לשירות לקוחות חייגו

072-2222191

לשירות לקוחות חייגו 072-2222191

שיפוץ חדר אמבטיה מא' ועד ת'

שיפוץ חדר אמבטיה שמתבצע ביסודיות (קומפלט) יכלול הריסה ופירוק מלא של חדר האמבטיה הקיים, החלפת צנרת המים וצנרת הביוב (אינסטלציה), ריצוף חדש, החלפת האמבטיה, הכיור,
שיפוץ חדר אמבטיה

עובר דירה או משפץ בקרוב?

ייעוץ ללא התחייבות עם מרכז סוגרים הכל לדירה לשיפוץ ומעבר דירה:

שיפוץ חדר אמבטיה שמתבצע ביסודיות (קומפלט) יכלול הריסה ופירוק מלא של חדר האמבטיה הקיים, החלפת צנרת המים וצנרת הביוב (אינסטלציה), ריצוף חדש, החלפת האמבטיה, הכיור, הברזים והאסלה, איטום, הצבת ארונות, חיפוי הקירות וצביעתם.

מתי נבצע שיפוץ חדר אמבטיה קומפלט?

שיפוץ חדר אמבטיה קומפלט מומלץ ביותר כשמדובר בדירות ישנות ובמקרים בהם נתקלתם בבעיות כמו רטיבות או בעיות צנרת. שיפוץ חדרי אמבטיה יסודי מבטיח טיפול בשורש הבעיה, ומונע מהבעיות לחזור על עצמן בעתיד. 

בעלי דירות רבים יעדיפו לטפל בכל פעם מחדש בצורה נקודתית בבעיה, מבלי לבצע את השיפוץ, עקב שיקולים כלכליים, אבל חשוב לקחת בחשבון שלאורך זמן, הטיפול והתיקונים עלולים לעלות יותר מהשיפוץ, יגרמו לחוסר נוחות מתמיד וגם מה רע בלחדש את האמבטיה פעם בכמה שנים? הרי אנחנו רוצים מקום שנעים להיות בו.

בשלב התכנון של שיפוץ חדר אמבטיה תחליטו כיצד חדר האמבטיה שלכם צריך להיראות. למרות שמדובר בחלל יחסית קטן, אפשרויות המשחק בו הרבה יותר גדולות ממה שאתם חושבים והאפשרויות שיש היום בשוק כל כך רבות, שמאפשרות וריאציות עיצוב חדר אמבטיה – מרובות.

כך תתכננו את המיקומים של הכלים הסניטריים ושל הריהוט. תחליטו על הברזים וצורת הכיור, תחליטו האם האסלה תהיה תלויה או עומדת ואפילו תחליטו על מיקומה של הניאגרה, שהיום הנטייה היא להחביא אותה בתוך הקיר. עוד החלטה חשובה שאתם צריכים לבצע היא האם אתם מעדיפים אמבטיה או מקלחון. 

אמבטיה או מקלחון?

אחד היתרונות הקיימים בשיפוץ דירה ובשיפוץ חדר האמבטיה בפרט הוא האפשרות לשחק בין אמבטיה לבין מקלחון, ובעצם לא חייבים לדבוק במה שקיים עכשיו. זאת בהנחה כמובן שהחדר הוא בעל שטח מספיק גדול כדי להכניס לתוכו אמבטיה. לחילופין, אם חדר האמבטיה מספיק גדול, אין צורך לבחור בין השנים וניתן לבנות גם אמבטיה וגם מקלחון. בבית שיש בו יותר מחדר אמבטיה אחד ניתן לבנות באחד אמבטיה ובשני מקלחון, ושוב לחסוך מהבחירה. אבל אם בכל זאת אתם מתלבטים, הנה כמה שיקולים שיעזרו לכם לבחור נכון:

אתם רוצים אמבטיה אם אתם אוהבים להתפנק בטבילה במים שעוזרת לגוף ולנפש להירגע ולחדש כוחות. אם אתם זוג רומנטי שנהנה מדי פעם מאמבטיה משותפת. אם יש לכם ילדים קטנים בבית או שאתם מתכננים להרחיב את המשפחה בקרוב, תעדיפו את נוחות הרחיצה שבאמבטיה.

תעדיפו מקלחון אם אתם רוצים ספייס בחדר האמבטיה, וחוששים שהאמבט יתפוס שטח יחסי רב ויביא לצפיפות ועומס בחדר האמבטיה. אם אתם מחפשים את הקלות שבניקיון, תעדיפו לוותר על האמבט הגדול ותסתפקו במקלחון שלא דורש זמן תחזוקה רב, שלא לדבר על בעיות גב עם ההתכופפות לנקות את האמבטיה.

אם אתם פריקים של חיסכון במים, ומבינים שהאחריות לכך בידיים שלנו, תעדיפו להשתמש במקלחון שאינו מבזבז הרבה מים. אם חשוב לכם לשמור על חשבונות מים נמוכים תעדיפו את המקלחון מאותה סיבה בדיוק. משפחות מעדיפות לוותר על האמבטיה כאשר הילדים גדלים ולבנות במקומו מקלחון (וכך גם לפנות יותר מקום).

ומה עכשיו? איך מתקדמים עם שיפוץ חדר האמבטיה?

אחרי שהוחלט על הכל ותוכנן מתחילים בעבודה של שיפוץ חדר אמבטיה, המנוהל ומפוקח על ידי קבלן שיפוצים רשום. למרות שחשוב שתדעו, אם אתם מבצעים רק שיפוץ חדר אמבטיה אחד או שניים ועלות העבודה קטנה מ-42,000 ש"ח, אתם לא מחויבים להעסיק קבלן שיפוצים רשום אלא כל איש שיפוצים או הנדימן וזאת בהמשך לחוקים והתקנות החדשות בתחום השיפוצים. למרות זאת כן מומלץ לשכור קבלן שיפוצים מורשה מהסיבה שהוא מפוקח על ידי גוף רגולטורי.

בשלב הראשון מתחילים מהריסה של הקיים: מפרקים את הכלים הסניטריים, את הריצוף ואת החיפוי מהקירות. לאחר שהחדר "עירום" – מבצעים החלפה של האינסטלציה וביצוע איטום. אם יש צורך בעבודות חשמל, החשמלאי יכנס לעבודה בנקודה הזו. לאחר מכן מבצעים ריצוף וחיפוי של הקירות, צביעה והתקנה של הכלים הסניטריים והאביזרים השונים. כל שלב בתהליך חשוב שיעשה בקפידה ובמקצועיות גדולה. למשל, שלב האיטום הוא קריטי ואם לא נעשה בצורה טובה תגלו במהלך השנים בעיות של רטיבות. זו הסיבה שאתם רוצים לעבוד עם מי שנותן לכם אחריות.

שיפוץ חדר אמבטיה

שיפוץ חדר אמבטיה: אחרי שלב ההריסות ולאחר עבודת האינסטלציה

שיפוץ חדר אמבטיה

שיפוץ חדר אמבטיה: אחרי שלב הריצוף וחיפוי הקירות

לוחות זמנים, כמה זמן זה לוקח?

ובכן, שיפוץ של 2 חדרי האמבטיה בבית ייקח כשבועיים. אם הדירה מאוכלסת יש לקחת בחשבון את כל המשתמע מכך: אבק, לכלוך בעיקר בשלב הפירוק וההריסות אך גם בזמן הריצוף. כמו כן, קחו בחשבון שלא תוכלו להתקלח בתקופה זו ויש להיערך בהתאם.

אצלנו, בסוגרים הכל לדירה תקבלו אחריות מלאה על שיפוץ חדר האמבטיה שלכם. אנחנו יכולים לתת זאת, כי אנחנו בטוחים במאה אחוז בתהליך העבודה הייחודי שפיתחנו ועושים זאת במקצועיות. 

אנחנו ממליצים על פגישת ייעוץ ללא התחייבות במרכז סוגרים הכל לדירה ותוכלו לקבל את כל המידע וגם קבלן שיפוצים אחראי ומקצועי.

לפרטים נוספים: לחץ כאן

אהבתם? מוזמנים לשתף! שגם אחרים יוכלו ליהנות

מחפש בעל מקצוע בתחום?
מלא את הפרטים וקבל הצעה מבעלי המקצוע של מרכז סוגרים הכל לדירה:

תאריך כניסה / שיפוץ
שרותים ומוצרים להם אני זקוק עכשיו*

באותו נושא:

שיפוץ חדרי אמבטיה
כמה עולה שיפוץ חדר אמבטיה? ומה התהליך?
שיפוץ דירה קומפלט או שיפוץ בשלבים, מה עדיף?
שיפוץ דירה קומפלט או שיפוץ בשלבים, מה עדיף?
מדריך ללקוח שרוצה התקנת פרקט בעת שיפוץ דירה
מדריך ללקוח: התקנת פרקט בעת שיפוץ דירה
צימר במצפה רמון
צימר במצפה רמון וסיפור הארונות של זוטא
מהם 8 שלבים לשיפוץ דירה מוצלח!
מהם 8 השלבים לשיפוץ דירה מוצלח?
שיתוף פעולה של סוגרים הכל לדירה בשיתוף סילי, יום מכירות מיוחד לחברי הקהילה של סוגרים הכל לדירה.
יום מכירות מיוחד בשיתוף סילי לחברי סוגרים הכל לדירה
משפצים את הדירה? תכנון שיפוץ דירה הוא חובה!
איך מתחילים שיפוץ דירה? 4 שלבי תכנון שיפוץ דירה!
שיפוץ חדר אמבטיה
10 מושגים שאתם חייבים לדעת בעת שיפוץ חדר אמבטיה

עובר דירה או משפץ בקרוב?

הכנס פרטים וקבל ייעוץ ללא התחייבות
במרכז סוגרים הכל לדירה לשיפוץ ומעבר דירה:

המרכז לשיפוץ ומעבר דירה, כל הפתרונות ובעלי המקצוע במקום אחד

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

הטבות בלעדיות באירועי קנייה קבוצתית לרכישת ריהוט, מוצרי חשמל ועוד!

מבצעים והטבות שעשויים לעניין אותך

powered by Advanced iFrame. Get the Pro version on CodeCanyon.

ספר לנו כיצד נוכל לעזור לך
דילוג לתוכן