לשירות לקוחות חייגו

072-2222191

לשירות לקוחות חייגו 072-2222191

שווה לעשות כשעוברים דירה: הערכת אוספים

אם יש בביתכם או בבית אחד מבני המשפחה אוסף של פריטי אמנות או אוספים כלשהם, מעבר דירה הוא הזמן המתאים לעשות סדר בפריטים לבצע הערכת מקצועית לאוספים הללו ולגלות מה הם שווים האמיתי.
המרכז למעבר דירה נס ציונה

הערכת אומנות – יצירות מקוריות

אין סיבה לבצע הערכת אמנות לכל מיני תמונות רפרודוקציה שרכשתם לפני כמה שנים, אך אם ברשותכם יצירות אמנות מקוריות – תמונות, פסלים או כלי כסף ופריטי יודאיקה וכדומה שאינכם יודעים מהו מקורם או מיהו היוצר, כדאי מאוד להציג את הפריטים לבעלי מקצוע שיודעים להתחקות אחר מקור היצירה, להבין מאיזה חומרי היא עשויה, מהו גילה המדויק וכמה היא שווה היום.

הערכת אומנות – התמונה של סבתא

פעמים רבות אנו מתייחסים בביטול ליצירות אמנות שאנו מוצאים במחסן, בעת פינוי הדירה של ההורים, או שקיבלנו בירושה, וגם אם אנו תולים את התמונה על הקיר איננו חושבים שיש לה ערך כספי רב. אין מדובר על מיליוני שקלים, וברוב המקרים גם לא עשרות אלפים, אך ישנן יצירות אמנות ששוות הרבה יותר ממה שאנו חושבים. מכיוון שרוב האנשים אינם מבינים באמנות, ובוודאי שאינם מבינים בהערכת אמנות, עדיף לא לסמוך על שיקול דעתכם האישי אלא לקחת כל יצירה מקורית להערכה מקצועית. מקסימום תגלו שליצירה אין כל ערך, ממש כפי שחשבתם. מאידך, ייתכן שתגלו שהיא שווה כמה מאות, ואפילו כמה אלפי שקלים.

לעבור דירה ולעשות סדר

זמן של מעבר דירה הוא הזמן הטוב ביותר לבדוק את ערכם של הפריטים השונים שברשותנו, החל בשטיח הפרסי וכלה בואזה המוזהבת שעוברת במשפחה כבר ארבעה דורות. ממילא אתם נמצאים באריזות וממילא יש צורך לעשות סדר בדברים כדי להחליט מה עובר איתנו דירה ומה לא. פשוט ארזו את כל הפריטים בארגז נפרד, והציגו אותם למעריכי אומנות מקצועיים המבצעים הערכת אוספים.

מי מעריך את האמנות?

הערכת אומנות מתבצעת על ידי אנשי מקצוע שיש להם ידע בתחום האמנות בכלל, וידע בהערכת אמנות בפרט. תהליך ההערכה אינו פשוט, בעיקר כאשר מדובר ביצירות עתיקות, ויש צורך בידע מקצועי וניסיון רב כדי לבצע את התהליך בצורה מדויקת ונכונה. לא כדאי לקחת את היצירות האמורות לחנות אמנות קרובה, גם אם היא נראית רלבנטית, שכן אנשי החנות לא רק שאינם אנשי מקצוע בתחום הערכת האמנות אלא גם עלולים לשכנע אתכם שהמחיר אינו גבוה מסיבות שונות.

הכתבה באדיבות:

חברת "אסטים הערכות בע"מ". מומחי החברה יחסכו מכם את הצורך לטלטל חפצים ויגיעו אל ביתכם לביצוע הערכת אומנות מקצועית. בהזדמנות זו תוכלו להציג גם פריטים שנראים לכם כזוטות אבל יתכן והם בעלי ערך.
עלות השירות אינה גבוהה ואנו ממליצים עליה בכל פה.

אסטים הערכות בע"מ: 1-700-700-279

מחפש בעל מקצוע בתחום?
מלא את הפרטים וקבל הצעה מבעלי המקצוע של מרכז סוגרים הכל לדירה:

תאריך כניסה / שיפוץ
שרותים ומוצרים להם אני זקוק עכשיו*

באותו נושא:

ארון מראה לאמבטיה
ארון מראה לאמבטיה: הפתרון המושלם לסדר ולדברים הקטנים בחדר הרחצה
חיפוי עץ לקיר – בדיוק השינוי שאתם זקוקים לו
חיפוי עץ לקיר - העיצוב שאתם רוצים בבית!
דק למרפסת המושלמת
דק למרפסת המושלמת
11 דברים חדשים באתר החדש של סוגרים הכל לדירה!
11 דברים חדשים באתר החדש של סוגרים הכל לדירה!
ארון אמבטיה גודל 100 ס"מ - 7 אפשרויות שיעשו לכם סדר!
6 סוגי ארונות אמבטיה בגודל 100 ס"מ לחדר האמבטיה שלך!
ארונות הזזה - המדריך המלא לקבלת הצעת מחיר
6 דברים שאתם חייבים לדעת כדי לרכוש ארונות הזזה
סוגי מזגנים
הצעת מחיר למיזוג אוויר – כל מה שאתם צריכים לדעת
ארונות הזזה - המדריך המלא לקבלת הצעת מחיר
ארונות הזזה - המדריך המלא לקבלת הצעת מחיר

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

הטבות בלעדיות באירועי קנייה קבוצתית לרכישת ריהוט, מוצרי חשמל ועוד!

מבצעים והטבות שעשויים לעניין אותך