לשירות לקוחות חייגו

072-2222191

לשירות לקוחות חייגו 072-2222191

מחזור משכנתא- לא מפחיד כמו שחשבתם

מחזור משכנתא הוא צעד שרבים מאיתנו שוקלים לבצע אבל רק 20% באמת מבצעים. אם גם אתם חושבים על מחזור המשכנתא, הינה כמה טיפים שיכולים לעזור לכם.
המרכז למעבר דירה נס ציונה

פעולת מחזור משכנתא מפחידה את רוב בעלי הבתים בישראל, ולא בצדק. מחזור המשכנתא עשוי לחסוך כסף רב כשהוא נעשה נכון, ולפעולה זו עשויות להיות השלכות כלכליות רבות וחשובות על כלכלת משק הבית. הסטטיסטיקה מראה כי 20% בלבד מבעלי הבתים בישראל משתמשים באופציית מחזור המשכנתא, בעיקר בשל הרתיעה מהפרוצדורה הסבוכה והחשש מהעמלות והקנסות השונות. הצוות הפיננסי של פורטל קהילות שמח להעמיד אתכם על טעותכם ולהסביר לכם כיצד עושים זאת נכון ופשוט.

אל תפסיקו להתעניין

לרוב האנשים אין מודעות כלכלית גבוהה מספיק, ומיד לאחר חתימה על חוזה המשכנתא הם מפסיקים התעניין בה, ומשלמים את התשלום הקבוע להם בהסכם במשך עשרות שנים. מתוך 20% האוכלוסיה שמחזרו משכנתא, כפי שציינו קודם לכן, רובם עשו זאת בעת קניית דירה חדשה, וניצלו את ההזדמנות לשיפור תנאי התשלום שלהם. אם יש לכם משכנתא כדאי להתעניין בה מדי פעם, לבדוק מהם תנאי המשכנתא בשוק ואת האפשרות למחזר את המשכנתא שלכם בתנאים טובים יותר.

למחזר או לא למחזר זו השאלה

אם יתרת ההחזרים במשכנתא שלכם עולה על 400,000 ש"ח ונותרו לכם יותר מחמש שנים עד לסיום התשלומים, כדאי לכם למחזר. מחזור משכנתא עשוי לחסוף לכם כ-10% מסכום התשלומים.

איפה מתחילים?

את תהליך המחזור מתחילים בפעולה פשוטה: התקשרו לבנק ובקשו שיוציאו עבורכם דו"ח הנקרא דוח יתרות לסילוק. כמשתמע משמו, כולל דו"ח זה את כל יתרות הסילוק שיש לחשבונכם, כולל יתרת חוב, ריביות, קנסות יציאה במידה שיש ופירוט המסלולים אליהם אתם מחויבים. עם הדו"ח הזה אתם יכולים לפנות ליועץ משכנתאות שיכול לבדוק עבורכם את כדאיות המסלול בו אתם נמצאים עכשיו ואיזה מסלולים טובים יותר אפשריים עבורכם.

איך ולמה, איפה, כמה

אותם 20% שבכל זאת ממחזרים את המשכנתא שלהם, נוטים לעשות זאת באופן מובהק באותו מקום שלקחו את המשכנתא הראשונה, ואינם ממצים את פוטנציאל החיסכון הכלכלי הטמון בפעולת מחזור משכנתא. אנו ממליצים לפנות תמיד ליועץ משכנתאות מוסמך ומורשה, עם אותו דו"ח יתרות לסילוק שקיבלתם מהבנק, ולבקש ממנו שימצא עבורכם את מסלול המשכנתא המשתלם ביותר והמתאים ביותר ליכולתכם הכלכלית. ברוב הפעמים לא מדובר באותו בנק ממנו לקחת את המשכנתא הראשונה. אל תיבהלו מכך, ותנו ליועץ לעזור לכם, זה באמת הרבה יותר פשוט ממה שחשבתם, וחוסך הרבה יותר ממה שדמיינתם.

מה לא לעשות?

לאחר שהבהרנו את פשטות התהליך ועד כמה הוא כדאי,הרשו לנו להוסיף עצה אחת הנוגעת למה לא לעשות. מה שאסור לעשות הוא להקשיב לחברים ומכרים, שמתוך אכפתיות אמיתיתומתוך כוונה טובה, שמחים לספר על המשכנתא המצוינת שלהם ולהפנות אתכם אל הפקיד שסייע להם.אך משכנתא יש להתאים לכל אחד בנפרד, בהתאם לדרישות ולצרכים האישיים. היו נחמדים, שכן הם באמת רוצים בטובתכם, אך אל תעשו את מה שהם אומרים.

מחפש בעל מקצוע בתחום?
מלא את הפרטים וקבל הצעה מבעלי המקצוע של מרכז סוגרים הכל לדירה:

תאריך כניסה / שיפוץ
שרותים ומוצרים להם אני זקוק עכשיו*

באותו נושא:

המרכז למעבר דירה נס ציונה
כדאי לעשות לפני שעוברים לדירה שקניתם: ניקוי פאנלים סולאריים
המרכז למעבר דירה נס ציונה
עוברים דירה בקיץ? הזמינו איטום לגג שלכם עוד לפני המעבר!
המרכז למעבר דירה נס ציונה
ככה מומלץ להדביר זבובים בדירה החדשה
המרכז למעבר דירה נס ציונה
ניקוי מזרונים - פתרון לשינה אידיאלית ונוחה
המרכז למעבר דירה נס ציונה
למי פונים על מנת לבצע הדברה לפני כניסה לבית?
מרכז סוגרים הכל לדירה
לסגור את כל מעבר הדירה בפגישה אחת! בלי להסתובב חודשים, בלי להתרוצץ, בלי לחשוש מבעלי מקצוע
ארון מראה לאמבטיה
ארון מראה לאמבטיה: הפתרון המושלם לסדר ולדברים הקטנים בחדר הרחצה
חיפוי עץ לקיר – בדיוק השינוי שאתם זקוקים לו
חיפוי עץ לקיר - העיצוב שאתם רוצים בבית!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

הטבות בלעדיות באירועי קנייה קבוצתית לרכישת ריהוט, מוצרי חשמל ועוד!

מבצעים והטבות שעשויים לעניין אותך