוע הערכת רכוש

ביצוע הערכת רכוש, לצורך ביטוח תכולת דירה או לכל צורך אחר, חייבת להתבצע על ידי מעריך מומחה, לא רק בגלל הפן החוקי. מעריכים מקצועיים ובלתי תלויים יכולים לתת לכם תמונת מצב מדויקת לגמרי על שווי הרכוש שבידיכם. לעיתים אתם עשויים לגלות שהרכוש שבידיכם שווה פחות ממה שחשבתם, אך לעיתים מתגלים במפתיע פריטים יקרי ערך שלא ידעתם את ערכם האמיתי קודם לכן, במיוחד אם יש ברשותכם חפצים עתיקים, תכשיטים ועוד. ברוב המקרים תכולת הדירה תתגלה כבעלת ערך גבוה יותר ממה שהערכתם. כעת תוכל חברת הביטוח לקבוע את גובה הפרמיה ואת גובה הפיצויים שתקבלו במקרה הצורך בצורה נכונה ומדויקת.

מסקר קצר שערכנו אנו ממליצים על אסטים הערכות בע"מ, חברה קטנה המורכבת משני מעריכים מקצועיים בעלי ניסיון של שנים רבות בתחום ואהבה גדולה להערכת חפצי אומנות, תכשיטים ועוד. אסטים הערכות אינם עוסקים במסחר או ברכישת פרטי אומנות אלא רק בערכת הפריטים כך שההערכה שלהם הינה אוביקטיבית ואמינה.

מחפש בעל מקצוע בתחום?
מלא את הפרטים וקבל הצעה מבעלי המקצוע של מרכז סוגרים הכל לדירה:

תאריך כניסה / שיפוץ
שרותים ומוצרים להם אני זקוק עכשיו*

באותו נושא:

ארון מראה לאמבטיה
ארון מראה לאמבטיה: הפתרון המושלם לסדר ולדברים הקטנים בחדר הרחצה
חיפוי עץ לקיר – בדיוק השינוי שאתם זקוקים לו
חיפוי עץ לקיר - העיצוב שאתם רוצים בבית!
דק למרפסת המושלמת
דק למרפסת המושלמת
11 דברים חדשים באתר החדש של סוגרים הכל לדירה!
11 דברים חדשים באתר החדש של סוגרים הכל לדירה!
ארון אמבטיה גודל 100 ס"מ - 7 אפשרויות שיעשו לכם סדר!
6 סוגי ארונות אמבטיה בגודל 100 ס"מ לחדר האמבטיה שלך!
ארונות הזזה - המדריך המלא לקבלת הצעת מחיר
6 דברים שאתם חייבים לדעת כדי לרכוש ארונות הזזה
סוגי מזגנים
הצעת מחיר למיזוג אוויר – כל מה שאתם צריכים לדעת
ארונות הזזה - המדריך המלא לקבלת הצעת מחיר
ארונות הזזה - המדריך המלא לקבלת הצעת מחיר

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

הטבות בלעדיות באירועי קנייה קבוצתית לרכישת ריהוט, מוצרי חשמל ועוד!

מבצעים והטבות שעשויים לעניין אותך