לשירות לקוחות חייגו

072-2222191

ייעוץ משכנתא

רוצה לשמוע איך אנחנו יכולים לעזור לך?

בעבר, כאשר הייתם צריכים משכנתא כדי לקנות דירה או בית חדש, ברוב המקרים פניתם לבנק שלכם כדי לבקש את ההלוואה הדרושה. אבל היום אנשים רבים בוחרים את הסיוע של יועץ משכנתאות שמספק להם שירות ייעוץ משכנתא ומסייע להם לבחור את המשכנתא בתנאים שמתאימים להם, ולאו דווקא מהבנק.

קיימים מגוון מוצרי משכנתאות שזמינות היום, בתנאים ותעריפים שונים, אז איך מתחילים לבחור את המשכנתא שהכי מתאימה לכם? על מנת לסייע לכם לבחור נכון, המומחים בחברת סוגרים הכול לדירה זמינים לשירותכם, עם הדרכה מקצועית במבוך המשכנתאות.

תפקיד יועץ משכנתאות

יועץ משכנתאות מסייע לאנשים שמבקשים לקחת הלוואת משכנתא, למצוא את המשכנתא הטובה ביותר מבחינתם, על ידי בחינת כל העסקאות השונות הזמינות.

היועץ בודק את העלויות האמיתיות של משכנתאות שונות, ובוחר את הלוואת המשכנתא שמתאימה לגובה ההחזרים החודשיים שאתם יכולים לעמוד בהם לאורך תקופת המשכנתא עם הריביות המשתלמות, וכל התנאים הנלווים.

חשוב לזכור כי שיעורי ריביות במוצרי משכנתאות שונים עשויים להגיע עם עמלות ההקמה הגבוהות ביותר, כך שלא תמיד קל להבין איזו עסקה היא המשתלמת ביותר. עם ייעוץ משכנתא, המומחים שלנו בודקים את הסבירות שהבקשה שלכם תתקבל, מה שמונע מכם בזבוז זמן וכסף על בקשות משכנתא שספק אם תצליחו להשיג.

האם כדאי לבקש משכנתא מהבנק?

אין דבר שימנע מכם ללכת ישירות לבנק או לחברה חוץ בנקאית לקבלת משכנתא, אבל ללא ליווי של יועץ משכנתאות, רוב הסיכויים הם שתקבלו עסקה שתואמת את האינטרסים של הגוף המלווה, מה שכמובן יגביל באופן משמעותי את אפשרויות הבחירה שלכם.

אבל חשוב לבחור נכון את היועץ המתאים. היועצים שעובדים עם חברת סוגרים הכול לדירה, מציעים לכם רק מוצרי משכנתאות שמתאימים ליכולות הכלכליות שלכם, מכיוון שהם מייצגים את האינטרסים שלכם בלבד, ולא את האינטרסים שלנו או של גופי המימון שמציעים הלוואות משכנתאות.

איך בוחרים נכון את הסוג המתאים של המשכנתא?

אם זאת הפעם הראשונה שאתם לוקחים משכנתא לרכישת דירה, אתם עשויים להיות מוצפים מסוגי המשכנתאות הזמינות. יועץ משכנתאות יסייע לכם למצוא את העסקה הנכונה בהתבסס על גודל הסכום ההתחלתי שאתם יכולים לשלם, ההכנסה שלך (או ההכנסה המשותפת אם אתם רוכשים את הדירה עם בן או בת זוג או עם בן משפחה) ונסיבות אישיות.

היועץ יסביר לכם הסוגים השונים של המשכנתאות, בתהליך ייעוץ משכנתא שיוביל לבחירת המוצר שמבוסס על משך התקופה שאתם מעוניינים לשלם את ההחזרים החודשיים, סוגי המשכנתאות השונות הזמינות, הצרכים והשינויים העתידיים שצפויים בחייכם.

מה נדרש להציג בתהליך בקשת משכנתא?

בעוד שתצטרכו כמובן להציג את המסמכים הנדרשים לבקשתכם – לרבות דפי בנק, תלושי שכר ותעודות זהות – מתווך משכנתאות יניע את תהליך המשכנתא בשמכם.

המשמעות היא שתהליך של ייעוץ משכנתא מתחיל עם איתור המשכנתא המתאימה, טיפול בתהליך הבקשה, והשלמת התהליך. יועץ משכנתאות יסביר לכם גם איך להציג את המידע העיקרי החשוב.

האם תהליך ייעוץ משכנתא משפר את הסיכויים לקבלת ההלוואה?

כל עוד אבני הבניין הבסיסיות קיימות, יועץ משכנתאות מקל את התהליך עד לאישור מוצלח של הבקשה, במספר אופנים. הנה כמה דוגמאות לחשיבות שכירת שירותי ייעוץ משכנתא:

תמיכה בבדיקות אשראי

כחלק מהבקשה, הגוף המלווה יבצע בדיקת אשראי כדי לראות עד כמה ניהלתם נכון הלוואות כלשהן בעבר. ככל שציון האשראי שלך גבוה יותר, כך גדל הסיכוי שבקשתכם למשכנתא תאושר. פרט קטן כמו תשלום שהוחמץ, עלול להשפיע על ציון האשראי, ולהקשות על קבלת האישור.

אבל התמודדות עם ‘BDI שלילי’ היא חלק שגרתי מיום העבודה של יועץ משכנתאות, והוא יעריך את המצב הכלכלי שלכם וינקוט בכל הפעולות הדרושות על מנת לשפר את הסיכויים שלכם לקבל אישור. היועץ מכיר גם את האופן בו מתנהלת הערכת BDI ויודע מה הגופים המלווים בודקים, מה שמספק לכם את הסיכוי הטוב ביותר לקבל אישור לבקשת המשכנתא.

יחסים עם גופים מלווים

ליועצים שעובדים עם חברת סוגרים הכול לדירה יש קשרים עסקיים ענפים עם גופים שמלווים משכנתאות, וכחלק מתהליך ייעוץ משכנתא, הם מנהלים שיחות קבועות על עדכוני קריטריונים ושינויי מדיניות. כל זה יכול לעזור כשמדובר בקבלת האור הירוק החשוב ביותר עבור ההלוואה שלכם.

עזרה אם מקורות ההכנסה שלך אינם פשוטים

אם אתם עצמאים או שאתם מוגדרים כמסורבי משכנתאות או שיש לכם הכנסות ממקורות שונים שאינם עיסוק מקצועי, הניסיון של יועץ משכנתאות יהיה יעיל וחשוב במיוחד במקרים אלו.

אפשרות מחזור משכנתא

אם אתם מאמינים שאתם יכולים להשיג עסקה טובה יותר על המשכנתא הנוכחית שלכם, יועץ משכנתאות יסייע לכם בתהליך מחזור משכנתא, ומציאת הלוואה עם שיעור ריבית ותוכנית החזרים שמתאימה לצרכים שלכם.

היועץ יעריך את מצבכם הכלכלי הנוכחי – כולל כל ההון העצמי שלכם, וימליץ על אפשרויות הלוואות המתאימות למצב שלכם. היועץ יוודא שאתם מקבלים את הלוואת המשכנתא המתאימה לכם, וינהל בשמכם משא ומתן על שיעורי ריביות משתלמות.

קניית נכס להשקעה

אם אתם מעוניינים להשקיע בתחום הנדל”ן, אתם צריכים ייעוץ משכנתא ממומחה בתחום שיסייע לכם להבין איך להתנהל נכון. בחירת ההלוואה שלכם עשויה להשפיע על תשואות ההשקעה שלכם, ולכן לכן חשוב שתקבלו כמה שיותר עזרה כדי לחשוף את אפשרויות ההלוואה וההחזר הנכונות שמעניקות לנכס שלכם החזר טוב על ההשקעה.

כדי להבין יותר על מכלול השירותים שלנו והאופן בו המומחים שלנו יכולים לסייע לכם למצוא את עסקת המשכנתא המתאימה ביותר, אתם מוזמנים לקבוע פגישת ייעוץ עם אחד היועצים שלנו, ולהתרשם ממגוון השירותים שאנחנו מציעים לאנשים שעומדים לבצע את אחת העסקאות החשובות ביותר בחייהם.

רוצה לשמוע עוד איך אנחנו יכולים לעזור לך? השאר פרטים:

תאריך כניסה / שיפוץ
שירותים ומוצרים להם אני זקוק עכשיו*

אלפי רוכשי דירות ומשפצים קונים במרכז סוגרים הכל לדירה

שעות פעילות המרכז

מומלץ להגיע בתיאום מראש בלבד!
יום א', ג', ה': 09:00 עד 19:00
יום ב', ד': 09:00 עד 16:00
יום ו': 09:00 עד 12:00

איפה אנחנו?

נס ציונה, האיזמל 4, קומה 1 נכים: ניתן להגיע אליכם הביתה ללא עלות!
קל להגיע!
10 דקות נסיעה מבאר יעקב, נס ציונה, ראשון לציון, יבנה, רחובות
15-20 דקות ממודיעין, גדרה, אשדוד
חניה קרובה בשפע! כיבוד ושתיה במהלך הפגישות!

ספר לנו כיצד נוכל לעזור לך
דילוג לתוכן