לשירות לקוחות חייגו

072-2222191

לשירות לקוחות חייגו 072-2222191

מה עדיף: שיפוצניק או חברת שיפוצים?

אם החלטתם לשפץ את הבית, אתם בוודאי רוצים להיות בטוחים שהכסף שלכם מושקע בצורה נכונה ושתקבלו את התוצאה הטובה ביותר האפשרית. אבל עכשיו הדילמות רק מתחילות, ובראשן השאלה הגדולה מכולן: לקחת קבלן שיפוצים יחיד או חברת שיפוצים? בואו נראה מה ההבדלים ביניהם ואיך אפשר להחליט מה עדיף.
חברת שיפוצים

עובר דירה או משפץ בקרוב?

ייעוץ ללא התחייבות עם מרכז סוגרים הכל לדירה לשיפוץ ומעבר דירה:

כל מי שעוסק בשיפוצים סובל מתדמית גרועה של חאפר במקרה הטוב ורמאי במקרה הגרוע, ולא בהכרח בצדק. מכיוון שלא מצופה מאנשים מן הישוב להבין לעומק בתחום השיפוצים ולדעת כיצד להבדיל בין בעלי מקצוע טובים ואחראים לבין אלה שאינם, הקים משרד הבינוי והשיכון את רשם הקבלנים, ולקבלנים שעומדים בתנאים המקצועיים הגבוהים ניתן אישור קבלן רשום. רישום כקבלן שיפוצים רשום הוא הגושפנקא הראשונה שאתם זקוקים לה למקצועיותו של הקבלן או של חברת השיפוצים, ואתם יכולים לישון בשקט בידיעה שעבודתו של מי שהוא קבלן שיפוצים מורשה מפוקחת ומסודרת והוא מחויב לסטנדרטים הגבוהים ביותר.

הכל תחת גג אחד וגורם אחראי אחד

קבלן שיפוצים או שיפוצניק יחיד נוטים לעשות כמה שיותר מהעבודה לבד, ורק כשאר אין להם ברירה הם יפנו לבעל מקצוע רלבנטי, ויכול להיות שיתפשרו על איכות העבודה בשביל הוזלת מחיר העבודה או שיעכבו את לוח הזמנים בגלל שלא מצאו איש מקצוע זמין במועד המתאים.

חברת שיפוצים, לעומת זאת, מעסיקה מראש אנשי מקצוע מומחים בתחומים שונים כמו חשמל, אינסטלציה, ריצוף, צבע ועוד, וכל אחד מהם עושה את חלקו. מנהל העבודה של החברה דואג לשילוב בעלי המקצוע בלוח הזמנים לביצוע בצורה הנכונה, והם זמינים לו בדיוק בתאריכים שהוא צריך אותם, כך שלא יווצר עיכוב בלוח הזמנים. חברת השיפוצים מעסיקה בעלי מקצוע קבועים, שהיא סומכת עליהם ומכירה את איכות עבודתם.

מבחינת העלות, אין לריבוי בעלי המקצוע השפעה אמיתית על תקציב השיפוץ ועל רמת ההוצאות שלכם, ואם ישנה השפעה היא לטובת הלקוחות, כאשר נחסכים מכם תיקונים לעבודה שלא בוצעה כראוי או עיכוב בלוח הזמנים שעולה לכם כסף.

יש עם מי לדבר

הרבה אנשים שערכו שיפוצים בבית זוכרים את תקופת השיפוץ לרעה, בגלל עבודה רשלנית ובעיקר בשל הצורך לרדוף כל הזמן אחרי הקבלן, שלא תמיד יש לו סבלנות לדבר עם הלקוחות, וככל שיש יותר בעיות בשיפוץ כך הוא מתחמק מהם יותר. עם חברת שיפוצים זה לא קורה.

כאשר אתם שוכרים חברת שיפוצים אחראית ואמינה, הרשומה ברשם הקבלנים, כמובן, אתם יודעים שיש לכם תמיד למי לפנות, שבמשרדי החברה תמיד ייתנו לכם מענה, שמנהל העבודה מטעם החברה יהיה זמין עבורכם, ושתקבלו את השירות הטוב ביותר שאפשר.

תכנון ופיקוח 

קבלן עצמאי הוא זה שמפקח על העבודה של עצמו, כלומר על העבודה אין פיקוח אמיתי, והא לא בהכרח עובד עם תכנית מסודרת אלא סומך על עצמו. חברת שיפוצים פועלת בהתאם לתוכנית ביצוע מפורטת ומעסיקה מנהל עבודה שמפקח על העבודה בשטח ואינו מבצע אותה בעצמו, כך שיש מי שמשגיח על עבודתם של בעלי המקצוע השונים ועל התקדמות השיפוץ לפי לוח הזמנים המתוכנן.

תכנון העבודה בצורה נכונה והפיקוח על התקדמותה בשטח חיוניים לסיום השיפוצים בזמן שנקבע, ללא עיכובים וללא תקלות.

אחריות וקבלות

קבלן שיפוצים עצמאי יכול תמיד להציע לכם לשלם בשחור בתמורה להנחה או לוויתור על הוספת המע"מ למחיר, שיכול להתבטא בהנחה בסכומים לא קטנים. זו הצעה מפתה ביותר, אך אם תצטרכו אחר כך תיקונים לעבודות לא תהיה לכם עליה אחריות ואין לכם הוכחה לביצוע העבודה.

חברת שיפוצים לעולם לא תציע לכם לעבור על החוק, תמיד תנפיק לכם חשבוניות וקבלות ותיתן לכם אחריות של שנה על העבודה שבוצעה.

איך תבחרו חברת שיפוצים?

כשאתם בוחרים חברת שיפוצים ודאו כי היא רשומה ברשם הקבלנים כחברה מאושרת, ודאו שיש לה מוניטין וניסיון, ובקשו המלצות מלקוחות קודמים. חברת שיפוצים רצינית תחזיק אתר אינטרנט מכובד, ותיתן לכם הצעת מחיר מפורטת וקפדנית, שתכלול גם את הפרטים הקטנים של לוחות הזמנים, המחירים והאחריות, ותעניק לכם שירות מלא של ייעוץ, עיצוב, תכנון וביצוע.

אהבתם? מוזמנים לשתף! שגם אחרים יוכלו ליהנות

מחפש בעל מקצוע בתחום?
מלא את הפרטים וקבל הצעה מבעלי המקצוע של מרכז סוגרים הכל לדירה:

תאריך כניסה / שיפוץ
שרותים ומוצרים להם אני זקוק עכשיו*

באותו נושא:

שיפוץ חדרי אמבטיה
כמה עולה שיפוץ חדר אמבטיה? ומה התהליך?
שיפוץ דירה קומפלט או שיפוץ בשלבים, מה עדיף?
שיפוץ דירה קומפלט או שיפוץ בשלבים, מה עדיף?
מדריך ללקוח שרוצה התקנת פרקט בעת שיפוץ דירה
מדריך ללקוח: התקנת פרקט בעת שיפוץ דירה
צימר במצפה רמון
צימר במצפה רמון וסיפור הארונות של זוטא
מהם 8 שלבים לשיפוץ דירה מוצלח!
מהם 8 השלבים לשיפוץ דירה מוצלח?
שיתוף פעולה של סוגרים הכל לדירה בשיתוף סילי, יום מכירות מיוחד לחברי הקהילה של סוגרים הכל לדירה.
יום מכירות מיוחד בשיתוף סילי לחברי סוגרים הכל לדירה
משפצים את הדירה? תכנון שיפוץ דירה הוא חובה!
איך מתחילים שיפוץ דירה? 4 שלבי תכנון שיפוץ דירה!
שיפוץ חדר אמבטיה
10 מושגים שאתם חייבים לדעת בעת שיפוץ חדר אמבטיה

עובר דירה או משפץ בקרוב?

הכנס פרטים וקבל ייעוץ ללא התחייבות
במרכז סוגרים הכל לדירה לשיפוץ ומעבר דירה:

המרכז לשיפוץ ומעבר דירה, כל הפתרונות ובעלי המקצוע במקום אחד

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

הטבות בלעדיות באירועי קנייה קבוצתית לרכישת ריהוט, מוצרי חשמל ועוד!

מבצעים והטבות שעשויים לעניין אותך

ספר לנו כיצד נוכל לעזור לך
דילוג לתוכן