לשירות לקוחות חייגו

072-2222191

לשירות לקוחות חייגו 072-2222191

מקלחונים לפי מידה – הסוף לנזילות ולמאבק עם הוילון

עומדים לרכוש מקלחונים? אנחנו ממליצים על מקלחונים לפי מידה, הכי פשוט ונוח. כל היתרונות במאמר שלפניכם.
המרכז למעבר דירה נס ציונה

אנחנו נכנסים למקלחון, מסיטים את הוילון ומתחילים להתקלח. לא עוברים כמה רגעים וכבר הוילון נמשך לכיווננו ונוגע לנו בגוף. המקלחת הופכת למאבק עם הוילון, כי לא כולנו התקנו מקלחונים לפי מידה.  בסופו של דבר אנו מוותרים, פותחים את הוילון ונהנים ממקלחת ללא הפרעות, אך יודעים שמיד לאחר מכן מצפה לנו עבודת ניגוב לא קטנה של רצפת חדר הרחצה הרטובה. מצב זה מוכר לרבים מאיתנו ולכן מומלץ לבחור דירה עם מקלחון מספיק רחב או להשקיע קצת ולהתקין מקלחון לפי מידה.

מקלחונים לפי מידה

סוגי מקלחונים לפי מידה

כשאנחנו מבקרים בבתי מלון, בצימרים, או אצל קרובי משפחה ונכנסים למקלחת מתרחש תהליך מאוד טבעי של השוואת המקלחון או האמבטיה שלהם לשלנו. אנחנו בודקים אם הם גדולים או קטנים יותר, נוחים יותר או מעוצבים בצורה שונה. ובכן, ישנם אכן מספר סוגי מקלחונים כמספר המשפחות בערך, היות וכל משפחה בוחרת את מה שנוח לה ולצרכיה. ובכל זאת, ניתן לחלק מקלחונים לפי מידה לכמה סוגים עיקריים:  מקלחון פינתי מרובע, מקחלון פינתי מעוגל,  מקלחון חזיתי עם דלת ואמבטיון, שהוא שילוב של אמבטיה עם מקלחון. מבחינת צורת הדלתות, המקלחון יכול לכלול דלתות הזזה או דלתות פתיחה.

בחירת החומרים

גולת הכותרת של המקלחון הוא דלתות הזכוכית. הן נמצאות בחזית ומשמשות אותנו רבות. יש את הזכוכית השקופה הפשוטה, יש זכוכית חלבית וזכוכית עם צריבות שונות כמו צריבת פסים וגלים התורמים למראה מעוצב. קיימות זכוכיות בעלות מרקמים מיוחדים כמו זכוכית אסיד, פיפיטה וצ'ינצ'ילה, והמגוון עוד רחב. גם את הידיות למקלחון, הנמצאות בשימושנו באופן תדיר, כדאי לבחור לפי הנוחות, הפרקטיקה והיופי גם יחד. יש ידיות קטנות או ידיות גדולות, צרות או רחבות, שקופות או מניקל. גם כאן הבחירה תלויה בהעדפת המשפחה ומידת ההתאמה לעיצוב הכללי.

אטימות המקלחון

אחת הבעיות הנפוצות בחדרי האמבטיה הוא נזילת מים מחוץ למלקחת. אמנם, לשם כך הומצאו הוילונות, אך בסופו של דבר רוב המים מטפטפים החוצה, ולאחר המקלחת מצפה לנו עבודת ספונג'ה וייבוש נעלי הבית שהיו על הרצפה. כדי לפתור את הבעיה, הומצא פס המגנט,  המותקן לאורכן של דלתות של מקלחונים לפי מידה ושומר על אטימה מירבית. בנוסף, לצידו, מותקן פס סיליקון חיצוני ופנימי, לאוכו של המקלחון ובתחתית שלו, על מנת שהמים לא ימצאו את דרכם החוצה. קיימים סוגי מגבים רבים נוספים, ספי אטימה וגומי בלון שניתן להתקין בתחתית המקלחון. העיקר הוא הרצון לסביבת מקלחת יבשה והפתרון האופטימלי עבורנו ימצא!

מחפש בעל מקצוע בתחום?
מלא את הפרטים וקבל הצעה מבעלי המקצוע של מרכז סוגרים הכל לדירה:

תאריך כניסה / שיפוץ
שרותים ומוצרים להם אני זקוק עכשיו*

באותו נושא:

ארון מראה לאמבטיה
ארון מראה לאמבטיה: הפתרון המושלם לסדר ולדברים הקטנים בחדר הרחצה
חיפוי עץ לקיר – בדיוק השינוי שאתם זקוקים לו
חיפוי עץ לקיר - העיצוב שאתם רוצים בבית!
דק למרפסת המושלמת
דק למרפסת המושלמת
11 דברים חדשים באתר החדש של סוגרים הכל לדירה!
11 דברים חדשים באתר החדש של סוגרים הכל לדירה!
ארון אמבטיה גודל 100 ס"מ - 7 אפשרויות שיעשו לכם סדר!
6 סוגי ארונות אמבטיה בגודל 100 ס"מ לחדר האמבטיה שלך!
ארונות הזזה - המדריך המלא לקבלת הצעת מחיר
6 דברים שאתם חייבים לדעת כדי לרכוש ארונות הזזה
סוגי מזגנים
הצעת מחיר למיזוג אוויר – כל מה שאתם צריכים לדעת
ארונות הזזה - המדריך המלא לקבלת הצעת מחיר
ארונות הזזה - המדריך המלא לקבלת הצעת מחיר

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

הטבות בלעדיות באירועי קנייה קבוצתית לרכישת ריהוט, מוצרי חשמל ועוד!

מבצעים והטבות שעשויים לעניין אותך