לשירות לקוחות חייגו

072-2222191

כל מה שצריך לדעת על קבלן שיפוצים מורשה!

למצוא קבלן שיפוצים במרכז מקצועי ואמין עשויה להפוך לאתגר רציני. לאור הסיפורים שנשמעים מכל עבר על עבודות לא מקצועיות, עבודות לא גמורות, חאפריות וחוסר אמינות, איך מצליחים בכל זאת לתת אמון בבעל מקצוע, כמו קבלן שיפוצים?
קבלן שיפוצים מורשה

עובר דירה או משפץ בקרוב?

ייעוץ ללא התחייבות עם מרכז סוגרים הכל לדירה לשיפוץ ומעבר דירה:

למצוא קבלן שיפוצים במרכז שיהיה גם מקצועי וגם אמין עשויה להפוך לאתגר רציני. לאור הסיפורים שנשמעים מכל עבר על עבודות לא מקצועיות, עבודות לא גמורות, חאפריות וחוסר אמינות, איך מצליחים בכל זאת לתת אמון בבעל מקצוע, כמו קבלן שיפוצים? השוק רווי בקבלני שיפוצים, ופה ושם אנחנו מקבלים המלצות, אבל מה מבטיח לנו שזה באמת יעבוד? שקבלן השיפוצים שנשכור את שירותיו יסיים את עבודתו כשאנחנו מרוצים? הנסיון הרב שצברנו ב”סוגרים הכל לדירה” מאפשר לנו להאיר קצת על הנושא.

בואו נבהיר קודם כל נקודה חשובה – אם אתם רוצים עבודה מקצועית ולא חאפרית, אתם רוצים לעבוד עם קבלן שיפוצים מורשה. אולי יבטיחו לכם שתשלמו פחות אצל קבלן לא מורשה, אך בפועל ההוצאה שלכם תהיה גדולה יותר, בטווח הקצר או בטווח הרחוק, ואולי אף בשניהם. עבודה על ידי קבלן שיפוצים מורשה ובעלי מקצוע טובים מבטיחה לכם איכות ביצוע שתחזיק מעמד לאורך שנים.

כדי להמחיש את הענין ניתן דוגמה” ביצוע לא מקצועי של ציפוי קרמיקה על קירות חדרי האמבטיה, יכול להביא לאחר מספר שנים לתזוזה של הקרמיקות, וידרוש ציפוי מחודש. כל אלמנט בעבודת השיפוץ דורש מקצועיות והבנה גדולה מאוד של רזי המקצוע, כדי להפוך אותם לאיכותיות. לא רק צורת העבודה חשובה לאיכות, אלא גם החומרים בהם משתמשים ובנייה על פי התקנים.

למה חשוב שהקבלן יהיה מקצועי?

תפקידו של הקבלן לפקח אל בעלי המקצוע, לנהל אותם, לתווך ביניהם ולגרום להם לדבר אחד עם השני. הוא קודם כל משגיח שהעבודה שלהם תהיה מקצועית, והוא חייב להבין בהנחת קרמיקה לצורך העניין, כדי לדעת האם הרצף עושה עבודה מספיק איכותית, כך שהקרמיקה לא תזוז בשנים הקרובות. הוא גם צריך לדעת איך לנהל אותם, ומה קודם למה, ומה חשוב שיהיה במהלך העבודה כדי להבטיח את איכותה.

בנוסף, כל אלמנט שיפוצי תלוי ומשפיע על האלמנטים האחרים. ולכן אי אפשר שבעלי המקצוע יתעסקו בשלהם בלבד. כאן נכנס לתמונה קבלן שיפוצים מורשה שיודע בצורה טובה את העבודה של כל אחד מבעלי המקצוע, מבין מהן נקודות ההשקה, ההשפעה והתלות, יועד להתריע היכן שצריך ולחבר בין בעלי המקצוע השונים. כך הרצף והאינסטלטור, שלא בהכרח מבינים כיצד הם משפיעים אחד השני יהיו חייבים להתחשב בעבודתו של השני.

אז מהו בעצם קבלן שיפוצים מורשה?

קבלן שיפוצים שעבר הסמכה ובחינות של משרד הבינוי והשיכון יכנס לרשימת הקבלנים המורשים. יכולים להיכלל בהסמכה קבלנים שמאחריהם 5 שנות ניסיון לפחות ותעודת הנדסאי. עצם הרישום של הקבלן נותן ללקוח לא רק את הביטחון בעבודה הטובה, אלא גם גוף שאליו לכאורה יוכל לפנות אם יתגלו בעיות, להבדיל מקבלן שיפוצים שאינו מורשה. אמנם חל עליהם פיקוח, אך מתלוננים רבים מעידים כי הפנייה לגוף המפקח לא הולידה דבר, לכן תמיד כדאי לעבוד מול גוף פרטי שידע לתת את המענה. “סוגרים הכל לדירה” היא חברת השיפוצים הראשונה בארץ, ועובדת עם צוות מקצועי ומורשה, ויותר מהכל נותנת אחריות מלאה ללקוחותיה – משלב התכנון ועד שלב המסירה.

אהבתם? מוזמנים לשתף! שגם אחרים יוכלו ליהנות

מחפש בעל מקצוע בתחום?
מלא את הפרטים וקבל הצעה מבעלי המקצוע של מרכז סוגרים הכל לדירה:

תאריך כניסה / שיפוץ
שירותים ומוצרים להם אני זקוק עכשיו*

באותו נושא:

FIORELLA2
כמה עולה רשימת המצרכים לשיפוץ חדר אמבטיה קומפלט - חלק א'
מטבחים בנס ציונה
4 נושאים שאסור לכם לחסוך בהם כאשר אתם עורכים שיפוץ דירה קומפלט - חלק ב'
שיפוץ דירה
4 נושאים שאסור לכם לחסוך בהם כאשר אתם עורכים שיפוץ דירה קומפלט - חלק א'
שיפוץ חדר אמבטיה גדול: מדריך מקיף לעבודה נכונה
שיפוץ חדר אמבטיה גדול: מדריך מקיף לעבודה נכונה
ריצוף לבית
ריצוף לבית -  האפשרויות העומדות בפניכם ומה היתרונות של כל אחת מהאפשרויות? 
מטבחים בנס ציונה
סוגרים הכל לדירה משיקה מטבחים בנס ציונה!
החלפת אמבטיה במקלחון
החלפת אמבטיה במקלחון - המדריך ששווה לכם להכיר! 
למה ומתי חייבים להגיע לייעוץ כדי לרכוש ארונות אמבטיה או ארונות הזזה?
למה ומתי כדאי מאוד להגיע לייעוץ כדי לרכוש ארונות אמבטיה או ארונות הזזה?

עובר דירה או משפץ בקרוב?

הכנס פרטים וקבל ייעוץ ללא התחייבות
במרכז סוגרים הכל לדירה לשיפוץ ומעבר דירה:

המרכז לשיפוץ ומעבר דירה, כל הפתרונות ובעלי המקצוע במקום אחד

הטבות בלעדיות באירועי קנייה קבוצתית לרכישת ריהוט, מוצרי חשמל ועוד!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

מבצעים והטבות שעשויים לעניין אותך

מתכננים לשפץ את הבית?

ולא רוצים להתעסק עם בעלי מקצוע?
אנחנו נותנים מעטפת שלמה של תכנון, ביצוע, ניהול וכל המוצרים והכל במקום אחד!
מעניין? השאירו פרטים ובואו נדבר!

ספר לנו כיצד נוכל לעזור לך
דילוג לתוכן