לשירות לקוחות חייגו

072-2222191

לשירות לקוחות חייגו 072-2222191

למי פונים על מנת לבצע הדברה לפני כניסה לבית?

מעבר דירה הוא תמיד אירוע מרגש. מעבר לשינוי הטכני של הכתובת, זוהי התחלה של פרק חדש בחיים, וכידוע משנה מקום משנה מזל ולכן הציפייה היא לתקופה מטיבה
המרכז למעבר דירה נס ציונה

עובר דירה או משפץ בקרוב?

ייעוץ ללא התחייבות עם מרכז סוגרים הכל לדירה לשיפוץ ומעבר דירה:

על-מנת להיכנס ברגל ימין לדירה החדשה – בין אם זה נכס שקניתם ובין אם דירה שכורה, בין אם בבניין שזה עתה נבנה ובין אם בניין ותיק – כדאי מאוד לבצע הדברה. בכתבה זו תמצאו טיפים לבחירה מושכלת של חברה שתבצע עבורכם את המלאכה באופן האופטימלי.

חברה עם ניסיון רחב

הדברת דירה חדשה, כזו שרק עכשיו הושלמה הבנייה שלה, נתפשת לפעמים כמשימה פשוטה יחסית. האמונה היא שאם עדיין לא חיו אנשים בבית, גם אין בו חרקים או מזיקים אחרים. המציאות שונה: לפעמים תוך כדי הבנייה בעלי חיים שונים מנצלים את הבלגן ומוצאים מחסה במקום. לדוגמה, יונים עלולות להשאיר בחללים השונים קרציוני יונים – חרקים זעירים שניזונים מדם ועלולים לעקוץ גם בני אדם.

בנוסף חשוב מאוד לבצע הדברה מונעת – כזו שתרחיק מהדירה החדשה, היפה והמטופחת שלכם ג'וקים, נמלים וכו'. הבסיס לפעולה מדויקת ואפקטיבית במיוחד הוא ניסיון רחב היקף, ובפרט לגבי הדברות לפני כניסה לבית.

זמינות

כשהשירות המבוקש הוא הדברה לפני כניסה לבית חדש, ישנה חשיבות רבה גם למועד ביצוע הפעולה. באופן טבעי אי אפשר לבצע את ההדברה לפני שהושלמה הקמת הבניין, ואם מדובר על דירה חדשה בשבילכם אבל כזו שכבר חיים בה בני אדם, יש לחכות עד שהם יעזבו את הנכס.

מהצד השני, מן הסתם לא תרצו לעכב את הכניסה שלכם לנכס, ולכן יש לוח זמנים צר ומדויק לביצוע ההדברה. חשוב להדגיש שלא כדאי לחכות עם ההדברה עד אחרי האכלוס, וזאת מפני שקל יותר (ולכן גם זול יותר) לבצע את הפעולות הרצויות כשהבית ריק מחפצים. בהתאם מומלץ לוודא שחברת ההדברה זמינה עבורכם במועד הרלוונטי.

חומרי הדברה מתקדמים

פרמטר נוסף לבחירת חברת הדברה לקראת כניסה לבית חדש הוא החומרים שבהם היא משתמשת כדי לסלק חרקים ולמנוע הגעת מזיקים שונים. בעידן הנוכחי יש מודעות גבוהה לחשיבות השמירה על כדור הארץ, וכל פעולה נמדדת גם בהיבט האקולוגי. בהקשר של הדברה, ככל שנעשה שימוש בפחות כימיקלים בעייתיים, כך הנזק לסביבה מצומצם יותר. למעשה יש גם שיטות הדברה ירוקות, וחומרים מתקדמים במיוחד שמצליחים להיות גם אפקטיביים וגם ידידותיים – ידידותיים לסביבה ולכן גם לבני אדם. חברה שמקפידה להשתמש בחומרים אלה היא כמובן אופציה מומלצת.

רישיון

המדינה מפעילה רגולציה על תחום ההדברה, וזאת באמצעות המשרד להגנת הסביבה. מדבירים עם רישיון הם מדבירים שאפשר לסמוך עליהם שלא ישתמשו בחומרים אסורים, וכמו כן ניתן לדעת בוודאות שהם מקצועיים ובקיאים בעבודתם. מדבירים מורשים שמחים כמובן להציג את ההיתר מטעם המשרד להגנת הסביבה, ולכן לא כדאי להתבייש – אלא לבקש לראות רישיון, וכמובן לוודא שהוא תקף.

המלצות

המלצות הן דרך טובה למצוא חברות שמספקות שירות בסטנדרטים גבוהים במיוחד בכל התחומים, וכך גם בתחום ההדברות. כשמחפשים חברת הדברה מומלצת בדרך זו כדאי להקפיד על שני כללים: קודם כל, לוודא שהממליצים קיבלו בעצמם את השירות מחברת ההדברה, ולא רק שמעו דברים טובים על מדביר כזה או אחר מהשכן / מחבר / ממישהו במשרד / מהבת דודה וכו'. שנית, רצוי לשאול מה הופך את אותה חברת הדברה למומלצת ולבקש פרטים רבים ככל האפשר – האם המדבירים הגיעו בדיוק בזמן שנקבע, האם הם עבדו בצורה יעילה ושקטה, האם הקפידו על הסדר והניקיון במקום, האם הם ענו בסבלנות לכל שאלה, האם הבית אכן נשאר נקי מחרקים לאורך כל התקופה שהובטחה, וכו'.

מחיר

גם השיקול הכלכלי נכנס לתמונה בכל החלטה כמעט בימינו. בהתאם רצוי לבצע השוואת מחירים בין מספר חברות, אבל רק בין אלה שעומדות בכל הקריטריונים הנ"ל – זמינות, ניסיון, מקצועיות, שימוש בחומרים מורשים ומתקדמים ורישיון. כמו כן חשוב לבדוק אם המחיר כולל אחריות, ולאיזו תקופה.

בכל מקרה, כניסה לבית חדש ברגל ימין מחייבת סילוק יעיל של כל החרקים והמזיקים האפשריים, ולכן לאחר ביצוע כל הבירורים הנ"ל הזמינו מדביר מקצועי להדברת דירה לפני אכלוס – וכך תוכלו לעבור דירה בראש שקט באמת.

צריכים הדברה מקצועית? הזמינו את חברת המדביר שמציל

אהבתם? מוזמנים לשתף! שגם אחרים יוכלו ליהנות

מחפש בעל מקצוע בתחום?
מלא את הפרטים וקבל הצעה מבעלי המקצוע של מרכז סוגרים הכל לדירה:

תאריך כניסה / שיפוץ
שרותים ומוצרים להם אני זקוק עכשיו*

באותו נושא:

שיפוץ חדרי אמבטיה
כמה עולה שיפוץ חדר אמבטיה? ומה התהליך?
שיפוץ דירה קומפלט או שיפוץ בשלבים, מה עדיף?
שיפוץ דירה קומפלט או שיפוץ בשלבים, מה עדיף?
מדריך ללקוח שרוצה התקנת פרקט בעת שיפוץ דירה
מדריך ללקוח: התקנת פרקט בעת שיפוץ דירה
צימר במצפה רמון
צימר במצפה רמון וסיפור הארונות של זוטא
מהם 8 שלבים לשיפוץ דירה מוצלח!
מהם 8 השלבים לשיפוץ דירה מוצלח?
שיתוף פעולה של סוגרים הכל לדירה בשיתוף סילי, יום מכירות מיוחד לחברי הקהילה של סוגרים הכל לדירה.
יום מכירות מיוחד בשיתוף סילי לחברי סוגרים הכל לדירה
משפצים את הדירה? תכנון שיפוץ דירה הוא חובה!
איך מתחילים שיפוץ דירה? 4 שלבי תכנון שיפוץ דירה!
שיפוץ חדר אמבטיה
10 מושגים שאתם חייבים לדעת בעת שיפוץ חדר אמבטיה

עובר דירה או משפץ בקרוב?

הכנס פרטים וקבל ייעוץ ללא התחייבות
במרכז סוגרים הכל לדירה לשיפוץ ומעבר דירה:

המרכז לשיפוץ ומעבר דירה, כל הפתרונות ובעלי המקצוע במקום אחד

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

הטבות בלעדיות באירועי קנייה קבוצתית לרכישת ריהוט, מוצרי חשמל ועוד!

מבצעים והטבות שעשויים לעניין אותך

ספר לנו כיצד נוכל לעזור לך
דילוג לתוכן