לשירות לקוחות חייגו

072-2222191

לשירות לקוחות חייגו 072-2222191

מטבח מוכן לעומת מטבח מותאם אצל נגר – איך בוחרים?

תשובה חד-משמעית לשאלה מה עדיף אין לנו, אבל בגלל שאנחנו בכל זאת רוצים לעזור לכם לבחור הכנו עבורכם את רשימת היתרונות והחסרונות של כל מטבח, כך שתוכלו לעשות את הבחירה המושכת בהתאם להעדפותיכם האישיות.
המרכז למעבר דירה נס ציונה

אין תשובה אחת מוחלטת לשאלה איזה מטבח עדיף – מטבח שעוצב באופן אישי אצל נגר או מטבח מוכן מחברה גדולה,  וכל אחד צריך לבחון את הצרכים שלו, ואת היתרונות והחסרונות שיש לכל אחד מהמטבחים. אז תשובה חד-משמעית לשאלה מה עדיף אין לנו, אבל בגלל שאנחנו בכל זאת רוצים לעזור לכם לבחור הכנו עבורכם את רשימת היתרונות והחסרונות של כל מטבח, כך שתוכלו לעשות את הבחירה המושכת בהתאם להעדפותיכם האישיות. מה שחשוב זה לעשות מטבח בחברות מטבחים מומלצות.

תכנון, עיצוב והתאמה

ההבדל בתחום התכנון וההתאמה של המטבח הוא ברור: בחברות מטבחים גדולות ישנו אולם תצוגה בו ניתן להתרשם מהמטבחים של החברה ולבחור רק אחרי שראיתם איך המטבח נראה בדיוק. מצד שני, מה שאתם רואים הוא מה שאתם מקבלים, ויכולת ההתאמה האישית של המטבח לטעמכם וצרכיכם היא מינימלית מאוד וכוללת בעיקר את התאמת המידות. ראוי לציין שישנן חברות שמתאמצות לשנות מה שאפשר בהתאם לצרכי הלקוח, אך עדיין השינויים האפשריים מוגבלים.

אצל נגר לעומת זאת, הדגמים יוצגו בדרך כלל בתמונות או הדמיות מחשב. בחלק מהמקרים ניתן לקבל כתובת שבה הורכב מטבח דומה או זהה למה שאתם רוצים ושם תוכלו לראות את המטבח. מצד שני, כמובן שמטבח אצל נגר יכול לעבור התאמות לטעמכם המדויק ולהיבנות כך שיענה על כל הצרכים שלכם ואפיול מ טבח בעיצוב אישי לגמרי.

שירות

כמובן שבחברה גדולה בה יש הרבה עובדים, תוכלו לקבל שירות צמוד בעת ביקור במקום, בעוד בנגריה קטנה יכול להיות שתיאלצו להמתין, בעיקר אם מדובר בנגרייה מומלצת ומבוקשת. לפעמים, כשהנגר חולה או בחופשה לדוגמא, תיאלצו להמתין לחזרתו לעבודה והדבר יכול לעכב את לו"ז הבנייה. מצד שני, בחברה גדולה הלקוח הוא עוד מספר הזמנה נטול פנים, ולא תמיד יש מי שעוקב אחרי ההזמנה וביצועה, בעוד אצל נגר אתם מקבלים יחס אישי מהתחלה ועד הסוף ותמיד ישנה כתובת לכל שאלה או בעיה שיש לכם.

משך הביצוע

בחברת מטבחים ניתן לקבל את המטבח כמעט מעכשיו לעכשיו, ובדרך כלל מועד תיאום ההתקנה הוא גמיש למדי, בזכות ריבוי העובדים והמתקינים. בניית מטבח אצל נגר לוקחת הרבה יותר זמן כמובן. ככל שהמטבח דורש יותר התאמות אישיות משך הבנייה עשוי להתארך ויש לקחת זאת בחשבון בחישוב לוחות הזמנים.

איכות העבודה והחומרים

חברות מטבחים גדמומלצות וגדולות עובדות עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר שקיימת ובמכונות החדישות ביותר, ואם אתם בוחרים בחברת מטבחים ידועה ובעלת מוניטין בתחום מובטח לכם מטבח מחומרים איכותיים וברמת גימור מצוינת. נגרים עובדים עם חברות המספקות להם שירותי חיתוך, צביעה וכו', והעבודה נעשית ברובה בצורה ידנית או בעזרת מכונות קטנות יחסית, מה שמקטין את קצב העבודה, אך בסופו של דבר, אם בחרתם בחברת מטבחים איכותית או בנגר מעולה, איכות המוצר שתקבלו אמורה להיות זהה בשני המקרים.

המחיר

טווח המחירים בתחום המטבחים הוא עצום ומשתנה בעיקר בהתאם לאיכות החומרים והעבודה ולא תלוי במקום הרכישה דווקא. אם ניקח מטבח ממוצע לדוגמא, נגלה נצון שעשוי להפתעי את מי שאינו בקי בתחום:  ייצור מטבח על ידי נגר יהיה זול יותר מאשר רכישת מטבח בחברת מטבחים בכ- 15% בקירוב. הנגרים ובעלי החברות הגדולות מסבירים את הפער בעלויות ייצור, אחסון ותפעול נמוכות יותר אצל הנגר. כאמור, מדובר על הממוצע, וכמובן שניתן למצוא גם נגריות בוטיק יקרות וחברות המספקות מטבחי יוקרה שיהיו יקרים יותר מהממוצע.

 

מחפש בעל מקצוע בתחום?
מלא את הפרטים וקבל הצעה מבעלי המקצוע של מרכז סוגרים הכל לדירה:

תאריך כניסה / שיפוץ
שרותים ומוצרים להם אני זקוק עכשיו*

באותו נושא:

המרכז למעבר דירה נס ציונה
כדאי לעשות לפני שעוברים לדירה שקניתם: ניקוי פאנלים סולאריים
המרכז למעבר דירה נס ציונה
עוברים דירה בקיץ? הזמינו איטום לגג שלכם עוד לפני המעבר!
המרכז למעבר דירה נס ציונה
ככה מומלץ להדביר זבובים בדירה החדשה
המרכז למעבר דירה נס ציונה
ניקוי מזרונים - פתרון לשינה אידיאלית ונוחה
המרכז למעבר דירה נס ציונה
למי פונים על מנת לבצע הדברה לפני כניסה לבית?
מרכז סוגרים הכל לדירה
לסגור את כל מעבר הדירה בפגישה אחת! בלי להסתובב חודשים, בלי להתרוצץ, בלי לחשוש מבעלי מקצוע
ארון מראה לאמבטיה
ארון מראה לאמבטיה: הפתרון המושלם לסדר ולדברים הקטנים בחדר הרחצה
חיפוי עץ לקיר – בדיוק השינוי שאתם זקוקים לו
חיפוי עץ לקיר - העיצוב שאתם רוצים בבית!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

הטבות בלעדיות באירועי קנייה קבוצתית לרכישת ריהוט, מוצרי חשמל ועוד!

מבצעים והטבות שעשויים לעניין אותך