לשירות לקוחות חייגו

072-2222191

לשירות לקוחות חייגו 072-2222191

איך בוחרים מזגן לחדר השינה?

יש מי שמאוורר יספיק לו, אך לרוב האנשים האוורור אינו מספיק, ויותר ויותר אנשים רוכשים מזגן לחדר השינה, גם אם עד היום הסתפקו במזגן בסלון. כדי לדעת איך להפיק מהמזגן בחדר השינה מקסימום תועלת במינימום עלות הכנו לכם את המדריך הבא.
איך בוחרים מזגן לחדר השינה?

עובר דירה או משפץ בקרוב?

ייעוץ ללא התחייבות עם מרכז סוגרים הכל לדירה לשיפוץ ומעבר דירה:

ישנו ויכוח אקדמי בעניין ההתחממות הגלובלית שקורית או לא קורית, וקטונו מלהביע עמדה מושכלת בנושא. הדבר היחיד שאנחנו יודעים להגיד בוודאות הוא שהקיץ הישראלי הולך ונהיה חם יותר ויותר והשינה בלילות הקיץ החמים מאתגרת יותר ויותר. יש מי שמאוורר יספיק לו, אך לרוב האנשים האוורור אינו מספיק, ויותר ויותר אנשים רוכשים מזגן לחדר השינה, גם אם עד היום הסתפקו במזגן בסלון. כדי לדעת איך להפיק מהמזגן בחדר השינה מקסימום תועלת במינימום עלות הכנו לכם את המדריך הבא.

מהו סוג המזגן המומלץ לחדר השינה?

בדרך כלל, חדרי שינה הם חדרים קטנים יחסית והמזגן המומלץ עבור חדרים אלה הוא מזגן עילי. המזגנים העיליים הם מזגנים קטנים וקומפקטיים, חסכוניים בצריכת אנרגיה ושקטים. טכנולוגיות מזגנים מתקדמות כמו INVERTER מאפשרות להינות מצריכת אנרגיה קטנה אפילו יותר, אך רכישת המזגן תהיה יקרה יותר מאשר מזגן בטכנולוגיה פחות מתקדמת.

אם אין לכם בבית מזגנים בכלל ואתם מתכננים התקנת מזגנים בכל הבית, אפשר לשקול התקנת מערכת מיני-מרכזית שתקרר גם את חדרי השינה בשעות הצורך. מכיוון שמערכות מיני מרכזי צורכות הרבה יותר חשמל מאשר מספר מזגנים נפרדים, במקרה כזה החיסכון שמציעה טכנולוגיית ה- INVERTER  הוא משמעותי מאוד. אם אתם זקוקים בעיקר לקירור של חלל אחד מרכזי, וחללים אחרים כמו חדרי שינה מקוררים לעיתים רחוקות, התקנת מזגנים נפרדים עדיפה בכל מקרה.

סוגיית הגודל

בחדר שינה כמו בחדר שינה, הגודל כן קובע. לפחות של המזגן.  כפי שציינו קודם, חדרי שינה הם חדרים קטנים יחסית, ואין שום צורך בהתקנת מזגן מאסיבי העל תפוקה גדולה, שצורך הרבה אנרגיה ומקרר את החלל בעוצמה. ככל שהמזגן קטן יותר התפוקה שלו נמוכה יותר, אך גם צריכת החשמל שלו נמוכה בצורה משמעותית. ברוב חדרי השינה מזגן קטן בעל כוח סוס אחד יספיק בהחלט.

שקט, ישנים כאן

מכוון שמדובר בחדר שינה, המזגן צריך להיות שקט ככל האפשר. המזגנים החדישים הם אמנם שקטים מאוד, אך עדיין ישנן דרגות שונות של רעש שמפיקים המנוע החיצוני והמאייד הפנימי ואם אתם רגישים לרעש כדאי שתוודאו ששני חלקי המזגן עובדים בצורה שקטה ככל האפשר. רמת הרעש של המזגנים השונים משתנה בהתאם ליצרן ולדגם, וכדאי לבדוק זאת היטב כדי שלא תמצאו את עצמכם בחדר מקורר כהלכה, אך עם בעיות שינה בגלל הרעש.

מה עוד צריך לדעת?

כאשר בוחרים מזגן יש להתחשב בכל מיני נתונים כמו כיווני השמש על הדירה ומספר האנשים בחדר, אך כשאר מדובר בחדר שינה, והמיזוג פועל בעיקר בלילה, לנתונים האלה יש חשיבות פחותה. אם חדר השינה שלכם גדול במיוחד, אם השמש מאירה עליו ישירות רוב היום או בכל מקרה אחר שנראה לכם שדורש התייחסות מיוחדת כדאי להזמין יועץ מיזוג אוויר מקצועי ובלתי תלוי לקבלת ייעוץ מותאם אישית.

מידע נוסף: התקנת ומכירת מזגנים, התקנת מזגני אלקטרה, התקנת מזגנים וגבס

 

אהבתם? מוזמנים לשתף! שגם אחרים יוכלו ליהנות

מחפש בעל מקצוע בתחום?
מלא את הפרטים וקבל הצעה מבעלי המקצוע של מרכז סוגרים הכל לדירה:

תאריך כניסה / שיפוץ
שרותים ומוצרים להם אני זקוק עכשיו*

באותו נושא:

שיפוץ חדרי אמבטיה
כמה עולה שיפוץ חדר אמבטיה? ומה התהליך?
שיפוץ דירה קומפלט או שיפוץ בשלבים, מה עדיף?
שיפוץ דירה קומפלט או שיפוץ בשלבים, מה עדיף?
מדריך ללקוח שרוצה התקנת פרקט בעת שיפוץ דירה
מדריך ללקוח: התקנת פרקט בעת שיפוץ דירה
צימר במצפה רמון
צימר במצפה רמון וסיפור הארונות של זוטא
מהם 8 שלבים לשיפוץ דירה מוצלח!
מהם 8 השלבים לשיפוץ דירה מוצלח?
שיתוף פעולה של סוגרים הכל לדירה בשיתוף סילי, יום מכירות מיוחד לחברי הקהילה של סוגרים הכל לדירה.
יום מכירות מיוחד בשיתוף סילי לחברי סוגרים הכל לדירה
משפצים את הדירה? תכנון שיפוץ דירה הוא חובה!
איך מתחילים שיפוץ דירה? 4 שלבי תכנון שיפוץ דירה!
שיפוץ חדר אמבטיה
10 מושגים שאתם חייבים לדעת בעת שיפוץ חדר אמבטיה

עובר דירה או משפץ בקרוב?

הכנס פרטים וקבל ייעוץ ללא התחייבות
במרכז סוגרים הכל לדירה לשיפוץ ומעבר דירה:

המרכז לשיפוץ ומעבר דירה, כל הפתרונות ובעלי המקצוע במקום אחד

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

הטבות בלעדיות באירועי קנייה קבוצתית לרכישת ריהוט, מוצרי חשמל ועוד!

מבצעים והטבות שעשויים לעניין אותך

ספר לנו כיצד נוכל לעזור לך
דילוג לתוכן