לשירות לקוחות חייגו

072-2222191

לשירות לקוחות חייגו 072-2222191

מומחים בתחום הבנייה מזהירים: "העסקת שיפוצניק לא מורשה יכולה לגרום לרשלנות חמורה, לליקויי בטיחות בבית ולעוקץ הלקוחות".

לראשונה הגה צוות ישראלי פתרון חדשני בתחום השיפוצים שיאפשר לרבים לשפץ את ביתם בבטחה ובביטחון, ולשפר את איכות חייהם. "זה יעשה מהפכה בעולם השיפוצים."
שיפוץ דירות ובתים

עובר דירה או משפץ בקרוב?

ייעוץ ללא התחייבות עם מרכז סוגרים הכל לדירה לשיפוץ ומעבר דירה:

סקר השיפוצים הגדול מגלה נתון מדאיג: 80% מהנשאלים מעוניינים בשיפוץ, מחציתם חוששים מעוקץ של בעלי מקצוע. עוד עולה כי מחצית מהנשאלים מעדיפים גורם אחד שיהיה אחראי לשיפוץ מתחילתו ועד סופו.

תהליך ההכנה לשיפוץ הבית

ממה אנחנו פוחדים?

ענף השיפוצים בישראל סובל מתופעה של קבלני שיפוצים העוסקים בעבודות שיפוצים במשך שנים ארוכות ללא רישיון קבלן. התוצאה: אזרחים נופלים קורבן לעבודות רשלניות – ולעתים הרשלנות מתגלה רק כמה חודשים מתום השיפוץ – ולא מקיימות עילת תביעה, 'הפתעות' בגלל תכנון לא מדויק, ליקויי בטיחות, מריבות וויכוחים עם בעלי מקצוע, שיפוצניק חאפר שלא לוקח אחריות, בעל מקצוע שנעלם לאחר שקיבל תשלום, חריגה בזמן ובתקציב.

בינואר 2018 אישרה ועדת השרים לענייני חקיקה תמיכה ממשלתית בהצעת חוק פרטית להגנת צרכנים מפני קבלנים לא מורשים שביצעו עבורם עבודות שיפוצים רשלניות בבתי מגורים או במבנים עסקיים? ההצעה כבר עברה בקריאה ראשונה.

המטרה היא שהצרכן הישראלי יקבל שקט נפשי כשיזדקק לשירות שיפוצים. לפי התיקון, יתווסף בפנקס הקבלנים תת־סיווג לענף משנה (שיפוצים) – 131/1 – הקובע כי הקבלן יוכל לבצע עבודה בהיקף של עד 350,000 שקל (סכום המגלם היקף שיפוץ ממוצע בדירה). החוק החדש יסייע להעלות את רמתם המקצועית של הקבלנים בענף השיפוצים ויגדיל את הבידול בין חאפרים לאנשי מקצוע. חבר הכנסת פולקמן, יוזם ההצעה, הסביר ל'כלכליסט': "הצרכן הישראלי יקבל שקט נפשי כשיזדקק לשירות שיפוצים. החוק החדש יסייע להעלות את רמתם המקצועית של הקבלנים בענף השיפוצים ויגדיל את הבידול בין חאפרים לאנשי מקצוע". ערן סיב, יו"ר התאחדות קבלני השיפוצים, הוסיף בריאיון ב־ynet: "המהלך יצמצם משמעותית את תופעת החאפרים. ההכרה, ההכשרות והרישום של אלפי קבלני שיפוצים נוספים ברשם הקבלנים יאפשרו לציבור לקבל שירות יותר אמין ומקצועי".

היזהרו מחיקויים!

'קבלן־טנדר'

קבלני הטנדר הם עסק של איש אחד – שיווק, מכירות, שירות לקוחות, כספים, בדק, מדידות, תכנון, ביצוע וניהול – והטנדר שלהם הוא הכול – המשרד, המוקד הטלפוני, המחסן ולפעמים גם המכל לפינוי אשפה. אין להם חברה, אין להם שירות לקוחות, אין להם בקרה, אין להם אחריות. וכמו שבחברות בנייה מסודרות יש היררכיה ברורה: הנהלה, מחלקת שיווק, מחלקת כספים, שירות לקוחות, שירות בדק וכדומה, כך גם בחברת שיפוצים מסודרת, מקצועית ואחראית. ולא בכדי. כל תחום הוא מקצוע ומצריך הסמכה והכשרה וניסיון. ואם עניינים משתבשים, שלא תמצאו את עצמכם רודפים אחרי טנדר…

שיפוצניק 'כל־יכול'

היזהרו מאלה שיודעים לעשות הכול. הם שיפוצניקים, הם חשמלאים, הם אנשי גבס, הם רצפים, הם אנשי אלומיניום ומיזוג, הם אינסטלטורים, הם כל מה שתרצו (חוץ מקבלן שיפוצים רשום). לפעמים הם יכולים להזעיק איזה 'איש מקצוע' חאפר זמין. הם יתנו לכם הצעת מחיר אטרקטיבית וכאילו יחסכו לכם בעלויות, אבל אתם עלולים לשלם מחיר יקר תמורת השיפוץ הזה בנזקים ובבטיחות. לכן היזהרו מהם כמו מאש. אין באמת אדם אחד שמוסמך ולמד ויודע לבצע את כל העבודות. אין אדם אחד שיכול לתת את כל המעטפת – גם לתכנן, גם למדוד, גם לבצע, גם לנהל, גם להיות ממונה בטיחות וגם להקפיד על סטנדרט. אם הוא טוען שכן, כדאי שתשאלו אותו: מתי ואיפה הוא למד, ומי לימד אותו הכול? בקשו ממנו אסמכתות בנושאים הרלוונטיים, כלומר תעודות הכשרה והסמכה, כדי שתדעו מתי לאחרונה השתתף בקורס של בטיחות וגהות, בקורס של חומרים חדשים ושל שיטות עבודה חדשות, של חשמל ועוד. ענף השיפוצים הוא תחום מקצועי לכל דבר ועניין. הוא מצריך הכשרה והסמכה וניסיון, ומעטפת של קבלני משנה מקצועיים.

פתרון כולל בשיפוץ דירה

בסוגרים הכל לדירה, על מנת לשנות את התמונה העגומה, יזמנו את מרכז סוגרים הכל לדירה: ישראלים יוכלו לשפץ את ביתם בבטחה ובביטחון, ולישון בשקט בלילה.

  • ייעוץ לפני השיפוץ
  • אנשי מקצוע מובילים וותיקים
  • בניית מפת דרכים לכל התהליך מהתכנון ועד לגמר
  • תקציב ותכולה ידועים מראש
  • רכישת כל המוצרים במקום אחד: ארונות, קרמיקה, מטבחים ועוד
  • צוותי עבודה בשטח מקצועיים, מנוסים ומוכשרים
  • דירה חדשה ונקייה אחרי השיפוץ
  • הטבות בלעדיות למוצרים משלימים

רוצים לשמוע עוד? לחצו כאן  

אהבתם? מוזמנים לשתף! שגם אחרים יוכלו ליהנות

מחפש בעל מקצוע בתחום?
מלא את הפרטים וקבל הצעה מבעלי המקצוע של מרכז סוגרים הכל לדירה:

תאריך כניסה / שיפוץ
שרותים ומוצרים להם אני זקוק עכשיו*

באותו נושא:

שיפוץ חדרי אמבטיה
כמה עולה שיפוץ חדר אמבטיה? ומה התהליך?
שיפוץ דירה קומפלט או שיפוץ בשלבים, מה עדיף?
שיפוץ דירה קומפלט או שיפוץ בשלבים, מה עדיף?
מדריך ללקוח שרוצה התקנת פרקט בעת שיפוץ דירה
מדריך ללקוח: התקנת פרקט בעת שיפוץ דירה
צימר במצפה רמון
צימר במצפה רמון וסיפור הארונות של זוטא
מהם 8 שלבים לשיפוץ דירה מוצלח!
מהם 8 השלבים לשיפוץ דירה מוצלח?
שיתוף פעולה של סוגרים הכל לדירה בשיתוף סילי, יום מכירות מיוחד לחברי הקהילה של סוגרים הכל לדירה.
יום מכירות מיוחד בשיתוף סילי לחברי סוגרים הכל לדירה
משפצים את הדירה? תכנון שיפוץ דירה הוא חובה!
איך מתחילים שיפוץ דירה? 4 שלבי תכנון שיפוץ דירה!
שיפוץ חדר אמבטיה
10 מושגים שאתם חייבים לדעת בעת שיפוץ חדר אמבטיה

עובר דירה או משפץ בקרוב?

הכנס פרטים וקבל ייעוץ ללא התחייבות
במרכז סוגרים הכל לדירה לשיפוץ ומעבר דירה:

המרכז לשיפוץ ומעבר דירה, כל הפתרונות ובעלי המקצוע במקום אחד

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

הטבות בלעדיות באירועי קנייה קבוצתית לרכישת ריהוט, מוצרי חשמל ועוד!

מבצעים והטבות שעשויים לעניין אותך

ספר לנו כיצד נוכל לעזור לך
דילוג לתוכן