לשירות לקוחות חייגו

072-2222191

דרור מגל

נעים מאוד, דרור מגל.

יזם ובעלים, קבוצת “סוגרים הכל לדירה”, זה הסיפור שלי על קצה המזלג.

בוגר תואר ראשון בהנדסת תוכנה וניהול תעשייתי.

מגיע מעולם ההייטק ופעיל שנים רבות בעולם הטכנולוגיה וניהול פרויקטים, בעל ניסיון ומומחיות של 15 שנה בתחום השיווק הדיגיטלי ובטכנולוגיה. מאחוריי הקמת מאות אתרי אינטרנט וניהול קמפיינים בדיגיטל במיליוני שקלים וניהול פרויקטים טכנולוגיים מורכבים בעולם בארץ.

אני חי ספורט והתפתחות אישית, מרתוניסט ואיש ברזל ומאמין שהתמדה מביאה לתוצאה והגשמת יעדים.

בשנת 2004, קצת אחרי סיום לימודיי רכשנו דירה בנס ציונה והקמתי את ‘פורטל בית משותף’, הפורטל הראשון לקהילות דיירים המחבר בין רוכשי דירות ויוצר עבורם מרחב וירטואלי שיתופי, טרם עידן הפייסבוק והוואטסאפ.

עם השנים ראיתי שהחברים באתר מנסים להתאגד על מנת לרכוש מוצרים ושירותים יחד ושם נולד הרעיון להקים את ‘סוגרים הכל לדירה’. מיזם שיחבר את החברים באתר לספקים ובעלי מקצוע שאנחנו נבחר עבורם בקפידה, בפיקוח שלנו, נבדוק אותם ונוודא רמת שירות גבוהה ומחיר הוגן.

בשנת 2010 הקמתי את איי ווב שרותי אינטרנט למתן שירותי דיגיטל לעסקים אשר נמכרה בשנת 2021.

משנת 2011 יזם, מייסד ומנכ”ל ‘סוגרים הכל לדירה’.

מאז ועד היום קיבלו מאיתנו שירותים למעלה מ 70,000 בעלי דירות ומשפצים, קיימנו למעלה מ-800 ימי מכירה מרוכזים לרכישת מוצרי חשמל, ארונות, פתרונות שינה, ריהוט ועוד עם מיטב החברות והמותגים כגון רשת עמינח סנטר, גוד נייט, ביתילי, אבי סופר, טרקלין, רהיטי קיבוץ השלושה, ועוד.

בשנת 2020 עם התפרצות הקורונה, לא ניתן היה לקיים אירועי קנייה במתכונת הרגילה.

ויום אחד גיליתי שאין לי עסק…

אז לא הייתה ברירה, הוצאתי את כל העובדים לחל”ת, חלקם פוטרו. הקמתי את אתר המכירות של סוגרים הכל לדירה והתחלתי למכור בעצמי מוצרים דרך הרשת. כאשר כמות הלקוחות גדלה ולקוחות ביקשו להיפגש, התחלתי להיפגש במשרדי החברה ולמכור את המוצרים בפגישות ובקטלוגים.

בשנת 2021 הקמתי את מרכז סוגרים הכל לדירה בנס ציונה. מצאתי מתחם גדול, העברתי את המשרדים שלנו אליו, בתוך חודש הקמתי תצוגות של ארונות אמבטיה, מקלחונים, ארונות הזזה, דלתות, מטבחים, פרגולות ועוד ואנחנו נותנים ייעוץ בנושא שיפוץ דירות ומעבר דירה ומספקים ללקוחות מעטפת כוללת ופתרון מקיף לכל המוצרים והשירותים לדירה והכל במקום אחד.

לאורך השנים אספתי סביבי נבחרת מובחרת של ספקים, חברות, בעלי מקצוע, מפעלים, קבלנים, יבואנים ושותפים עסקיים שאני גאה בהם ובעשייה המשותפת שלנו ושמח להנגיש לכם אותם – כדי שתלכו על בטוח.

אני מומחה במציאת פתרונות יצירתיים ללקוחות שלי. אתם מוזמנים להצטרף אליי. 

תיאום פגישה במרכז סוגרים הכל לדירה – לחץ כאן

דרור מגל
ספר לנו כיצד נוכל לעזור לך
דילוג לתוכן