לשירות לקוחות חייגו

072-2222191

לשירות לקוחות חייגו 072-2222191

אל תנסו זאת בבית: כל מה שצריך לדעת על ניקיון דירה לפני אכלוס!

רכשתם דירה מקבלן או שיפצתם את הדירה בצורה יסודית? תתחדשו! אבל לפני שאתם נכנסים לדירה צריך לנקות אותה, ולא מדובר פה בסתם שטיפה של הרצפה. יש כתמים של חומרים שונים, כמו טיח ורובה, על משטחים שונים, כמו שיש, משקופים ומרצפות, ושאריות של חומרי בניין בכל מיני מקומות. אז מה עושים?
ניקיון דירה

אל תנסו זאת בבית
כאנשי מקצוע אנחנו אומרים לכם – אל תנסו לנקות את הדירה לבד. יכול להיות שזה נשמע לכם אינטרסנטי, הרי אם תנקו לבד הפרנסה שלנו תיפגע. יכול להיות, אבל גם הדירה שלכם תיפגע וחבל על כל הכסף שהשקעתם בה.

האם אתם יודעים איך מורידים כתמי צבע מהמשקופים בלי להרוס אותם? האם אתם יודעים באיזה חומר נכון להשתמש לניקוי החלק הפנימי של הארונות? האם אתם יודעים איזה חומר ניקוי מתאים למשטח העבודה שהתקנתם במטבח? אם התשובה היא כן – לכו על זה. אם התשובה היא לא – עדיף שתשקיעו עוד קצת כסף ותיעזרו בחברת ניקיון מקצועית.

חברות ניקיון מקצועית תדע בדיוק איך להסיר את כל כתמי הצבע, הטיח והרובה שנשארו בדירה, ותדאג לניקוי יסודי של הדירה, כולל תריסים וחלונות, שקעים ומפסקים, גופי התאורה, הדלתות והמשקופים, הארונות בכל הבית, הקרמיקה בחדרים הרטובים, משטחי העבודה במטבח, הכלים הסניטריים ועוד.
חשוב לדעת שפינוי הדירה מפסולת בניין הוא באחריות הקבלן, ואילו שירותים נוספים, כמו הברקת קריסטל או פוליש, הם שירותי אקסטרה שאינם כלולים בסל השירותים הבסיסי של אף חברת ניקיון.

סוגיית המחיר
סוגיית המחיר היא תמיד סוגייה קריטית. על פניו, תוספת של עוד כמה אלפי שקלים על ניקיון הדירה אינה תוספת מבוטלת, בעיקר אם לא לקחתם אותה בחשבון מראש. מצד שני, ניקיון הדירה לבד ייקח מכם מספר ימי עבודה והתוצאה לעולם לא תהיה באותה רמה של חברת ניקיון מקצועית, ואתם עלולים לגרום נזקים לדירה שיעלו לכם, בסופו של דבר, כמה אלפי שקלים או יותר על תיקונים.

כשאתם בוחרים את חברת הניקיון, אל תלכו על הצעות מחיר זולות במיוחד, המסתירות מאחוריהן, בהכרח, חאפרים למיניהם. לא חייבים לקחת את החברה היקרה ביותר, אבל כדאי לקחת בחשבון שלחברות ניקיון מקצועיות יש עלויות גבוהות יותר ומכך נגזר המחיר, וגם שכירת שירותי חאפרים עשויה לעלות לכם, בסופו של דבר בתיקונים שיעלו בהרבה על הפער במחיר.

מה כלול ולא כלול בשירות של חברת ניקיון?

סל השירותים הבסיסי של רוב חברות ניקיון הוא סטנדרטי, וכולל:

– ניקיון של התריסים, החלונות והמשקופים, כולל פירוק והרכבה שלהם לפני הניקוי כדי למנוע פגיעה בקירות בעת הניקוי.
– ניקיון החדרים הרטובים, כולל קרמיקות, כלים סניטריים, וארונות.
– ניקוי ארונות בכל הבית, כולל החלק הפנימי של הארון.
– ניקיון יסודי במטבח, כולל קרמיקות, משטחי עבודה וארונות.
– ניקוי רצפות יסודי.

מעבר לכך, חברות הניקיון השונות מציעות שירותי אקסטרה שונים. לא כל חברה מציעה את כל שירותי האקסטרה וכדאי לוודא מראש מה השירותים שהן מציעות ואם אתן מעוניינים בכך. אם אתם רוצים הברקה של הרצפה בעזרת מכונת פוליש, היא תעלה לכם יותר אם תשכרו לצורך כך חברה שונה מהחברה שניקתה את הדירה שלכם, ועדיף לשור את אותה חברה לביצוע שתי הפעולות.

פינוי פסולת הבניין אינו נכלל אף פעם בשירותים של חברת ניקיון, גם לא כשירות אקסטרה, משום שהוא באחריותו של הקבלן, שאמור לפנות את הפסולת למקום מורשה. בקשו מהקבלן לראות אישור בכתב על פינוי הפסולת כאמור.

מעבר לכך, השירותים הנוספים הנפוצים ביותר הם הברקת הרצפה, כאמור. ההברקה יכולה להיעשות על ידי מכונות פוליש שונות, המבצעות כל אחת פעולה אחרת, ולא בכל חברה יש את כל המכונות. כדאי לבדוק מראש איזה סוג הברקה נדרש לרמפה שלכם, אם בכלל, ולוודא שלחברת הניקיון יש את המכונה התאימה. ביצוע הברקה לא מתאימה, כמו פוליש קריסטלי למרצפות שאינן שיש או טרצו, לדוגמא, עשוי לגרום נזק למרצפות. לכן, אל תסמכו באופן עיוור על החברה וודאו איתה שהכל נעשה כראוי ומגובה בחוזה כתוב וחתום.

 

מחפש בעל מקצוע בתחום?
מלא את הפרטים וקבל הצעה מבעלי המקצוע של מרכז סוגרים הכל לדירה:

תאריך כניסה / שיפוץ
שרותים ומוצרים להם אני זקוק עכשיו*

באותו נושא:

שיפוץ דירה מקבלן
מה כולל שיפוץ דירה מקבלן?
שיפוץ חדר אמבטיה
שיפוץ חדר אמבטיה: המדריך לבחירת אריחים לאמבטיה
שיפוץ דירות ובתים עם סוגרים הכל לדירה
איך יוצרים זוגיות מופלאה בין מעצבת לקבלן שיפוצים?
מתכננים שיפוץ דירה? זהירות, מוקשים בדרך!
מתכננים שיפוץ דירה? זהירות, מוקשים בדרך!
חוק השיפוצים
חושבים על שיפוץ הדירה? הכירו את החוק החדש שיעשה סדר בענף השיפוצים
שיפוץ דירה מקבלן
איך לשדרג דירה סטנדרטית מקבלן? המדריך המקיף
קבלן שיפוצים מורשה
כל מה שצריך לדעת על קבלן שיפוצים מורשה!
עיצוב בגבס
עיצובים מגבס: הטרנד העולמי שכבש את עולם השיפוצים!

המרכז לשיפוץ ומעבר דירה, כל הפתרונות ובעלי המקצוע במקום אחד

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

הטבות בלעדיות באירועי קנייה קבוצתית לרכישת ריהוט, מוצרי חשמל ועוד!

מבצעים והטבות שעשויים לעניין אותך

עובר דירה או משפץ בקרוב?

אתה לא חייב להיות לבד!
הכנס פרטים ובוא לפגישת ייעוץ ללא עלות
במרכז סוגרים הכל לדירה לשיפוץ ומעבר דירה: