לשירות לקוחות חייגו

072-2222191

מחזור משכנתא- לא מפחיד כמו שחשבתם

מחזור משכנתא הוא צעד שרבים מאיתנו שוקלים לבצע אבל רק 20% באמת מבצעים. אם גם אתם חושבים על מחזור המשכנתא, הינה כמה טיפים שיכולים לעזור לכם.
המרכז למעבר דירה נס ציונה

עובר דירה או משפץ בקרוב?

ייעוץ ללא התחייבות עם מרכז סוגרים הכל לדירה לשיפוץ ומעבר דירה:

פעולת מחזור משכנתא מפחידה את רוב בעלי הבתים בישראל, ולא בצדק. מחזור המשכנתא עשוי לחסוך כסף רב כשהוא נעשה נכון, ולפעולה זו עשויות להיות השלכות כלכליות רבות וחשובות על כלכלת משק הבית. הסטטיסטיקה מראה כי 20% בלבד מבעלי הבתים בישראל משתמשים באופציית מחזור המשכנתא, בעיקר בשל הרתיעה מהפרוצדורה הסבוכה והחשש מהעמלות והקנסות השונות. הצוות הפיננסי של פורטל קהילות שמח להעמיד אתכם על טעותכם ולהסביר לכם כיצד עושים זאת נכון ופשוט.

אל תפסיקו להתעניין

לרוב האנשים אין מודעות כלכלית גבוהה מספיק, ומיד לאחר חתימה על חוזה המשכנתא הם מפסיקים התעניין בה, ומשלמים את התשלום הקבוע להם בהסכם במשך עשרות שנים. מתוך 20% האוכלוסיה שמחזרו משכנתא, כפי שציינו קודם לכן, רובם עשו זאת בעת קניית דירה חדשה, וניצלו את ההזדמנות לשיפור תנאי התשלום שלהם. אם יש לכם משכנתא כדאי להתעניין בה מדי פעם, לבדוק מהם תנאי המשכנתא בשוק ואת האפשרות למחזר את המשכנתא שלכם בתנאים טובים יותר.

למחזר או לא למחזר זו השאלה

אם יתרת ההחזרים במשכנתא שלכם עולה על 400,000 ש”ח ונותרו לכם יותר מחמש שנים עד לסיום התשלומים, כדאי לכם למחזר. מחזור משכנתא עשוי לחסוף לכם כ-10% מסכום התשלומים.

איפה מתחילים?

את תהליך המחזור מתחילים בפעולה פשוטה: התקשרו לבנק ובקשו שיוציאו עבורכם דו”ח הנקרא דוח יתרות לסילוק. כמשתמע משמו, כולל דו”ח זה את כל יתרות הסילוק שיש לחשבונכם, כולל יתרת חוב, ריביות, קנסות יציאה במידה שיש ופירוט המסלולים אליהם אתם מחויבים. עם הדו”ח הזה אתם יכולים לפנות ליועץ משכנתאות שיכול לבדוק עבורכם את כדאיות המסלול בו אתם נמצאים עכשיו ואיזה מסלולים טובים יותר אפשריים עבורכם.

איך ולמה, איפה, כמה

אותם 20% שבכל זאת ממחזרים את המשכנתא שלהם, נוטים לעשות זאת באופן מובהק באותו מקום שלקחו את המשכנתא הראשונה, ואינם ממצים את פוטנציאל החיסכון הכלכלי הטמון בפעולת מחזור משכנתא. אנו ממליצים לפנות תמיד ליועץ משכנתאות מוסמך ומורשה, עם אותו דו”ח יתרות לסילוק שקיבלתם מהבנק, ולבקש ממנו שימצא עבורכם את מסלול המשכנתא המשתלם ביותר והמתאים ביותר ליכולתכם הכלכלית. ברוב הפעמים לא מדובר באותו בנק ממנו לקחת את המשכנתא הראשונה. אל תיבהלו מכך, ותנו ליועץ לעזור לכם, זה באמת הרבה יותר פשוט ממה שחשבתם, וחוסך הרבה יותר ממה שדמיינתם.

מה לא לעשות?

לאחר שהבהרנו את פשטות התהליך ועד כמה הוא כדאי,הרשו לנו להוסיף עצה אחת הנוגעת למה לא לעשות. מה שאסור לעשות הוא להקשיב לחברים ומכרים, שמתוך אכפתיות אמיתיתומתוך כוונה טובה, שמחים לספר על המשכנתא המצוינת שלהם ולהפנות אתכם אל הפקיד שסייע להם.אך משכנתא יש להתאים לכל אחד בנפרד, בהתאם לדרישות ולצרכים האישיים. היו נחמדים, שכן הם באמת רוצים בטובתכם, אך אל תעשו את מה שהם אומרים.

אהבתם? מוזמנים לשתף! שגם אחרים יוכלו ליהנות

מחפש בעל מקצוע בתחום?
מלא את הפרטים וקבל הצעה מבעלי המקצוע של מרכז סוגרים הכל לדירה:

תאריך כניסה / שיפוץ
שרותים ומוצרים נוספים להם אני זקוק עכשיו*

באותו נושא:

FIORELLA2
כמה עולה רשימת המצרכים לשיפוץ חדר אמבטיה קומפלט - חלק א'
מטבחים בנס ציונה
4 נושאים שאסור לכם לחסוך בהם כאשר אתם עורכים שיפוץ דירה קומפלט - חלק ב'
שיפוץ דירה
4 נושאים שאסור לכם לחסוך בהם כאשר אתם עורכים שיפוץ דירה קומפלט - חלק א'
שיפוץ חדר אמבטיה גדול: מדריך מקיף לעבודה נכונה
שיפוץ חדר אמבטיה גדול: מדריך מקיף לעבודה נכונה
ריצוף לבית
ריצוף לבית -  האפשרויות העומדות בפניכם ומה היתרונות של כל אחת מהאפשרויות? 
מטבחים בנס ציונה
סוגרים הכל לדירה משיקה מטבחים בנס ציונה!
החלפת אמבטיה במקלחון
החלפת אמבטיה במקלחון - המדריך ששווה לכם להכיר! 
למה ומתי חייבים להגיע לייעוץ כדי לרכוש ארונות אמבטיה או ארונות הזזה?
למה ומתי כדאי מאוד להגיע לייעוץ כדי לרכוש ארונות אמבטיה או ארונות הזזה?

עובר דירה או משפץ בקרוב?

הכנס פרטים וקבל ייעוץ ללא התחייבות
במרכז סוגרים הכל לדירה לשיפוץ ומעבר דירה:

המרכז לשיפוץ ומעבר דירה, כל הפתרונות ובעלי המקצוע במקום אחד

הטבות בלעדיות באירועי קנייה קבוצתית לרכישת ריהוט, מוצרי חשמל ועוד!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

מבצעים והטבות שעשויים לעניין אותך

ספר לנו כיצד נוכל לעזור לך
דילוג לתוכן