לשירות לקוחות חייגו

072-2222191

לשירות לקוחות חייגו 072-2222191

חושבים על אי במטבח, כל הסיבות ללבנות אי במטבח שלכם!

אי במטבח הפך מפריט עיצובי מיוחד לסטנדרט מקובל בכל בית, ולא רק בגלל שזה יפה אלא בעיקר בגלל שזה נוח ופרקטי. אם עדיין לא ברור לכם למה צריך אי במטבח, המאמר הזה הוא בשבילכם, ובהזדמנות זו נסביר גם מתי האי הופך מיתרון לחסרון.
אי למטבח

עובר דירה או משפץ בקרוב?

ייעוץ ללא התחייבות עם מרכז סוגרים הכל לדירה לשיפוץ ומעבר דירה:

 אי במטבח הפך מפריט עיצובי מיוחד לסטנדרט מקובל בכל בית, ולא רק בגלל שזה יפה אלא בעיקר בגלל שזה נוח ופרקטי. אם עדיין לא ברור לכם למה צריך אי במטבח, המאמר הזה הוא בשבילכם, ובהזדמנות זו נסביר גם מתי האי הופך מיתרון לחסרון.

משטח עבודה נוסף

אי במטבח יכול לשמש לפונקציות שונות, ובין היתר לשמש כמשטח עבודה נוסף בעת הצורך. לעיתים מותקן הכיור באי עצמו, ואז האי הופך למשטח העבודה הראשי, ולעיתים האי משמש כשולחן אוכל בעיקר, ומשטח עבודה משני בעת הצורך. למי שמבשל הרבה או מארח לעיתים קרובות, משטח העבודה הנוסף הזה הוא יתרון משמעותי מאוד.

מקום אחסון

התקנת האי מאפשרת ליהנות ממקומות אחסון נוספים בתחתית האי, במקום נגיש וקל להגעה. ההנאה ממקום אחסון נוסף גדולה בעיקר במטבחים קטנים שחסר בהם מקום אחסון, אך גם במטבחים גדולים ופעילים, בעיקר בזכות העובדה שלא צריך לטפס ולהוריד דברים ממדפים גבוהים. לעיתים קרובות, כאשר אין כיור על האי, מקום האחסון באי זהה בגודלו למקום האחסון במטבח כולו, כיוון שניתן לנצל את כל ארבעת הכיוונים, וככל שהאי רחב יותר כך מקום האחסון גדול יותר.

יתרון עיצובי

היום, בעידן המטבח הפתוח והחלל המשותף למטבח ולאזור המגורים והסלון, האי מעניק יתרון נוסף של חציצה בין אזורי הבית, בלי ליצור את ההפרדה המוחלטת שיוצר קיר, אך תוך הגדרה ברורה של החלל. האי משמש בעיקר כמקום ישיבה ואכילה, כלומר מחליף את פינת האוכל המסורתית ומיקומו האו אידיאלי – בין הסלון למטבח. ככזה, ובעזרת עיצוב פנים נכון, הוא יכול להוות בדיוק את נקודת המעבר העיצובית הנדרשת ולהוסיף לחלל חן רב.

צפוף כאן

כדי לשמור על  יתרונות האי ולהינות ממנו צריך לשמור שלא יהפוך את הצפיפות במטבח לבלתי אפשרית. מקור האיים במטבח הוא בארצות הברית, שם המטבחים גדולים ומרווחים, אך במטבחים קטנים זה לא כל כך מתאים. לא משנה מה מטרת האי, יש לשמור על מרחק של לפחות 1.10 מ', ורצוי 1.2 מ' בין קצה האי לאלמנט הבא (כיור, ארון, מקרר וכו'), כדי למנוע צפיפות בעין וצפיפות פרקטית שתקשה על המעבר או על העבודה במטבח. לפעמים צריך לבחור בין פינת אוכל לבין אי, כדי לא ליצור עומס וצפיפות וכדאי לחשוב היטב מה עדיף לכם.

 ייעוץ מקצועי

תכנון המטבח הוא קריטי, כיוון שמטבח מחליפים כל 10-20 שנה ולא כל שנתיים, ורצוי שהוא ישרת אתכם היטב לאורך שנים ארוכות. אם אתם מפחדים להתחרט בעתיד ובכל זאת רוצים אי, אופציה שניתנת לשינוי היא אי נייד על גלגלים ננעלים, כך שתוכלו להזיז אותו אם לא יתאים, בלי שיפוצים ובלי בלאגן. בכל מקרה מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע בתחום עיצוב הפנים בכלל ובתחום עיצוב מטבחים בפרט, כדי לבדוק האם אי יתאים במטבח שלכם, ואם כן, איך בדיוק למקם אותו נכון, מאיזה חומרים לבנות אותו ואיך לעצב אותו כך שיתרום לבית ולא יגרע ממנו.

אהבתם? מוזמנים לשתף! שגם אחרים יוכלו ליהנות

מחפש בעל מקצוע בתחום?
מלא את הפרטים וקבל הצעה מבעלי המקצוע של מרכז סוגרים הכל לדירה:

תאריך כניסה / שיפוץ
שרותים ומוצרים להם אני זקוק עכשיו*

באותו נושא:

שיפוץ חדרי אמבטיה
כמה עולה שיפוץ חדר אמבטיה? ומה התהליך?
שיפוץ דירה קומפלט או שיפוץ בשלבים, מה עדיף?
שיפוץ דירה קומפלט או שיפוץ בשלבים, מה עדיף?
מדריך ללקוח שרוצה התקנת פרקט בעת שיפוץ דירה
מדריך ללקוח: התקנת פרקט בעת שיפוץ דירה
צימר במצפה רמון
צימר במצפה רמון וסיפור הארונות של זוטא
מהם 8 שלבים לשיפוץ דירה מוצלח!
מהם 8 השלבים לשיפוץ דירה מוצלח?
שיתוף פעולה של סוגרים הכל לדירה בשיתוף סילי, יום מכירות מיוחד לחברי הקהילה של סוגרים הכל לדירה.
יום מכירות מיוחד בשיתוף סילי לחברי סוגרים הכל לדירה
משפצים את הדירה? תכנון שיפוץ דירה הוא חובה!
איך מתחילים שיפוץ דירה? 4 שלבי תכנון שיפוץ דירה!
שיפוץ חדר אמבטיה
10 מושגים שאתם חייבים לדעת בעת שיפוץ חדר אמבטיה

עובר דירה או משפץ בקרוב?

הכנס פרטים וקבל ייעוץ ללא התחייבות
במרכז סוגרים הכל לדירה לשיפוץ ומעבר דירה:

המרכז לשיפוץ ומעבר דירה, כל הפתרונות ובעלי המקצוע במקום אחד

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

הטבות בלעדיות באירועי קנייה קבוצתית לרכישת ריהוט, מוצרי חשמל ועוד!

מבצעים והטבות שעשויים לעניין אותך

ספר לנו כיצד נוכל לעזור לך
דילוג לתוכן