לשירות לקוחות חייגו

072-2222191

עומר דורון פשוט משכנתא

פשוט משכנתא – ייעוץ משכנתא

חברת היעוץ שלך חברי סוגרים הכל לדירה: ייעוץ משכנתא מאפשר לך: לקצר משמעותית את תקופת המשכנתא! להקטין את ההחזר החודשי באופן מידי! לצמצם ואף לסגור חובות נוספים בחשבון הבנק ולחסוך עד מאות אלפי שקלים בחוב המשכנתא! רוצים גם אתם? השאירו פרטים ואנחנו חוזרים אליכם! ** יעוץ משכנתאות (בתשלום) מיועד למי שיש לו משכנתא או לפני קבלת משכנתא

 

שתף את כרטיס העסק:

שם איש קשר:

עומר דורון

דואר אלקטרוני:

לפניה אלינו:

טלפון נוסף:

אתר:

כתובת:

רחובות

קטגוריה:

כרטיס ההטבות שלנו

רק בסוגרים הכל לדירה!
לקוחות המזמינים שירות מעסק זה מקבלים כרטיס הנחות דיגיטלי הכולל הנחות מיוחדות באתר האון ליין שלנו!

רוכשים שירותים, מוצרים ובעלי מקצוע כאן באינדקס בעלי המקצוע של סוגרים הכל לדירה ומקבלים:

כרטיס הנחות דיגיטלי שלנו מתנה (עלותו ללקוח רגיל 470 ש”ח) לשימוש בחנות האון ליין שלנו (בלבד) הנותן לכם הנחות של עד עשרות אחוזי הנחה באתר עם מגוון מוצרים: ארונות, דלתות, מזרנים, ריהוט עץ מלא ועוד. למימוש יש להכניס פרטים בטופס באתר.

פרטים על הכרטיס: לחץ כאן 

פרטים נוספים

ייעוץ משכנתא מוצלח נעשה ב- 3 שלבים:

1) הבנת הצרכים והיכרות אישית – כל לקוח של החברה זוכה לשירותיו של כלכלן אישי שתפקידו להכיר את הלקוח, להבין את צרכיו וליצור הבנה משותפת להמשך התהליך תוך מתן שירות יסודי, אדיב ומקצועי.

2) מחקר ובניית תמהיל – שלב זה הוא הקריטי ביותר בתהליך יצירת המשכנתא האידילית עבור כל לקוח, בשל חשיבותו של התמהיל לתוצאה הסופית, מבצעת החברה מחקר יסודי ומעמיק של היכולות הכלכליות של הלקוח מול האופציות הקיימות וזאת על מנת ליצור את התמהיל האולטימטיבי עבור כל לקוח כך שיבטיח עבורו חיסכון מקסימלי והפחתת הנטל הכלכלי לתקופת ההלוואה.

3) גיבוש ובחירת הצעה – בשלב זה פועלת החברה בשיתוף מלא עם הלקוח לגיבוש ובחירת הצעה למסלול המשכנתא אותה יגיש למערכות הבנקים למשכנתאות לקבלת אישור על פי התכנית שנקבעה.

איך זה קורה?

בפגישה אישית מתואמת עם חברת יעוץ המשכנתאות שעובדת עם “סוגרים הכל לדירה” – “פשוט משכנתא”

הייעוץ ניתן על ידי עומר דורון, מנכ”ל חברת “פשוט משכנתא”, מומחה בתחום ייעוצי המשכנתאות והוא מופיע לעיתים תכופות בפני ארגונים וקהלים כגדולים.
בוגר תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות במימון. בנוסף הוא מופיע בתכניות טלוויזיה רבות, אתרי אינטרנט מובילים, תכניות רדיו ועיתונות הכתובה.

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם מענה מושלם לכל הצרכים שלכם. גם אתם תוכלו ליהנות מבעלי המקצוע המעולים של סוגרים הכל לדירה!

תאריך כניסה / שיפוץ
שירותים ומוצרים להם אני זקוק עכשיו*
ספר לנו כיצד נוכל לעזור לך
דילוג לתוכן