לשירות לקוחות חייגו

072-2222191

מזגני מיצובישי

כפי שכבר הזכרנו, המותג מיצובישי פועל כמעט בכל תחום אפשרי, ובין היתר גם במערכות אנרגיה וייצור חשמל. בייצור מזגנים עוסקת מיצובישי כבר כ- 70 שנה.

עובר דירה או משפץ בקרוב?

ייעוץ ללא התחייבות עם מרכז סוגרים הכל לדירה לשיפוץ ומעבר דירה:

מיצובישי היא קונגלומרט, כלומר קבוצת חברות עצמאיות, במקרה הזה 3 חברות יפניות, החולקות את אותו המותג ואותו סימון מסחרי. המותג מיצובישי מכסה מגוון תחומים עצום: בנייה, כרייה, ייצור כלי רכב, כליי שייט ומטוסים, ייצור ושילוח של לווינים, תעשייה כימית ותעשיות כבדות, שירותים פיננסיים מכל הסוגים, מזון ומשקאות, אלקטרוניקה, תקשורת, נפט, גז, פלדה, מתכות ועוד, והוא כולל מאות חברות-בת, תאגידים, מוסדות, ארגונים וכו’.

מיצובישי

לשם מיצובישי שני פירושים: האחד הוא “ערמוני מים” שצורתם מעוינת, והשני הוא “שלושה יהלומים”, ומכאן נגזר הלוגו המפורסם של החברה. החברה הוקמה בשנת 1870, לפני קרוב ל- 150 שנה, כחברת ספנות, ולאט לאט הוסף הגיוון בחברה, בתחילה כדי לשרת את הספינות, כמו כריית פחם להנעה וקניית בית חרושת לפלדה וברזל לצורכי ייצור ספינות ותיקונים, חברת ביטוח-ימי להוזלת הביטוח לספינות החברה וכו’, ולאחר מכן הורחבה מיצובישי יותר ויותר. כפי שכבר הזכרנו, המותג מיצובישי פועל כמעט בכל תחום אפשרי, ובין היתר גם במערכות אנרגיה וייצור חשמל. בייצור מזגנים עוסקת מיצובישי כבר כ- 70 שנה.

מזגני מיצובישי

חברת מיצובישי ידועה בדגש שהיא נותנת על פיתוח טכנולוגיה בכל תחום בו היא עוסקת, החל מלוויינים, דרך תקשורת וכלה במזגנים, והיא אחת החברות המובילות בעולם בתחומי מוצרי הצריכה. לכן, זה אך טבעי שמזגני מיצובישי ידועים ביעילותם הגדולה, בהפעלה השקטה, וביכולת שלהם לעבוד בעומסים חריגים ובטמפרטורות שרוב המזגנים לא עובדים בהן (בין מינוס 20 מעלות לפלוס 50 מעלות בצל).

מיצובישי היא אחת החברות הראשונות שהכניסו את טכנולוגיית האינוורטר המהפכנית לייצור המזגנים, וכמובן לקחה אותה רחוק יותר מכל חברה אחרת. אמינות מזגני החברה גדולה וניתן להתקין אותם גם בחדרי האמבטיה הודות לתקן IPX1. כל מזגני מיצובישי אלקטריק מצוידים במערכות שונות לחיסכון באנרגיה ורמת זיהום נמוכה במיוחד.

בישראל מזגני מיצובישי הם אחת מארבע חברות המזגנים הגדולות ביותר.

מה מציעים לנו מזגני מיצובישי אלקטריק?

שתי מערכות המיזוג המובילות היום להתקנה בדירות חדשות הן מערכות מיזוג מיני מרכזי, עם או בלי טכנולוגיית האינוורטר. מיצובישי, כהרגלם, לוקחים את הטכנולוגייה קדימה:

מערכות מיזוג האוויר של מיצובישי המצוידות בטכנולוגיית אינוורטר נקראות מערכות מיזוגMULTI  POWER , והן מצוידות באפשרות לחבר עד 8 יחידות פנימיות ליחידה חיצונית אחת, וניתנות להתקנה ללא צורך בהנמכות תקרה כמו במערכות מיני מרכזי, מה שמאפשר להתקין את המערכת בקלות גם בדירות קיימות ללא צורך בעבודות הכנה או שיפוצים. מערכת מיזוג האוויר MULTI POWER  היא בעלת הפעלה שקטה, בפנים ובחוץ, כך שאין סיכוי שהרעש העולה מהמנוע החיצוני יפריע לכם או לשכנים.

 

השימוש בטכנולוגיית האינוורטר מאפשר לשמור על הלחות באוויר כדי למנוע את תחושת היובש שיש לאנשים רבים כשהמזגן מופעל, והם גם מסננים את האבק מהאוויר “על הדרך”. מדחס האינוורטר המתקדם, הפועל באופן רציף ברמת תפוקה משתנה, ללא צורך בכיבוי המדחס והפעלה מחודשת שלו, כמו שקורה במזגנים רגילים. בעוד מזגני אינוורטר של חברות אחרות מבטיחים חיסכון של עד 30% בצריכת האנרגיה לעומת מזגן רגיל, במיצובישי אלקטריק מבטיחים חיסכון של עד 45% בצריכת האנרגיה.

 

הדייקנות היפנית באה לידי ביטוי במזגני האינוורטר של מיצובישי במגוון דרכים: דיוק של כחצי מעלה מהטמפרטורה שכוונה בשלט ללא קפיצות בטמפרטורה, שמירה על לחות האוויר ללא הרגשת יובש, וכאמור צריכת החשמל נמוכה מאוד יחסית למזגנים אחרים.

למה בכל מיני מרכזי?

למרות כל היתרונות שצוינו להלן ממשיכה חברת מיצובישי להציע גם מערכות מיזוג מיני-מרכזי ללא טכנולוגיית אינוורטר, כמו חברות אחרות. מזגני מיני-מרכזי צורכים הרבה יותר חשמל, כמובן, משום שהמדחס החיצוני עובד ב- 100% תפוקה בכל מקרה של הדלקת המזגן, גם אם מקררים רק חדר אחד. בניגוד לטכנולוגיית האינוורטר, המנוע במערכת מיני מרכזי מפסיק לפעול כשהטמפרטורה הפנימית מגיעה לנדרש ומתחיל לעבוד מחדש כשהיא עולה או יורדת, מה שגורם לצריכת אנרגיה מוגברת ולקיצור חיי המנוע.

אז למה בכל זאת ממשיכות החברות השונות להציע את מערכת המיזוג המיני-מרכזית? בגלל המחיר. מחיר קניית מזגן אינוורטר בכלל, ומזגן MULTI POWER  בפרט, הוא גבוה יחסית למחירה של מערכת מיני מרכזי רגילה, ואנשים רבים עדיין רוכשים אותה בשל כך.

אנחנו ממליצים לשים לב לחיסכון הגדול בצריכת האנרגיה ובצורך המינימלי בעבודות תחזוקה, יחד עם ההארכה המשמעותית בחיי המזגן, שבסופו של דבר מחזירים את ההשקעה הראשונית והופכים את מזגני המולטי פאוור למשתלמים הרבה יותר.

 

השירות של מיצובישי אלקטריק

מזגני מיצובישי אלקטריק מיובאים ומשווקים בארץ בבלעדיות על ידי חברת אקון טק, המחזיקה מרכז תצוגה והדרכה עבור כל מערכות מיזוג האוויר של החברה. כל רוכשי המזגנים מחברת אקון טק מלווים על ידי מהנדסים ויועצי מיזוג אוויר המסייעים בהתאמת המערכת לבית, בתכנון הראשוני של ההתקנה וכמובן בהתקנה עצמה, ועומדים לרשות הלקוחות בכל שאלה או סיוע בנושא תחזוקת המזגנים. אם יש לכם תקלה ואתם פונים לטכנאי עצמאי, כדאי לשים לב שהוא מוסמך לטיפול במזגני מיצובישי.

הטלפון הישיר של מוקד שירות הלקוחות של מזגני מיצובישי אלקטריק הוא  08-9197878, ומספר הפקס הוא  08-9225000. המוקד פעיל 5 ימים בשבוע, 24 שעות ביממה, וסגור בשישי ושבת.

החברה מחזיקה גם דף פייסבוק וניתן לפנות אליה גם שם: https://www.facebook.com/econtecair/

למידע נוסף:

התקנת מזגני מיצובישי, התקנת מזגן תלת פאזי, התקנת מזגן אינוורטר

 

אהבתם? מוזמנים לשתף! שגם אחרים יוכלו ליהנות

מחפש בעל מקצוע בתחום?
מלא את הפרטים וקבל הצעה מבעלי המקצוע של מרכז סוגרים הכל לדירה:

תאריך כניסה / שיפוץ
שרותים ומוצרים נוספים להם אני זקוק עכשיו*

באותו נושא:

FIORELLA2
כמה עולה רשימת המצרכים לשיפוץ חדר אמבטיה קומפלט - חלק א'
מטבחים בנס ציונה
4 נושאים שאסור לכם לחסוך בהם כאשר אתם עורכים שיפוץ דירה קומפלט - חלק ב'
שיפוץ דירה
4 נושאים שאסור לכם לחסוך בהם כאשר אתם עורכים שיפוץ דירה קומפלט - חלק א'
שיפוץ חדר אמבטיה גדול: מדריך מקיף לעבודה נכונה
שיפוץ חדר אמבטיה גדול: מדריך מקיף לעבודה נכונה
ריצוף לבית
ריצוף לבית -  האפשרויות העומדות בפניכם ומה היתרונות של כל אחת מהאפשרויות? 
מטבחים בנס ציונה
סוגרים הכל לדירה משיקה מטבחים בנס ציונה!
החלפת אמבטיה במקלחון
החלפת אמבטיה במקלחון - המדריך ששווה לכם להכיר! 
למה ומתי חייבים להגיע לייעוץ כדי לרכוש ארונות אמבטיה או ארונות הזזה?
למה ומתי כדאי מאוד להגיע לייעוץ כדי לרכוש ארונות אמבטיה או ארונות הזזה?

עובר דירה או משפץ בקרוב?

הכנס פרטים וקבל ייעוץ ללא התחייבות
במרכז סוגרים הכל לדירה לשיפוץ ומעבר דירה:

המרכז לשיפוץ ומעבר דירה, כל הפתרונות ובעלי המקצוע במקום אחד

הטבות בלעדיות באירועי קנייה קבוצתית לרכישת ריהוט, מוצרי חשמל ועוד!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

מבצעים והטבות שעשויים לעניין אותך

דרור מגל, סוגרים הכל לדירה

מחפשים מערכת מיזוג אוויר לבית חדש?

רוצים לקבל מעטפת שלמה של תכנון, ביצוע, ניהול חבילת מיזוג אוויר קומפלט?
מעניין? השאירו פרטים ובואו נדבר!

ספר לנו כיצד נוכל לעזור לך
דילוג לתוכן