לשירות לקוחות חייגו

072-2222191

15 שירותים שתצטרכו כשאתם עוברים דירה. המדריך המלא והמפורט בישראל!

עוברים דירה בקרוב? כנראה שתצטרכו להזמין מספר בעלי מקצוע ושירותים כדי לעבור. הכנו לכם סקירה על השירותים ובעלי המקצוע שתצטרכו במהלך מעבר השירה. אז מי הם בעלי המקצוע הללו? מתי כדאי להזמין אותם? ממה כדאי להיזהר? הכל בכתבה הבאה
מעבר דירה

עובר דירה או משפץ בקרוב?

ייעוץ ללא התחייבות עם מרכז סוגרים הכל לדירה לשיפוץ ומעבר דירה:

ארונות אמבטיה

מתי סוגרים?
לפחות חודש לפני המעבר כדאי כבר לסגור ארונות אמבטיה. מדוע? תנו לכם את ה הזמן לחפש להסתובב לראות ללמוד ואז להחליט מה טוב לכם דבר נוסף הוא שבמידה ואתם מזמינים ארונות אמבטיה בהתאמה אישית לרוב לוקח כסף ואחד ימי עבודה לייצר לכם אותם ולכן אם אתם רוצים להיכנס לדירה עם ארונות חדשים כדאי להזמין מבעוד מועד

מה בודקים?
בודקים מי מייצר לנו את הארונות, בודקים כמה זמן לוקח הייצור, מהם החומרים מהם מיוצרים הארונות, מה האחריות שמקבלים על הארון ועל מה. מי נותן לנו את השירות

עוד טיפ קטן:
לפני שהולכים לבחור ארונות אמבטיה הכינו רשימה כמה ארונות תצטרכו? מה המידות אורך ורוחב? איזה משטחים תרצו? אפשרי היום לתכנן לכם את הארון שלכם בהתאמה אישית.

איך מזמינים ומידע נוסף? לחצו כאן למרכז סוגרים הכל לדירה

ארונות הזזה

מתי סוגרים?
מומלץ לסגור ארונות הזזה לפחות חודש וחצי חודשיים לפני האכלוס. ממספר סיבות שאחת היא שלוקח זמן לבחור ולהבין מה אתם צריכים ורוצים. וזמן ייצור של ארונות בהתאמה אישית יכול להיות חודש ואף חודשיים. על פי התקצוב שלכם תוכלו להתאים לכם ארונות בהתאמה אישית ולפי מידה מדויקת או ארונות סטנדרטיים.

מה בודקים?
מאיזה חומר עשוי הארון? האן ניתן להתאימו בהתאמה אישית? מי מספק וכמה זמן אחריות על המוצר ועל מה?

עוד טיפ קטן:
לפני שאתם מתחילים להסתובב ולחפש, הכינו רשימה של מספר הארונות הדרושים, מה המידות רוחב ועומק? האם תרצו מראה? זכוכית? כמה מגירות? צריכים תליה? תבואו אלינו עם כל המידע הזה וניתן לכם את כל המידע הדרוש.

לפרטים והזמנת ארונות הזזה בהתאמה אישית – לחצו כאן

מטבח מעוצב

מתי סוגרים?
ניתן ומומלץ לסגור מטבח כבר מספר חודשים לפני המעבר. במידה ומדובר בדירת קבלן, לרוב הקבלן מספק מטבח בסיסי ואם המטבח חשוב לכם ויש תקציב של כמה עשרות אלפי שקלים, כדאי להחליפו כבר לפני המעבר. רכישת מטבח הוא תהליך מורכב הכולל תכנון קפדני, בחירת חומרים והתקנה.

מה בודקים?
מי עושה לנו את התכנון? מול מי אתם עובדים? מהם תנאי התשלום? האם מוכרים לכם “קופסאות מעוצבות” או מטבח בוטיק ממש לפי מידה והצורך שלכם ומנצלים כל מקום במטבח?

עוד טיפ קטן:
תלכו ותכוונו על מטבח פונקציונאלי ולא רק מעוצב, כזה ייתן לכם את המענה המושלם ביום יום ולכן כדאי לעבוד עם חברה או איש מקצוע שיש לו הרבה ניסיון בתחום ועבודה עם הרבה לקוחות.

לפרטים וקביעת פגישה לרכישת מטבח עם סוגרים הכל לדירה לחצו כאן

תאורה לבית / יועץ תאורה

מתי סוגרים?
כחודש-חודשיים לפני הכניסה. כדאי לתכנן את התאורה ולכן אם אתם גם עושים שיפוץ / עבודה בגבס כדאי לקחת בחשבון מראש את התאורה.

מה בודקים?
יועץ תאורה יציע לכם תאורה מתאימה לאזורים השונים מבחינת גודל גוף התאורה, עוצמת האור, צבע האור. חוזק תאורה – לומן. צבע אור – קלווין.

עוד טיפ קטן:
הכינו רשימה איפה אתם רוצים תאורה והיכן נקודות חשמל באזורים השונים בדירה: כניסה לבית, מטבח, חדר אוכל, סלון, שירותי אורחים / מסדרון, חדר שינה הורים, חדרי שינה נוספים / חדר עבודה, מרפסות / גינה

לקריאת כתבה בנושא: לחצו כאן
רכישת תאורה לבית עם סוגרים הכל לדירה לחצו כאן

קבלן שיפוצים / שיפוצניק

אתם עומדים להיכנס לדירה אבל רוצים לעשות שינויים? להחליף את המטבח? את חדרי האמבטיה? לצבוע
מחדש את הדירה או בכלל לשבור קירות?

מתי סוגרים?
לפחות חודשיים שלושה לפני הכניסה לדירה. הנושא דורש תכנון, בניית תקציב, בחירת חומרים וכמובן בחירת הקבלן.

מה בודקים?
כמובן המלצות! נפגשים ומדברים עם הקבלן, מבינים מי הבן אדם שעומד מולנו. מהם תנאי התשלום? תמיד לשלם לפי אבני דרך.

עוד טיפ קטן:
לא יוצאים לשום עבודה לפני תכנון קפדני כשהכל ידוע מראש ומינימום הפתעות.

רוצים לשפץ? לחצו כאן לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

סגירת מרפסות

מתי סוגרים?
חודשיים שלושה לפני איכלוס כדאי לסגור. סגירת מרפסת דורשת תכנון האספקה והייצור שלה לוקח זמן. מה גם זו הוצאה לא קטנה.

מה בודקים?
סוגי הבד שהוא עמיד, אופן ההתקנה שהבד יהיה עמיד בפני רוחות במיוחד אם אתם בקומה גבוהה, מה האחריות הניתנת על המנועים?

עוד טיפ קטן:
האם אנחנו רוצים סגירה מבד או זכוכית? האם אנחנו רוצים לסגור עד הרצפה או עד המעקה?

רוצים פרטים על הזמנת סגירה למרפסת? לחצו כאן
הגיעו לאולם התצוגה של מרכז סוגרים הכל לדירה בנס ציונה

פרגולה מאלומיניום

מתי סוגרים?
חודשיים שלושה לפני אכלוס כדאי לסגור את הפרגולה. פרגולה אלומיניום דורשת תכנון, בדיקת מהנדס לעיתים והייצור שלה לוקח זמן. מה גם שזו הוצאה לא קטנה.
יש 3 סוגי פרגולות נפוצות: פרגולה אלומיניום חשמלית עם גג אלומיניום נפתח/נסגר. פרגולה בד נפתח/נסגר פרגולה קבועה.

מה בודקים?
בודקים מי החברה המספקת ומייצרת האם היא אמינה, מהם החומרים והאחריות.

עוד טיפ קטן:
מומלץ להגיע לאולם תצוגה על מנת לראות ולהרגיש. פרגולה הינה הוצאה לא קטנה.
יש למדוד את כל ההיקף של המעקה. לצלם את המרפסת ולהכין תכניות דירה לפני שמגיעים לאולם התצוגה.

רוצים פרטים על הזמנת פרגולה? לחצו כאן
הגיעו לאולם התצוגה של מרכז סוגרים הכל לדירה בנס ציונה

חברת הובלה

אז מה החלטתם? מעבירים לבד את הדירה או מחפשים חברת הובלה מקצועית? אם אתם רוצים לשמור על הרכוש שלכם, לחסוך ימי עבודה ועבודה קשה, חברת הובלה מקצועית היא הפתרון שלכם.

מתי סוגרים?
בין שבועיים לחודש לפני המעבר הצפוי כדאי לשריין ולסגור חברת הובלה. חברות הובלה טובות עובדות חזק ואם לא תזמינו מספיק זמן מראש, ייתכן כי לא יוכלו לתת לכם שירות מהרגע להרגע. חוץ מזה, למה להיות לחוצים ולעשות דברים ברגע האחרון?

מה בודקים?
חברת הובלה מקצועית תיתן לכם הצעת מחיר רק לאחר שיגיע נציג מטעמה לביתכם, יעבור אתכם על כל הרכוש שיש להעביר, לפרק, לארוז. תזכרו שחברת הובלה מקצועית תפקידה להעביר לכם את התכולה בשלמותה ולשמור על הרכוש היקר לכם. דאגו שיש ביטוח והמחיר סגור ללא הפתעות. היזהרו מחברות שנותנות הצעה בטלפון בלי שראו מה יש להעביר, זה מקור לצרות ואי נעימות.

עוד טיפ קטן:
מעבר דירה זה זמן מעולה לזרוק דברים, חבל להעביר דברים שלא שלא בשימוש, היפטרו מהם!

כדי להזמין חברת הובלה מומלצת – לחץ כאן

חברת ניקיון

מנקים לבד או מזמינים חברת ניקיון מקצועית? חברת ניקיון מקצועית תכין לכם את הדירה לכניסה כיפית לבית נקי ומריח טוב. תשתמש בחומרים מתאימים, ציוד מתאים ואנשי מקצוע מתאימים שיעשו לכם עבודה מעולה וישמרו לכם על הדירה.

מתי סוגרים?
לפחות שבועיים שלושה לפני הכניסה לדירה מומלץ כבר להזמין חברת ניקיון לדירה. חברות ניקיון טובות עובדות חזק במיוחד בתקופות מעבר ואם לא תזמינו מספיק זמן מראש, ייתכן כי לא יוכלו לתת לכם שירות מהרגע להרגע. חוץ מזה, למה להיות לחוצים ולעשות דברים ברגע האחרון?

מה בודקים?
חברה מקצועית תספק לכם הצעה והזמנה כתובה, מפורטת על כל התכולה וכל מה שכלול במחיר. שימו לב שייתכנו תוספות עבור דברים נוספים כגון ארונות, מרפסת ועוד. הכל צריך להיות כתוב וברור בהזמנה.

כדי להזמין חברת ניקיון מומלצת – לחץ כאן

בדק בית

עושים או לא עושים בדק בית? חברת בדק בית תבדוק לכם שהדירה נבנתה בדיוק בהתאם לתוכניות הדירה, ותוציא לכם רשימה של ליקויי בניה שקיימים בדירה אותם תגישו לקבלן לתיקון. מלבד המפרט עצמו הבדיקה צריכה לכלול בדיקות צנרת ולוודא שאין נזילות בצנרת הדירה.

מתי סוגרים?
שבועיים שלושה לפני קבלת טופס 4 כדאי כבר להזמין חברת בדק בית.

מה בודקים?
מוודאים שמקבלים הצעה כתובה הכוללת את כל הבדיקות, שהחברה תפיק לכם דו”ח מסודר בסיום הבדיקה, דרשו לראות דו”ח כזה לדוגמא טרם ההזמנה ושהדו”ח קביל בבית המשפט.

כדי להזמין חברת בדק בית מומלצת – לחץ כאן

סורגים

מתקינים או לא מתקינים סורגים? הסורגים ועבודות המתכת נועדו להגן על רכושכם ועל משפחתכם. האם אתם עוברים לגור בקומה נמוכה ועלולה להיות גישה לגנבים? האם יש ילדים קטנים? חובה להתקין סורגים שימנעו נפילה, לכן חשוב לבחור חברה אמינה ומנוסה ליצור הסורגים.
חברה המתמחה במגוון רחב של עבודות מתכת הכולל סורגים שתוכל לתת לכם גם פתרון של הגבהת מעקות. חברה שתוכל להציע פתרונות נוספים במקרה הצורך. בדרך כלל ניתן לבחור: סורג שטוח או סורג בטן לחלונות הדירה. רוצים להוסיף אדנית בחלון? מוזמנים לבחור בסורג בטן.

מתי סוגרים?
כשיש מידות מדויקות, רצוי בין כחודש לפני המעבר זאת על מכיוון שגם לייצר את הסורגים לפי מידה לוקח זמן, על החברה להגיע ולקחת מידות מדויקות. כל זה לוקח זמן ולכן מומלץ להקדים!

מה בודקים?
חשוב שהמתכת תהיה מגולוונת ולא תחליד אחרי כמה שנים וכך תשמור על עמידות לאורך שנים.

כדי להזמין חברת סורגים מומלצת – לחץ כאן

מקלחונים

אז מה החלטתם? מקלחונים או וילון באמבטיה ובמקלחת? המקלחונים והאמבטיונים (מותאם לאמבטיה) האיכותיים מגיעים בעובי של 8 ואף 10 מ”מ) ומגיעים לפי מידה מדויקת בהתאמה אישית.
חפשו חברה המספקת פתרונות מלאים לכל צרכי הלקוח ומציבה את שביעות רצון הלקוח בראש סולם העדיפויות. חברה שיכולה לתת ייעוץ, ללוות אתכם משלב התכנון ועד לייצור וההתקנה ותוכל לתת לכם פתרונות זכוכית: מקלחונים, מראות, חיפויי זכוכית, הגבהת מעקות מזכוכית ועוד.

מתי סוגרים?
כאשר יש מידות מדויקות, כאשר ניתן לשלוח מודד למדידה מדויקת זה הזמן להזמין מקלחונים רצוי שבועיים עד שלושה לפני הכניסה לדירה.

מה בודקים?
האם החברה מספקת מוצרי זכוכית בטיחותיים, ברמת גימור גבוהה ועם אחריות, עם תו תקן.
האם החברה מציעה פתרונות ייחודיים לפי דרישה, בהתאמה לכל סגנון ועיצוב שנבחר.

כדי להזמין מקלחונים בהתאמה אישית – לחץ כאן

מערכת מיזוג אוויר

מיזוג אוויר הינה מערכת שנועדה לשפר נוחות אקלימית ולהבטיח סביבת חיים נעימה. תכנון והתקנה של עבודות גבס הינו תהליך מורכב אשר מצריך ניסיון ומקצועיות רבה של ספק לכן חשוב לפנות לחברה אמינה המתמחה בתחום עם צוותים פרוסים, שירות מקצועי ומחיר הוגן, לאו דווקא את המחיר הכי זול.

מתי סוגרים?
תחום המיזוג הינו תחום עונתי במידה ותאריך האכלוס שלך הינו בקיץ מומלץ להזמין ולהסדיר מקדמה לפני עליית המחירים הראשונה של הקיץ בד”כ באפריל מאי, במידה ומדובר באכלוס חורף ניתן לפנות כ-3 חודשים לפני מועד האכלוס וממש עד שבועיים שלושה לפני הכניסה לדירה.

מה בודקים?
היצע המזגנים המשווקים בארץ הוא רב, כדי לבחור במזגן חשוב להבחין בהבדלים בין הדגמים ולבחור את המזגן המתאים ביותר עבורנו. תחום המיזוג הינו תחום שדורש התמחות ולכן חשוב שהספק יעבור על שרטוט הדירה או יגיע לדירה עצמה על מנת לתת הצעה המתאימה לדירה ולדיירים שעומדים לגור בדירה (משפחה? זוג מבוגר?) לדירה. קיימים פרמטרים רבים לבחינת מיזוג כגון צריכת חשמל, רעש, פיזור אוויר, גובה המזגן להנמכה, גובה התקרה, מיקום ההתקנה, נקודות מסתור , אחריות וכו’.
התקנה צריכה לעשות בהתאם לתקנים ועל ידי חשמלאי מוסמך וגן, סוף מעשה במחשבה תחילה: כדאי גם לשלם תמורת ייעוץ על ידי חברת מיזוג מקצועית (התשלום יקוזז במקרה שתזמינו את המערכת מאותה חברה)

טיפ קטן-גדול מאתנו: הזמנתם מערכת מיני מרכזית? רגילה או אינוורטר? מערכת VRF? כדאי שספק אחד בלבד ייתן לכם את כל השירות והאחריות – להתקנה, לעבודות הגבס ולמערכת עצמה.

כדי להזמין חברת מיזוג אוויר מומלצת עם סוגרים הכל לדירה – לחץ כאן

מנעולן

זהו, נחתתם בדירה, סידרתם, ניקיתם. אל תשכחו – במשך כל תקופת הבניה המפתחות של הדירה היו בידיים לא מוכרות: פועלים, מנהלי עבודה וספקים שונים. לכן, ההמלצה שלנו היא החלפת צילינדר לפני כניסה לדירה, יש היום מגוון רחב של מוצרי נעילה מתקדמים, מצילינדר, מנעול כספת עליון ועד ומנעול טביעת אצבע המאפשר לצאת מהבית ללא מפתח.

מתי סוגרים?
ממש עם הכניסה לדירה כאשר מקבלים מפתח כדאי כבר להחליף. שכן יהיו בדירה כבר מוצרים יקרי ערך – מטבח שהשקעתם בו אלפי שקלים, מערכת מיזוג, מקלחונים ועוד.

מה בודקים?
חשוב מאוד כי המתקין יהיה מקצועי, ישמור לכם על דלת הכניסה (לעיתים, תלוי בסוג המנעול יש לבצע קדיחות) וכמובן הוגן במחיר.

רשתות נגד יתושים

רשתות נגד יתושים הינם רשת להגנה ופתרון יעיל מפני מזיקים מעופפים ובעיקר יתושים המופיעים בעיקר בעונת הקיץ. כיום קיימת סכנה גוברת מפני מחלות, אלרגיות וחוסר נוחות המופצים במגע עם יתושים. קיימים סוגים רבים של סוגי רשתות אנחנו כאן כדי לעשות לכם סדר מול המומחים לרשתות המובילים בענף.

מתי סוגרים?
ניתן לפנות לפני מועד האכלוס כחודש לפני או לפני עונת הקיץ החמה כאשר יש גישה ואפשרות למודד להיכנס ולמדוד את המידות המדויקות.

מה בודקים?
מומלץ לבדוק שהספק הינו בעל מקצוע המתמחה ברשתות עם ניסיון רב שנים והמלצות בתחום, זמן התקנה, אמידות הרשת, אחריות, תו תקן למוצר.

כדי להזמין חברת רשתות יתושים – לחץ כאן

שמחנו לעזור,
צוות “מרכז סוגרים הכל לדירה”

אהבתם? מוזמנים לשתף! שגם אחרים יוכלו ליהנות

מחפש בעל מקצוע בתחום?
מלא את הפרטים וקבל הצעה מבעלי המקצוע של מרכז סוגרים הכל לדירה:

תאריך כניסה / שיפוץ
שרותים ומוצרים נוספים להם אני זקוק עכשיו*

באותו נושא:

FIORELLA2
כמה עולה רשימת המצרכים לשיפוץ חדר אמבטיה קומפלט - חלק א'
מטבחים בנס ציונה
4 נושאים שאסור לכם לחסוך בהם כאשר אתם עורכים שיפוץ דירה קומפלט - חלק ב'
שיפוץ דירה
4 נושאים שאסור לכם לחסוך בהם כאשר אתם עורכים שיפוץ דירה קומפלט - חלק א'
שיפוץ חדר אמבטיה גדול: מדריך מקיף לעבודה נכונה
שיפוץ חדר אמבטיה גדול: מדריך מקיף לעבודה נכונה
ריצוף לבית
ריצוף לבית -  האפשרויות העומדות בפניכם ומה היתרונות של כל אחת מהאפשרויות? 
מטבחים בנס ציונה
סוגרים הכל לדירה משיקה מטבחים בנס ציונה!
החלפת אמבטיה במקלחון
החלפת אמבטיה במקלחון - המדריך ששווה לכם להכיר! 
למה ומתי חייבים להגיע לייעוץ כדי לרכוש ארונות אמבטיה או ארונות הזזה?
למה ומתי כדאי מאוד להגיע לייעוץ כדי לרכוש ארונות אמבטיה או ארונות הזזה?

עובר דירה או משפץ בקרוב?

הכנס פרטים וקבל ייעוץ ללא התחייבות
במרכז סוגרים הכל לדירה לשיפוץ ומעבר דירה:

המרכז לשיפוץ ומעבר דירה, כל הפתרונות ובעלי המקצוע במקום אחד

הטבות בלעדיות באירועי קנייה קבוצתית לרכישת ריהוט, מוצרי חשמל ועוד!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

מבצעים והטבות שעשויים לעניין אותך

powered by Advanced iFrame. Get the Pro version on CodeCanyon.

מתכננים לשפץ את הבית?

ולא רוצים להתעסק עם בעלי מקצוע?
אנחנו נותנים מעטפת שלמה של תכנון, ביצוע, ניהול וכל המוצרים והכל במקום אחד!
מעניין? השאירו פרטים ובואו נדבר!

ספר לנו כיצד נוכל לעזור לך
דילוג לתוכן