לשירות לקוחות חייגו

072-2222191

לשירות לקוחות חייגו 072-2222191

6 השלבים בעת שיפוץ דירה

כאשר משפצים דירה חשוב לעבוד לפי הסדר הנכון של הדברים, וכל שלב נבנה, למעשה, על פי השלב שקדם לו. ההקפדה על סדר העבודה הנכון קריטית להצלחת השיפוץ. לכן, עדיף לשכור חברת שיפוצים מקצועית ואמינה שתנהל נכון את העבודה.
6 השלבים בעת שיפוץ דירהב

עובר דירה או משפץ בקרוב?

ייעוץ ללא התחייבות עם מרכז סוגרים הכל לדירה לשיפוץ ומעבר דירה:

שלב 1: מדידה מדויקת

מדידה מדויקת של הדירה היא הדבר הראשון שיש לעשות כאשר מתחילים בשיפוץ דירה. התכנון והבנייה בפועל יעשו לפי המדידה הראשונית הזו, ולכן היא חייבת להיות מדויקת. אנחנו מציעים לכם לא לסמוך על עצמכם בעניין הזה ולהזמין מודד מקצועי. אפשר להזמין מודד עצמאי ועדיף להזמין מודד מחברת השיפוצים שאתם מתכננים לעבוד איתה. בכל מקרה, רק לאחר שיש בידיכם את המידות המדויקות ואת כל הפרטים הנחוצים ניתן להתחיל בתכנון העבודות.

שלב 2: תכנון מפורט – מונע תקלות בהמשך!

מעצבת פנים ישבו אתכם וילמדו את הצרכים והרצונות שלכם ואחר כך יממשו אותם בתכנית העיצוב – תכנון הדירה. מתוך תכנית העיצוב הזו תיגזר תכנית השיפוצים המסודרת, הנקראת בעגה המקצועית "פרוגרמה". בתכנית השיפוצים נקבע סדר העבודות המדויק שיש לבצע.

שלב 3: בניית כתב כמויות

אחרי שתכנית השיפוץ מקבלת אישור סופי, חברת השיפוצים מכינה את כתב הכמויות או מקבלת אותו ממעצבת הפנים. בכתב הכמויות מצוין כמה חומר יידרש לכל עבודה – כמה הכיורים ואיזה, כמה אריחים לקירות ומאיזה סוג, כמה מרצפות ומאיזה סוג וכו', והוא מאפשר לחברת השיפוצים לחשב את עלות השיפוץ המדויקת.

שלב 3: עוברים לשטח – הריסה ופינוי

לאחר שכתב הכמויות מאושר והפרויקט יוצא לדרך אפשר להתחיל להרוס את מה שדורש הריסה. בשיפוצים שהם יותר מתיקון קוסמטי של צבע לבית תמיד יהיה צורך להרוס משהו: חדרי רחצה, קירות, מטבח, כיורים, חלונות, תשתיות שעומדות להיות מוחלפות ועוד. ההריסה חייבת להתבצע בדיוק על פי הפרוגרמה כדי לא לשבור בטעות קיר שאמור להישאר לעמוד או לעקור מרצפות שאמורות להישאר במקומן. לאחר ההריסה יש לפנות את פסולת הבניין באופן חוקי ומוסדר. לא כדאי / מומלץ להתחיל לבצע עבודות בנייה לפני שפינוי הפסולת מסתיים.

6 השלבים בעת שיפוץ דירהב

פינוי פסולת בניין בשיפוץ דירה

שלב 4: תשתיות ובנייה

אחרי שהסתיים שלב ההריסה והפינוי ניתן להתחיל להניח את התשתיות החדשות: חשמל, ביוב או מים, בהתאם לתוכנית. באופן טבעי יש להניח קודם את התשתיות ורק לאחר מכן להציב עליהן את הריצוף, הכלים הסניטריים וכו'. כשמסיימים להניח את ערכות התשתית אפשר להתחיל להניח ריצוף, קרמיקה, קירות גבס, קירות וכו'. אחרי שהכל מוכן חברת השיפוצים דואגת שוב לפינוי הדירה מהפסולת, ואז אפשר לטייח את הקירות ולצבוע אותם.

שלב 5: פיקוח ואישור

כשהדירה מוכנה חברת השיפוצים דואגת לביצוע סיור במקום, ובודקת שהכל בוצע כראוי, לשביעות רצונם המקצועי ולשביעות רצון בעלי הדירה. תקלות עשויות לקרות ואין דרך להימנע לחלוטין מטעויות אנוש, ועדיף לגלות אותן לפני הכניסה לדירה, כדי שאפשר יהיה לתקן אותן בקלות ובמהירות.

שלב 6: ניקיון, הדברה – ומסירה

לא כל חברת שיפוצים נותנת את השירות הזה אבל אנחנו ב"סוגרים הכל לדירה – שיפוצים" אוהבים לעשות את הדברים בצורה מושלמת. לכן, לאחר שהשיפוץ יסתיים ויאושר נדאג גם לניקיון הדירה ולהדברה, כדי שכניסתכם לבית החדש שלכם תיעשה בצורה הטובה והנעימה ביותר שאפשר. רק לאחר שהכל נעשה לשביעות רצוננו, הדירה נקייה ומודברת והכל מוכן, נמסור לכם את המפתח ונאחל לכם" תתחדשו!

אהבתם? מוזמנים לשתף! שגם אחרים יוכלו ליהנות

מחפש בעל מקצוע בתחום?
מלא את הפרטים וקבל הצעה מבעלי המקצוע של מרכז סוגרים הכל לדירה:

תאריך כניסה / שיפוץ
שרותים ומוצרים להם אני זקוק עכשיו*

באותו נושא:

שיפוץ חדרי אמבטיה
כמה עולה שיפוץ חדר אמבטיה? ומה התהליך?
שיפוץ דירה קומפלט או שיפוץ בשלבים, מה עדיף?
שיפוץ דירה קומפלט או שיפוץ בשלבים, מה עדיף?
מדריך ללקוח שרוצה התקנת פרקט בעת שיפוץ דירה
מדריך ללקוח: התקנת פרקט בעת שיפוץ דירה
צימר במצפה רמון
צימר במצפה רמון וסיפור הארונות של זוטא
מהם 8 שלבים לשיפוץ דירה מוצלח!
מהם 8 השלבים לשיפוץ דירה מוצלח?
שיתוף פעולה של סוגרים הכל לדירה בשיתוף סילי, יום מכירות מיוחד לחברי הקהילה של סוגרים הכל לדירה.
יום מכירות מיוחד בשיתוף סילי לחברי סוגרים הכל לדירה
משפצים את הדירה? תכנון שיפוץ דירה הוא חובה!
איך מתחילים שיפוץ דירה? 4 שלבי תכנון שיפוץ דירה!
שיפוץ חדר אמבטיה
10 מושגים שאתם חייבים לדעת בעת שיפוץ חדר אמבטיה

עובר דירה או משפץ בקרוב?

הכנס פרטים וקבל ייעוץ ללא התחייבות
במרכז סוגרים הכל לדירה לשיפוץ ומעבר דירה:

המרכז לשיפוץ ומעבר דירה, כל הפתרונות ובעלי המקצוע במקום אחד

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

הטבות בלעדיות באירועי קנייה קבוצתית לרכישת ריהוט, מוצרי חשמל ועוד!

מבצעים והטבות שעשויים לעניין אותך

ספר לנו כיצד נוכל לעזור לך
דילוג לתוכן