לשירות לקוחות חייגו

072-2222191

לשירות לקוחות חייגו 072-2222191

עוברים לדירה חדשה? בואו לתכנן את חדר הארונות!

חדרי ארונות כדאי או לא כדאי? צוות סוגרים הכל לדירה עושה לכם סדר בארונות.
המרכז למעבר דירה נס ציונה

עד לא מזמן היה אפשר לראות חדרי ארונות רק בסרטים ובבתי עשירים, אך כמו כל דבר, גם בניית חדרי ארונות חילחלה אל הבתים של כולנו, והיום רבים מוסיפים לביתם חדר ארונות. הנוחות שמאפשר חדר ארונות שווה את ההשקעה שבתכנונו ובנייתו, ולמעשה, גם לבעלי דירות קטנות, ואולי בעיקר להם, כדאי לשקול בניית חדר ארונות.

מי צריך חדרי ארונות

חדרי ארונות מספקים חלל נוח ומרווח לאחסון. בחדר הארונות ניתן לאחסן כמעט הכל בצורה מסודרת, החל מבגדים ונעליים, עבור במטריות וחומרי יצירה לילדים, וכלה במזוודות וחפצים גדולים אחרים שאינם נמצאים בשימוש יומיומי. חדר ארונות טוב בנוי כך שלכל דבר מקום ייעודי משלו. בצורה זו הפריטים אינם מוטלים במקום כלשהו בבית כשהם מפריעים למהלך החיים השגרתי, והם נשמרים היטב, ללא סכנת מעיכה/ התקמטות/ התנפצות וכו'. כאשר אתם זקוקים לפריט המאוחסן בחדר הארונות פשוט ניגשים לשם ולוקחים אותו, בלי לבזבז זמן על חיפושים במקומות שונים בבית בהם אולי הנחתם אותו.

חדר ארונות בדירה קטנה

המחשבה הראשונית היא שחדרי ארונות ניתן לבנות רק בדירות גדולות או בבתים פרטיים, אך, למעשה, ניתן לבנות חדר ארונות בכל דירה סטנדרטית. בהתחשב ביתרונות חדרי הארונות, כפי שכבר מנינו, דווקא בדירות לא גדולות, בהן השטח מוגבל יותר ודרוש סדר טוב יותר, חדרי ארונות הם בדיוק הדבר החוץ. בדרך כלל נהוג למקם את חדר הארונות בסמוך לחדרי השינה או למקלחות, כיוון שהוא מאכלס בעיקר בגדים, אך כל עוד מתכננים את המיקום מראש בצורה נכונה, ניתן למקם אותו בכל מקום אחר בבית ולהתאים אותו לשימוש הנחוץ.

תכנון מוקדם של חדרי ארונות

המצב האופטימלי הוא לתכנן את חדר הארונות כאשר מעצבים את הדירה, עוד לפני תחילת הבנייה. ניתן להוסיף חדר ארונות לבית או לדירה בכל שלב נתון, גם אם מדובר בדירה שאתם גרים בה כבר שנים, אך כמובן שהוספת חדר ארונות בשלב כזה מחייבת שיפוצים. חדרי הארונות נבנים על ידי נגרים על פי הזמנה, ולפני התכנון כדאי שתעברו על כל התכולה שהייתם רוצים לאחסן בחדר זה, כדי שבסופו של דבר, חדר הארונות אכן ישרת אתכם בצורה הטוב ביותר, ובנוחות המקסימלית עבורכם.

עלות ותועלת

במבט ראשון בשיקולי העלות מול התועלת נראה כי ההוצאה של בניית חדרי ארונות היא גדולה. אך אם מעמיקים ובודקים את התועלת שמקבלים מחדר ארונות, בפי שכבר הזכרנו: סדר וארגון בבית, נוחות מקסימלית באחסון פריטים ואיתורם, חסכון בארונות ומקומות אחסון במקומות אחרים בבית ועוד. כאמור, גם בדירות קטנות ניתן להוסיף בתכנון חדר ארונות מתאים, שבסופו של דבר יחסוך לכם מקום רב בדירה ויעניק לה מראה מרווח יותר.

מחפש בעל מקצוע בתחום?
מלא את הפרטים וקבל הצעה מבעלי המקצוע של מרכז סוגרים הכל לדירה:

תאריך כניסה / שיפוץ
שרותים ומוצרים להם אני זקוק עכשיו*

באותו נושא:

ארון מראה לאמבטיה
ארון מראה לאמבטיה: הפתרון המושלם לסדר ולדברים הקטנים בחדר הרחצה
חיפוי עץ לקיר – בדיוק השינוי שאתם זקוקים לו
חיפוי עץ לקיר - העיצוב שאתם רוצים בבית!
דק למרפסת המושלמת
דק למרפסת המושלמת
11 דברים חדשים באתר החדש של סוגרים הכל לדירה!
11 דברים חדשים באתר החדש של סוגרים הכל לדירה!
ארון אמבטיה גודל 100 ס"מ - 7 אפשרויות שיעשו לכם סדר!
6 סוגי ארונות אמבטיה בגודל 100 ס"מ לחדר האמבטיה שלך!
ארונות הזזה - המדריך המלא לקבלת הצעת מחיר
6 דברים שאתם חייבים לדעת כדי לרכוש ארונות הזזה
סוגי מזגנים
הצעת מחיר למיזוג אוויר – כל מה שאתם צריכים לדעת
ארונות הזזה - המדריך המלא לקבלת הצעת מחיר
ארונות הזזה - המדריך המלא לקבלת הצעת מחיר

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

הטבות בלעדיות באירועי קנייה קבוצתית לרכישת ריהוט, מוצרי חשמל ועוד!

מבצעים והטבות שעשויים לעניין אותך