לשירות לקוחות חייגו

072-2222191

לשירות לקוחות חייגו 072-2222191

שיפוץ דירה 70 מטר – המדריך למשפצים

פרויקט שיפוץ דירה אינו זהה לבניית בית חדש, אבל הפרויקט עדיין דורש מחשבה ותכנון מדוקדקים לשם השגת התוצאות המוצלחות.
שיפוץ דירה 70 מטר

עובר דירה או משפץ בקרוב?

ייעוץ ללא התחייבות עם מרכז סוגרים הכל לדירה לשיפוץ ומעבר דירה:

על מנת לסייע לכם בניהול פרויקט השיפוץ שלכם, מדריך זה מציג את הידע שצריך לדעת בכל הנוגע לתהליך שיפוץ דירה 70 מטר: מבדיקות קריטיות לביצוע, ועד לשינויים שיספקו את התמורה המקיפה ביותר להשקעתכם, אם תחליטו למכור את הדירה בעתיד.

שאלות קריטיות שיש לשאול לפני פרויקט שיפוץ דירה 70 מטר

כשמדובר בשיפוץ, כדאי להקפיד על מטרה ברורה – יחד עם תוכנית. למרות שהן עשויות להיראות טריוויאליות, שאלות אלו ממלאות תפקיד מכריע בתהליך תכנון השיפוץ ובתכנון התקציב הנדרש.

שיפוץ דירה 70 מטר
שיפוץ דירה מתחיל בתכנון

למה אתם משפצים?

לפני הריסת הקירות, יש לקחת בחשבון את מטרת השיפורים הנדרשים בבית, כמו למשל שיפוץ הסלון שהפריסה הנוכחית שלו אינה מתאימה, ואינה משלימה את הזרימה של אזורי המגורים הסמוכים, או שאתם מעוניינים בסגנון עיצוב פנים מודרני שימשוך יותר קונים או דיירים שמוכנים לשלם סכומים גבוהים לרכישת או השכרת הנכס שלכם.

אין תשובה שגויה, אבל המסקנה שתגיעו אליה תקבע איך תיגשו לתהליך שיפוץ דירה 70 מטר. אטם אתם משפצים על מנת למכור, יהיה צורך לנהל נכון את התקציב כדי למקסם את התשואה.

מי ישתמש בחלל הזה?

ללא קשר לשאלה אם אתם משפצים את הדירה כדי לחיות בה בנוחות, או על מנת למכור, חשוב לקחת בחשבון את השאלה מי ישתמש בחלל שאתם משפצים, ולהחליט בהתאם לצורך בשיפוץ חללים משותפים או פרטיים, אזורי בידור, כמו חדר טלוויזיה, או אזורים תפקודיים, כגון המטבח.

אם אתם מעוניינים בשינוי פריסת חלק או כל הדירה, יש לקחת בחשבון את האופן בו הפריסה החדשה תפתור את הבעיות הנוכחיות ותתאים לתרחישים עתידיים.

התקנת בידוד משופר

אם גרתם פעם בבית קר באמצע החורף, תבינו מדוע בידוד הוא שלב כה חיוני בפרויקט השיפוץ.  בידוד הופך את הבית גם לנוח למגורים, והוא גם חסכוני באנרגיה. עם פחות חום בריחת, יהיה לכם פחות צורך בהפעלת תנורי חימום או מערכת מיזוג אוויר, מה שאומר חשבונות חשמל נמוכים יותר.

הוספת בידוד משפרת את עמידות הדירה לטווח הארוך, לצד האפשרות להשיג תמורה הולמת על הדירה כאשר מגיע הזמן למכור.

שיפוץ מטבח

מטבח הוא יותר מחלל בישול, הוא מהווה נקודת מפגש בהרבה בתים – במיוחד עבור משפחות ואנשים שאוהבים לארח. לפי יועצי פרויקטים של שיפוץ, מטבח משופץ יכול להניב תשואה של כ-50 אחוזים.

לכן מומלץ להבין את הערך הנוכחי של הבית שלכם ובכמה תוכלו למכור אותו עם מטבח משופץ. פרויקט שיפוץ דירה 70 מטר עשוי להתברר כמשתלם יותר אם יש צורך בביצוע עבודות קלות כמו צביעה מחדש, החלפת דלתות וידיות הארונות והתקנת משטחי עבודה חדשים, או רענון משטחים ישנים, במקום שיפוץ מלא ומקיף.

שיפוץ חדר האמבטיה

אחרי המטבח, חדר אמבטיה יכול להיות השיפוץ השני הכי חשוב בדירה, מבחינת ערך המכירה החוזרת, ומשיכת יותר קונים. מודרניזציה של חדר האמבטיה וסילוק הלכלוך והעובש יכולים למשוך מיד קהל רב יותר של קונים.

יתרה מכך, הם יהיו מוכנים לשלם יותר על הנוחות של מעבר לבית שאינו זקוק לעבודה. אם התקציב מצומצם, החליפו את הברזים, האסלה והכיור – בסדר הזה. יש בעלי בתים שמעוניינים להתמקד בהתקנת מקלחון ואמבטיה משולבים כדי לנצל היטב את שטח חדר האמבטיה, ופתרון זה נהדר למשפחות עם ילדים צעירים, מכיוון שהוא פותר מצבים של סכנות בטיחותיות.

סגנון קיים

אם העיצוב החדש שלך לא תואם את הסגנון של שאר הבית, ייתכן שיהיה צורך לתכנן מחדש את עיצוב הפנים הקיים.

אם המטרה היא למכור, שיפוץ דירה 70 מטר צריך להיות מתוכנן היטב מבחינת עיצוב הפנים, כדי להוסיף לסיכויי המכירה.

בחירת החומרים הנכונים – שיפוץ דירה 70 מטר

למוצרים ולחומרים שתבחרו יכולים להיות השפעה משמעותית על תוחלת החיים של השיפוץ. יש להקפיד על החלפת חומרים ישנים בחומרים שיחזיקו מעמד – למניעת הצורך בביצוע הפרויקט מחדש בעתיד.

לדוגמה, ריצוף עץ-למינציה עשוי להיראות יפה, אבל אם הלוחות אינם עמידים למים, הם עלולים להתרומם ולהיצמד אם הם נחשפים למים. זה נכון גם לגבי ריצוף עץ רגיל שמותקן במטבח ובשירותים.

עם זאת, אם המטרה היא להתקין רצפות עץ, אין צורך לוותר על הרעיון. ניתן להשיג לוחות למינציה עמידים למים ב-100 אחוז שתוכננו במיוחד עבור אזורים אלה. חשוב רק לבחור את סוגי הפרקטים העמידים למים עבור אזורי המטבח וחדר האמבטיה שלכם.

לוחות זמנים

בהתאם להיקף פרויקט שיפוץ דירה 70 מטר, יש לתכנן מראש את כל השלבים ולאחר מכן לקחת בחשבון כמה זמן ייקח כל שלב. מומלץ לשכור שירותי חברה שמתמחה בפרויקטים של שיפוץ, על מנת למנוע היווצרות בעיות בתהליך.

אם אתם הבעלים של הדירה שאתם משפצים, חשוב לשכור חברה שמספקת שירותים מקיפים לביצוע פרויקט השיפוץ, כולל שכירת מומחי אינסטלציה, ניקוז או אנרגיה (התאמת גז וחשמל), מכיוון שניסיון לבצע את הפרויקט לבד עלול להוביל להשלכות מזיקות ומסכנות חיים.

מחפשים קבלן שיפוצים?

אנחנו ממליצים על פגישת ייעוץ ללא התחייבות במרכז סוגרים הכל לדירה ותוכלו לקבל את כל המידע וגם קבלן שיפוצים אחראי ומקצועי.

לפרטים נוספים: לחץ כאן

אהבתם? מוזמנים לשתף! שגם אחרים יוכלו ליהנות

מחפש בעל מקצוע בתחום?
מלא את הפרטים וקבל הצעה מבעלי המקצוע של מרכז סוגרים הכל לדירה:

תאריך כניסה / שיפוץ
שרותים ומוצרים להם אני זקוק עכשיו*

באותו נושא:

שיפוץ חדרי אמבטיה
כמה עולה שיפוץ חדר אמבטיה? ומה התהליך?
שיפוץ דירה קומפלט או שיפוץ בשלבים, מה עדיף?
שיפוץ דירה קומפלט או שיפוץ בשלבים, מה עדיף?
מדריך ללקוח שרוצה התקנת פרקט בעת שיפוץ דירה
מדריך ללקוח: התקנת פרקט בעת שיפוץ דירה
צימר במצפה רמון
צימר במצפה רמון וסיפור הארונות של זוטא
מהם 8 שלבים לשיפוץ דירה מוצלח!
מהם 8 השלבים לשיפוץ דירה מוצלח?
שיתוף פעולה של סוגרים הכל לדירה בשיתוף סילי, יום מכירות מיוחד לחברי הקהילה של סוגרים הכל לדירה.
יום מכירות מיוחד בשיתוף סילי לחברי סוגרים הכל לדירה
משפצים את הדירה? תכנון שיפוץ דירה הוא חובה!
איך מתחילים שיפוץ דירה? 4 שלבי תכנון שיפוץ דירה!
שיפוץ חדר אמבטיה
10 מושגים שאתם חייבים לדעת בעת שיפוץ חדר אמבטיה

עובר דירה או משפץ בקרוב?

הכנס פרטים וקבל ייעוץ ללא התחייבות
במרכז סוגרים הכל לדירה לשיפוץ ומעבר דירה:

המרכז לשיפוץ ומעבר דירה, כל הפתרונות ובעלי המקצוע במקום אחד

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

הטבות בלעדיות באירועי קנייה קבוצתית לרכישת ריהוט, מוצרי חשמל ועוד!

מבצעים והטבות שעשויים לעניין אותך

ספר לנו כיצד נוכל לעזור לך
דילוג לתוכן