לשירות לקוחות חייגו

072-2222191

4 נושאים שאסור לכם לחסוך בהם כאשר אתם עורכים שיפוץ דירה קומפלט – חלק א’

תשתיות הדירה הם הדבר הכי חשוב, הם שילוו את הבית לאורך זמן. ריהוט יבוא, ריהוט ילך אבל התשתיות יישארו. הם חייבות להיות יציבות, איכותיות ושיחזיקו כל דבר לאורך זמן. מדובר במערכות חשמל, מערכות האינסטלציה, המטבח ומיזוג האוויר. בחלק א' נדבר על חשמל ואינסטלציה. חלק ב' נדבר על מיזוג אוויר ומטבחים.
שיפוץ דירה

עובר דירה או משפץ בקרוב?

ייעוץ ללא התחייבות עם מרכז סוגרים הכל לדירה לשיפוץ ומעבר דירה:

חשיבות תשתיות מערכות החשמל בשיפוץ דירה

תשתיות החשמל הן מרכיב קריטי בכל שיפוץ דירה. הן משפיעות על בטיחות הדיירים בבית, נוחות השימוש בחשמל לאורך הזמן. יש מספר סיבות לכך שחשוב להקדיש תשומת לב גדולה לתשתיות החשמל במהלך שיפוץ:

בטיחות: מערכת חשמל ישנה או פגומה עלולה לגרום לתקלות חשמל, התחשמלות ואף לשריפה. טיפול ושדרוג תשתיות חשמל בעת שיפוץ הדירה יבטיח שהן עומדות בתקנים העדכניים ביותר ויספקו הגנה מפני הסכנות הללו.

נוחות: בדירות ובתים מודרניים משתמשים כיום ביותר ויותר מכשירי חשמל ולכן חשוב לוודא שיש מספיק שקעים ותאורה בכל חדר. תשומת לב בעת שיפוץ דירה במערכת החשמל יאפשר לכם להוסיף שקעים ותאורה היכן שצריך, וליהנות משימוש נוח וקל יותר בחשמל לאורך זמן.

תפקוד תקין: מערכת חשמל תקינה חיונית לתפקודן התקין של מערכות חשמליות בבית, כגון דוד חשמל, מערכות מיזוג, תאורה ועוד. תשתיות חשמל איכותיות יבטיחו שהמערכות הללו יפעלו בצורה חלקה ויעילה לאורך זמן וללא תקלות מיותרות ומעצבנות.

הזדמנות לשינוי: שיפוץ דירה הוא הזדמנות מצוינת לבצע בדירה שינויים בתשתיות החשמל כגון העברת נקודות חשמל, תוספות של נקודות חשמל , הוספת תאורה נסתרת, התקנת מערכת בית חכם ועוד.

חיסכון בעלויות: שדרוג תשתיות החשמל בשלב השיפוץ עשוי לחסוך לכם כסף בטווח הארוך. תיקון תקלות חשמל כתוצאה ממערכת חשמל ישנה עלול להיות יקר משמעותית וגם לא נעים ולא צפוי.

המלצות: לפני תחילת השיפוץ, מומלץ להזמין חשמלאי מוסמך לבדיקת מערכת החשמל הקיימת. החשמלאי ימליץ לכם על שדרוגים הדרושים בהתאם למצב המערכת ולצרכים שלכם. חשוב לוודא שהחשמלאי המבצע את העבודה בינו חשמלאי מוסמך.

לסיכום, תשתיות מערכות החשמל הן חלק בלתי נפרד מכל שיפוץ דירה. חשוב להקדיש תשומת לב מיוחדת לתחום זה על מנת להבטיח בטיחות, נוחות, ותפקוד תקין של מערכות החשמל בבית לאורך השנים הבאות שלאחר השיפוץ. כדאי לעשות זאת כאמור בשלב התכנון של הפרויקט על ידי מעצבת פנים שתדאג גם לנוחות השימוש, מלבד הבטיחות

תשתיות האינסטלציה בשלב שיפוץ דירה

תשתיות האינסטלציה הן מערכת חיונית בכל דירה והן האחראיות על אספקת מים נקיים ופינוי שפכים. תכנון ותחזוקה נכונים של תשתיות אלו חשובים הן לבטיחות הדיירים והן לנוחות השימוש בדירה לאורך השנים.

במידה ומדובר בדירה ישנה בה אין מרכזיה, מומלץ לנצל את השיפוץ ולעשות מרכזיה ולהחליף את כל האינסטלציה בדירה.

בתמונה: מרכזיית מים בדירה בת 8 שנים.

יש מספר סיבות לכך שחשוב להקדיש תשומת לב מיוחדת לתשתיות האינסטלציה במהלך שיפוץ דירה:

בטיחות: מערכת אינסטלציה פגומה עלולה לגרום לנזילות מים, נזקי עובש, ואף התמוטטות של קירות ותקרות. שדרוג תשתיות האינסטלציה יבטיח שהן עמידות לאורך זמן ומונעות נזקים אלו. נזילות מים עלולות לגרום להתחשמלות, ולכן חשוב לוודא שהן מתוקנות בהקדם האפשרי.

נוחות: מערכת אינסטלציה תקינה חיונית לתפקוד התקין של מערכות מים בדירה, כמו כיורים, מקלחות, אסלות ועוד. שדרוג תשתיות האינסטלציה יבטיח זרימה חזקה ועקבית של מים בכל נקודה בבית.
לחץ מים נמוך עלול להקשות על פעולות יומיומיות כמו רחצה או שטיפת כלים.

בריאות: מים מזוהמים עלולים לגרום למחלות שונות. שדרוג תשתיות האינסטלציה יבטיח שהמים בדירה נקיים וראויים לשתייה. צמיחת עובש כתוצאה מנזילות מים עלולה לגרום לבעיות נשימה ואלרגיות קשות ופגישה בבריאות הדיירים.

חיסכון בעלויות: תיקון נזקי מים כתוצאה ממערכת אינסטלציה פגומה עלול להיות יקר משמעותית. שדרוג תשתיות האינסטלציה בשלב השיפוץ עשוי לחסוך לכם כסף בטווח הארוך. התקנת מערכות מים חסכוניות יכולה להפחית את צריכת המים שלכם ולצמצם את חשבון המים.

הזדמנות לשינוי: שיפוץ דירה הוא הזדמנות מצוינת לבצע שינויים בתשתיות האינסטלציה, כמו העברת נקודות מים, התקנת מערכת מים חמים חסכונית, התקנת אסלות חסכוניות במים ועוד. ניתן לשלב

המלצות: לפני תחילת השיפוץ, מומלץ להזמין אינסטלטור מוסמך או את קבלן השיפוצים בעת הסיור בדירה לבדיקת מערכת האינסטלציה הקיימת. האינסטלטור ימליץ לכם על שדרוגים הדרושים בהתאם למצב המערכת ולצרכים שלכם. במידה ומדובר בדירה ישנה של למעלה מ-30 שנה מומלץ

לסיכום, תשתיות האינסטלציה הן חלק בלתי נפרד מכל שיפוץ דירה. חשוב להקדיש תשומת לב מיוחדת לתחום זה על מנת להבטיח בטיחות, נוחות, בריאות וחיסכון בעלויות.

בחלק השני של מאמר זה נדבר על החשיבות של תשתיות מיזוג אוויר וכן על מטבחים בעת שיפוץ הדירה.

אהבתם? מוזמנים לשתף! שגם אחרים יוכלו ליהנות

מחפש בעל מקצוע בתחום?
מלא את הפרטים וקבל הצעה מבעלי המקצוע של מרכז סוגרים הכל לדירה:

תאריך כניסה / שיפוץ
שירותים ומוצרים להם אני זקוק עכשיו*

באותו נושא:

FIORELLA2
כמה עולה רשימת המצרכים לשיפוץ חדר אמבטיה קומפלט - חלק א'
מטבחים בנס ציונה
4 נושאים שאסור לכם לחסוך בהם כאשר אתם עורכים שיפוץ דירה קומפלט - חלק ב'
שיפוץ חדר אמבטיה גדול: מדריך מקיף לעבודה נכונה
שיפוץ חדר אמבטיה גדול: מדריך מקיף לעבודה נכונה
ריצוף לבית
ריצוף לבית -  האפשרויות העומדות בפניכם ומה היתרונות של כל אחת מהאפשרויות? 
מטבחים בנס ציונה
סוגרים הכל לדירה משיקה מטבחים בנס ציונה!
החלפת אמבטיה במקלחון
החלפת אמבטיה במקלחון - המדריך ששווה לכם להכיר! 
למה ומתי חייבים להגיע לייעוץ כדי לרכוש ארונות אמבטיה או ארונות הזזה?
למה ומתי כדאי מאוד להגיע לייעוץ כדי לרכוש ארונות אמבטיה או ארונות הזזה?
מרכז סוגרים הכל לדירה
3 שנים למרכז סוגרים הכל לדירה

עובר דירה או משפץ בקרוב?

הכנס פרטים וקבל ייעוץ ללא התחייבות
במרכז סוגרים הכל לדירה לשיפוץ ומעבר דירה:

המרכז לשיפוץ ומעבר דירה, כל הפתרונות ובעלי המקצוע במקום אחד

הטבות בלעדיות באירועי קנייה קבוצתית לרכישת ריהוט, מוצרי חשמל ועוד!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

מבצעים והטבות שעשויים לעניין אותך

מתכננים לשפץ את הבית?

ולא רוצים להתעסק עם בעלי מקצוע?
אנחנו נותנים מעטפת שלמה של תכנון, ביצוע, ניהול וכל המוצרים והכל במקום אחד!
מעניין? השאירו פרטים ובואו נדבר!

ספר לנו כיצד נוכל לעזור לך
דילוג לתוכן