לשירות לקוחות חייגו

072-2222191

שיפוץ דירות ובתים עם סוגרים הכל לדירה

סוגרים הכל לדירה מביאה לכם בשורה אמיתית בתחום שיפוץ דירות והבתים. חושבים לשפץ? אל תתחילו לפני שאתם מגיעים למרכז סוגרים הכל לדירה לפגישת ייעוץ. קבלו את כל הידע שאתם צריכים ואז תחליטו איך אתם רוצים להתקדם. בנינו עבורכם פתרונות תפורים אישית, על פי התקציב שלכם, יש לנו שליטה מלאה בכל מה שנוגע לבעלי המקצוע לשיפוץ והמוצרים הנלווים. גם למי שרוצה ניהול מלא וכל הרכישות  בתקציבים גבוהים וגם למי שרוצה פתרונות נקודתיים לנהל את השיפוץ בעצמו עם עזרה שלנו. 

שיפוץ / חידוש דירה בתקציב החל מ-10,000 ש"ח

שיפוץ / חידוש דירה בתקציב החל מ-10,000 ש"ח

רוצים לשפץ או לחדש את הדירה או הבית ולא יודעים איך להתחיל? 

כבר למעלה מ-10 שנים שאנחנו מלווים רוכשי דירות ומשפצים. אנחנו מזמינים אתכם למרכז סוגרים הכל לדירה בנס ציונה לפגישת ייעוץ ללא התחייבות. בפגישה אנחנו נעבור על כל הרצונות שלכם ונבנה יחד אתכם את כל התהליך לקראת ובתוך השיפוץ.

כל מה שתצטרכו או לא ידעתם שאתם צריכים, הכל במקום אחד.

מעצבת פנים ותכנון, קבלן שיפוצים, רכישת המוצרים במרכז שלנו כגון ארונות אמבטיה ומקלחונים, דלתות, פרקטים ועוד. יחד אתכם נבנה הערכת תקציב ונכוון אתכם לתהליך הנכון – בדיוק עבורכם. לפגישה כזו יש להגיע על תכניות הדירה ותמונות.

שיפוץ דירות ובתים בתקציבים גבוהים 

שיפוץ דירות ובתים בתקציבים גבוהים ​

במשך השנים זיהינו צורך אמיתי אצל אנשים הרוצים לחדש ולשפץ (במקום לעבור דירה), ומבקשים שיפוץ מקצועי, איכותי ונטול סיכונים ותסכולים.
גילינו ששוק השיפוץ בארץ פרוץ – אנשי מקצוע לא־מקצועיים, אי־הקפדה על כללי בטיחות ועל תקנים, תמחור לא הוגן, אי־עמידה בלוח הזמנים ובתקציב,
קושי בתיאום ובניהול התהליך (רוב הדיירים אינם בקיאים מספיק בתחום) ועוד כהנה וכהנה רעות חולות.
פגשנו דיירים שחולמים לחדש את הדירה, אבל הפחד עוצר אותם מלהתחיל בתהליך השיפוץ.
לכן החלטנו להרחיב את היריעה ולהקים את חברת השיפוצים המקצועית הראשונה בארץ – "סוגרים הכל לדירה שיפוצים" – וליצור סטנדרט חדש בישראל בשיפוץ הדירה.

המטרה שלנו היא ליצור פתרון כולל, תחת קורת־גג אחת, המספק מעטפת שלמה החל בעיצוב ובתכנון מקצועי, המשך בביצוע בטיחותי, תקני ואיכותי בשטח וכלה במסירת המפתח לאחר ניקיון.

 

הצטרפו לקהילת "סוגרים הכל לדירה"

קבלו עדכונים 24/7 על חבילות חדשות, הטבות, מבצעים וטיפים למעבר דירה!