לשירות לקוחות חייגו

072-2222191

לשירות לקוחות חייגו 072-2222191

הדרך למצוא קבלן שיפוצים מומלץ

איתור קבלן שיפוצים מומלץ שיבצע עבורכם את שיפוץ הדירה היא המשימה הראשונה והחשובה ביותר שאתם צריכים לבצע כאשר אתם נכנסים לתהליך שיפוץ, במיוחד אם מדובר בשיפוץ גדול ועל כך יכול לקום וליפול הפרויקט כולו.
קבלן שיפוצים מומלץ

עובר דירה או משפץ בקרוב?

ייעוץ ללא התחייבות עם מרכז סוגרים הכל לדירה לשיפוץ ומעבר דירה:

איתור קבלן שיפוצים מומלץ שיבצע עבורכם את שיפוץ הדירה היא המשימה הראשונה והחשובה ביותר שאתם צריכים לבצע כאשר אתם נכנסים לתהליך שיפוץ, במיוחד אם מדובר בשיפוץ גדול ועל כך יכול לקום וליפול הפרויקט כולו.

השאלה היא רק איך מוצאים קבלן כזה ואיך יודעים שהוא מומלץ? הנה דרך המלך למציאת קבלן שיפוצים מומלץ.

נקודת ההתחלה: רשם הקבלנים

יכול מאוד להיות שיש קבלנים ושיפוצניקים מצוינים שאינם רשומים ברשם הקבלנים, אבל אין לכם דרך אמיתית לוודא זאת מלבד להאמין להם כשהם מעידים זאת על עצמם. אפילו איסוף המלצות מלקוחות קודמים הוא לא באמת פרקטי כיוון שברור שהם ייתנו לכם את מספרי הטלפון של הלקוחות המרוצים בלבד ולא את של אלה שהיו פחות מרוצים, ולא משנה מה הסיבה.

קבלני שיפוצים רשומים חייבים לעמוד בסטנדרטים גבוהים של ידע, ניסיון, הכשרה מקצועית ושירות כדי להיכנס לרשימה, והם מחויבים לשמור על סטנדרטים אלה כדי להישאר בה. מכאן שחיפוש אחר קבלן שיפוצים מומלץ חייב להתחיל בקבלנים הרשומים ברשם הקבלנים והרשימה זמינה לכולם באתר משרד השיכון והבנייה.

צמצום רשימת הקבלנים

מס' הקבלנים הרשומים בפנקס הקבלנים – יש כאלה שסיווגם רק 131 ויש כאלה שמחחזיקים בסיווג נוסף סה"כ מספרם כ-1600, כמחציתם רק בשיפוצים.

היום רשומים ברשם הקבלנים קרוב ל- 2,000 קבלני שיפוצים שונים, כך שעדיין יש צורך לצמצם אותה. בזמן הצמצום צריך לפעיל שיקול דעת וראשית כדאי לצמצם את החיפוש לאזור המגורים שלנו ולמצוא קבלן מומלץ שעובד באזור.
הצמצום השני צריך להיות לפי סוג השיפוץ שאנו רוצים לעשות. רשימת הקבלנים מחולקת לסיווגים שונים: קבלני בנייה, קבלני שיפוצים, קבלני תשתיות ועוד, ולכן, אם השיפוץ כולל החלפת תשתיות, ריצוף ושבירת קירות, לדוגמא, נצטרך למצוא קבלן שיפוצים הרשום תחת יותר מסיווג אחד, בהתאם לסוג העבודות הדרושות לנו.

מהו היקף העבודה העבודה הנדרש?

אחרי שהרשימה צומצמה שוב, אפשר לבדוק מהו היקף העבודה, כמה אנשים יצטרכו לבצע אותה וכמה זמן זה ייקח. לצורך החישובים ניתן להיעזר במידע הקיים באינטרנט או לשאול קבלני שיפוצים. אם אנו זקוקים לשיפוץ נקודתי בלבד אפשר להסתפק בקבלן שיפוצים שעובד לבד, אך אם היקף העבודה גדול יותר וכולל שיפוץ מהיסוד אולי עדיף לקחת חברת שיפוצים שיש לה צוות גדול המונה מנהל עבודה ובעלי מקצוע קבועים שאפשר לסמוך עליהם.

תיק עבודות והמלצות

עכשיו הרשימה כבר לא כל כך גדולה וזה הזמן להתחיל לחפש המלצות. אנחנו מציעים לכם לא לבקש מהקבלן או חברת השיפוצים המלצות, מהסיבות שמנינו קודם לכן, אלא להתחיל לחפש עליו חוות דעת באינטרנט. סביר להניח שלא תמצאו תלונות מרובות על קבלנים רשומים, אבל בכל זאת כדאי לקבל עליהם חוות דעת בלתי תלויה.
במקביל להמלצות כדאי לברר באתר החברה או הקבלן באיזה עבודות בדיוק הוא מתמחה ובאיזה פרויקטים היה מעורב. תנו עדיפות למי שעשה פרויקטים דומים לפרויקט שלכם ויש לו ניסיון בתחום הרלבנטי.

כימיה: קבלן שיפוצים עובד אתכם במשרת אמון

סביר להניח שעכשיו הרשימה שלכם מצומצמת למדי. זה הזמן להרים טלפונים ולקבוע פגישות עם 3-5 קבלנים או חברות שיפוצים, אצלם או אצלכם, להיכרות ראשונית. גם לכימיה עם קבלן השיפוצים שלכם יש חשיבות עליונה לביצוע התהליך בצורה נעימה. חשוב לבחור קבלן שיפוצים מומלץ שיש לכם תקשורת טובה איתו, שנוח לכם לדבר איתו ושתוכלו לגשת אליו עם כל בעיה או שאלה שתעלה במהלך העבודה.
עכשיו נשאר לכם רק לבקש הצעת מחיר ולצאת לדרך.

אהבתם? מוזמנים לשתף! שגם אחרים יוכלו ליהנות

מחפש בעל מקצוע בתחום?
מלא את הפרטים וקבל הצעה מבעלי המקצוע של מרכז סוגרים הכל לדירה:

תאריך כניסה / שיפוץ
שרותים ומוצרים להם אני זקוק עכשיו*

באותו נושא:

שיפוץ חדרי אמבטיה
כמה עולה שיפוץ חדר אמבטיה? ומה התהליך?
שיפוץ דירה קומפלט או שיפוץ בשלבים, מה עדיף?
שיפוץ דירה קומפלט או שיפוץ בשלבים, מה עדיף?
מדריך ללקוח שרוצה התקנת פרקט בעת שיפוץ דירה
מדריך ללקוח: התקנת פרקט בעת שיפוץ דירה
צימר במצפה רמון
צימר במצפה רמון וסיפור הארונות של זוטא
מהם 8 שלבים לשיפוץ דירה מוצלח!
מהם 8 השלבים לשיפוץ דירה מוצלח?
שיתוף פעולה של סוגרים הכל לדירה בשיתוף סילי, יום מכירות מיוחד לחברי הקהילה של סוגרים הכל לדירה.
יום מכירות מיוחד בשיתוף סילי לחברי סוגרים הכל לדירה
משפצים את הדירה? תכנון שיפוץ דירה הוא חובה!
איך מתחילים שיפוץ דירה? 4 שלבי תכנון שיפוץ דירה!
שיפוץ חדר אמבטיה
10 מושגים שאתם חייבים לדעת בעת שיפוץ חדר אמבטיה

עובר דירה או משפץ בקרוב?

הכנס פרטים וקבל ייעוץ ללא התחייבות
במרכז סוגרים הכל לדירה לשיפוץ ומעבר דירה:

המרכז לשיפוץ ומעבר דירה, כל הפתרונות ובעלי המקצוע במקום אחד

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

הטבות בלעדיות באירועי קנייה קבוצתית לרכישת ריהוט, מוצרי חשמל ועוד!

מבצעים והטבות שעשויים לעניין אותך

powered by Advanced iFrame. Get the Pro version on CodeCanyon.

ספר לנו כיצד נוכל לעזור לך
דילוג לתוכן