לשירות לקוחות חייגו

072-2222191

לשירות לקוחות חייגו 072-2222191

בליץ דיזיין

בליץ דיזיין

למעלה מעשור אני בעלת משרד לתכנון אדריכלי ועיצוב פנים ובמשך הזמן הזה תכננתי ועיצבתי עשרות רבות של בתים פרטיים, דירות, חנויות, משרדים ואף בתי מלון בארץ ובחו"ל.

שם איש קשר:

ליאת בליצבלאו

דואר אלקטרוני:

טלפון ראשי:

טלפון נוסף:

אתר:

כתובת:

קטגוריה:

פרטים נוספים

ליאת בליצבלאו – קצת על הסיפור האישי שלי
גדלתי לאבא עיוור ומגיל צעיר אני זוכרת איך אני מתארת לו את הסביבה, את הנופים, את הצבעים , את האנשים, את הזרימה בחללים שונים. אבי לימד אותי לראות את הטוב בכל פגם ולרדת לרזולוציות מפורטות. התכונה הזו מלווה אותי לאורך כל דרכי המקצועית ומאפשרת לי להבין לעומק את צרכי הלקוח שלי, ולמצוא פתרונות לבעיות שעוטפות את הלקוח בסביבת המחיה/העבודה שלו. מתוך החוויות האישיות שלי, אני שמה דגש על תכנון נגיש, ומקפידה תמיד להכניס צבעים רווים לעיצובים שלי.

אני מלווה את הלקוח משלב התכנון ועד לשלב האכלוס. מהתכנון הכללי הגדול ועד לפרטים הקטנים.

בין הפרויקטים עליהם זכיתי לעבוד: מלונות של רשת פתאל בקפריסין, רשת חנויות חיות- גרובר פארם,רשת חנויות שמלות הכלה- ריקי דאלאל, רשת חנויות בגדי ילדים, משרדי הייטק, מלונות בוטיק באיטליה, בתים פרטיים, דירות קבלן, דירות לשיפוץ ועוד

אני מומחית לשיפוצים ומהפכים. בתים ודירות קטנים כגדולים שעוברים מייקאובר כולל ומשתנים לגמרי.

במסגרת עבודתי הייתה לי גם הזכות לעצב בהתנדבות בתים לחיילים בודדים, גן לילדים עיוורים, משרדי עמותה לעזרה לילדים מוגבלים ועוד.

רוצה לציין מולכם כי אני לא מוכנה להתפשר על שום פרט בעבודה שלי, ואני תמיד רוצה את הטוב ביותר עבור לקוחותיי.

אני מאמינה כי השירות שלי הוא הכרטיס ביקור הטוב ביותר שלי ולכן אני מתחייבת כי התקופה שאנחנו נעבור יחדיו, תהיה אחת התקופות המשמעותיות בחייכם, יש בידיי כלים לשנות את חייכם!

 

 

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם מענה מושלם לכל הצרכים שלכם. גם אתם תוכלו ליהנות מבעלי המקצוע המעולים של סוגרים הכל לדירה!

תאריך כניסה / שיפוץ
שרותים ומוצרים להם אני זקוק עכשיו*