לשירות לקוחות חייגו

072-2222191

לשירות לקוחות חייגו 072-2222191

כמה עולה שיפוץ חדר אמבטיה? ומה התהליך?

מגיעות אלינו המון פניות לגבי שיפוץ חדר אמבטיה וכמה עולה לשפץ חדר אמבטיה השאלה הזאת עולה כל פעם מחדש. כדי להבין את העלויות כדאי קודם כל לדעת ממה בנויה העבודה ומה הוא מפרט את העבודה שאליו אנחנו מכוונים.
שיפוץ חדרי אמבטיה

עובר דירה או משפץ בקרוב?

ייעוץ ללא התחייבות עם מרכז סוגרים הכל לדירה לשיפוץ ומעבר דירה:

תוכן עניינים

במיוחד לכם: חבילת שיפוץ חדר אמבטיה קומפלט – אנחנו מספקים לכם את כל החבילה בכוללת תכנון, רכישת כל המוצרים, ליווי ופיקוח ועד לניקיון ומסירה, הגיעו לפגישת ייעוץ במרכז סוגרים הכל לדירה נס ציונה ותהנו מחוויה ייחודית שלא הכרתם!

אנחנו נספק לכם את עבודת הקבלנות ברמה הכי גבוהה, קרמיקה וכלים סניטריים, ארונות אמבטיה ומקלחונים, ניקיון וניהול – הכל בחבילה אחת בלי שאתם צריכים להתרוצץ!

לפרטים נוספים שלחו לנו וואטסאפ או התקשרו 050-8556002 ייעוץ טלפוני בסיסי!

תמונות מעבודות שיפוץ חדרי אמבטיה של לקוחות סוגרים הכל לדירה

כאשר מדובר בשיפוץ אמבטיה קומפלט העבודה שתתבצע תהיה בעצם הריסה טוטאלית של חדר האמבטיה עד שמגיעים לקירות עצמם, כולל פירוק של כל האינסטלציה ובעצם בונים את כל חדר האמבטיה מההתחלה.

אז העבודה לשיפוץ חדר אמבטיה מורכבת מהסעיפים הבאים:

שלב ראשון:
הריסה ופינוי – אנחנו הורסים לחלוטין את חדר האמבטיה כולל כל האינסטלציה ומפנים את כל התוכן שנהרס למכולה. עבור השלב הזה נוודא שאכן יש מקום למכולה בבניין / בית. במידה ואין, ישנם פתרונות נוספים אשר ייתכן ויעלו את המחיר.

שלב שני:
אנחנו נבנה אינסטלציה חדשה (זה נעשה על ידי מומחה אינסטלציה) ולאחר מכן נבצע איטום כולל של חדר האמבטיה, איטום חדר אמבטיה כולל רולקות וכולל חומרים המיועדים לאיטום החדר.

שלב שלישי:
אנחנו נבצע את כל עבודות הריצוף והחיפוי וזה אומר ריצוף חדר אמבטיה כולל שיפועים למקלחון אם יש מקלחון במקום אמבטיה. אנחנו נכין את הקירות למיכל הדחה נסתר שיהיה לך עבור אסלה תלויה וכמובן חיפוי כל הקירות עד לגובה 220 או עד לגובה התקרה.

לאחר שסיימנו, שלב הרביעי:
נצבע את חדר האמבטיה בצבע אקרינול דוחה עובש. כולל קירות ותקרה.

בשלב החמישי:
אנחנו נתקין את האינטרפוץ, נתקין את הברזים, מקלחון, ארון אמבטיה, גופי תאורה, תנור חימום, אביזרי אמבטיה שונים כגון מחמם מגבות כגון מתלים שונים למגבות וכולי.
לאחר השלב הזה אנחנו יכולים להכניס חברת ניקיון שתעשה ניקוי ניקיון יסודי עם החומרים הדרושים לפי תקנים על מנת לנקות את האמבטיה ולהכין אותה לכניסת ושימוש בעלי הדירה / בית.

מה הם השלבים ואיך אנחנו נתכנן את עבודת השיפוץ של חדר האמבטיה?

אצלנו בסוגרים הכל לדירה הלקוח יגיע לפגישה אפיון והכרות. בפגישה זו אנחנו נעבור על כל הרצונות שלו על כל הצרכים שלו ובעצם נבנה את מפת הדרכים יחד עם הלקוח את התהליך של שיפוץ אמבטיה.
על הלקוח להגיע לפגישה זו עם שרטוטים אם יש, עם מידות ועם תצלומים של חדר האמבטיה או חדרי האמבטיה והשירותים שאותם אנחנו רוצים לשפץ.
בשלב זה יבחר קבלן של סוגרים הכל לדירה שיעשה את העבודה. הקבלנים שלנו הינם קבלנים מקצועיים וותיקים אשר עובדים שנים רבות בתחום. כאשר נגיע עם הקבלן לשטח נוכל לתמחר סופית את עלות העבודה שיש לבצע וכן לבצע מדידות סופיות על מנת להכין כתב כמויות שי יחד איתו נוכל לרכוש את הקרמיקה והכלים הסניטרים הדרושים לנו לעבודה.
בשלב הבא הלקוח יגיע לאולם התצוגה לבחירת קרמיקה וכלים סניטרים ויבחר את הקרמיקה שברצונו להתקין בחדרי האמבטיה המיועדים לשיפוץ, כמו כן במידה והלקוח יהיה מעוניין תלווה אותו מעצבת הום סטיילינג של סוגרים הכל לדירה ותעזור לו בבחירות.

בשלב הבא הלקוח הגיעו לאולם התצוגה של סוגרים הכל לדירה, יבחר ארונות אמבטיה ומקלחונים עבור חדרי האמבטיה המיועדים לשיפוץ וכן יבחר מוצרים נוספים כגון אביזרי אמבטיה, דלתות, פרקטים במידה והוא רוצה והוא יהיה מעוניין לבצע עבודות נוספות בדירה כחלק מהשיפוץ.

בשלב זה הלקוח יקבל הצעת מחיר סופית לשיפוץ חדרי האמבטיה. ההצעה תכלול את העבודה את עבודת הקבלנות, את הכלים הסניטריים, ארונות אמבטיה ומקלחונים, ניקיון וכל דבר נוסף שהוא ירצה.

מכאן הוא יוכל להמשיך איתנו את כל התהליך, יקבעו לוחות זמנים והפרויקט יוכל להתנהל על ידי מרכז סוגרים הכל לדירה אשר יהיה אחראי על כל האדמיניסטרציה מסביב, כל התאומים של כל בעלי המקצוע, המוצרים והשירותים והלקוח לא יצטרך בכלל להתעסק עם זה.

המטרה שלנו: לעשות לכם סדר ולתת לכם שקט בשיפוץ הדירה שלכם.

וכל מה שדרוש על מנת לסיים את העבודה ולייצר תהליך חלק ומהיר וכיפי עבור הלקוח.

רוצים גם אתם לשפץ חדרי אמבטיה ולעשות את הכל בשיטת סוגרים הכל לדירה תחת קורת גג אחת פנו אלינו עוד היום ונשמח לעזור לכם אנחנו כאן לשירותכם מרכז סוגרים הכל לדירה נס ציונה רחוב האיזמל 4 מוזמנים לפגישת ייעוץ ללא התחייבות: 050-8556002

פגישת ייעוץ לשיפוץ חדר אמבטיה במרכז סוגרים הכל לדירה, נס ציונה

מחיר שיפוץ חדר אמבטיה קומפלט

טווח הערכת מחירים:
טווח המחיר עבודת שיפוץ חדר אמבטיה קומפלט איכותית כולל הריסה, פינוי, אינסטלציה, ריצוף, לחיפוי, צבע והתקנות לחדר אמבטיה 6 מ"ר עם אסלה סמויה: 29500 – 36000 ש"ח כולל מע"מ

טווח עלויות של קרמיקה וכלים סניטריים לחדר 6 מ"ר כולל קרמיקה חיפוי / ריצוף, 60/120, ברז, אינטרפוץ, אסלה תלויה קומפלט, גוף תאורה: 8000-12000 ש"ח כולל מע"מ

טווח עלויות ארונות אמבטיה בהתאמה אישית ארון 100/46: 2300 – 4950 כולל מע"מ, כולל מראה, כיור וארון לפי מפרט והתקנה, ארונות צבע בתנור / פורניר ומשטחים – כיור חרס אינטגרלי / בוצ'ר עץ או משטח אקרילי.

טווח עלויות מקלחונים בהתאמה אישית 8 מ"מ מחוסם: 2700 – 3900 ש"ח כולל מע"מ תלוי המפרט, כולל מדידה והתקנה.

חבילת 5 דלתות פנים פולימריות עם 7 שנות אחריות: 6950 – 8250 ש"ח כולל מע"מ

לסיכום:

שיפוץ חדר אמבטיה קומפלט כולל הכל, טווח עלויות: 42500 עד 56850 ש"ח כולל מע"מ.

כמובן שישנם מספר משתנים ואנחנו יחד אתכם יכולים לשלוט במחיר שיתאים לכם לתקציב.

אהבתם? מוזמנים לשתף! שגם אחרים יוכלו ליהנות

מחפש בעל מקצוע בתחום?
מלא את הפרטים וקבל הצעה מבעלי המקצוע של מרכז סוגרים הכל לדירה:

תאריך כניסה / שיפוץ
שרותים ומוצרים להם אני זקוק עכשיו*

באותו נושא:

שיפוץ דירה קומפלט או שיפוץ בשלבים, מה עדיף?
שיפוץ דירה קומפלט או שיפוץ בשלבים, מה עדיף?
מדריך ללקוח שרוצה התקנת פרקט בעת שיפוץ דירה
מדריך ללקוח: התקנת פרקט בעת שיפוץ דירה
צימר במצפה רמון
צימר במצפה רמון וסיפור הארונות של זוטא
מהם 8 שלבים לשיפוץ דירה מוצלח!
מהם 8 השלבים לשיפוץ דירה מוצלח?
שיתוף פעולה של סוגרים הכל לדירה בשיתוף סילי, יום מכירות מיוחד לחברי הקהילה של סוגרים הכל לדירה.
יום מכירות מיוחד בשיתוף סילי לחברי סוגרים הכל לדירה
משפצים את הדירה? תכנון שיפוץ דירה הוא חובה!
איך מתחילים שיפוץ דירה? 4 שלבי תכנון שיפוץ דירה!
שיפוץ חדר אמבטיה
10 מושגים שאתם חייבים לדעת בעת שיפוץ חדר אמבטיה
טיפים לשיפוץ
טיפים לשיפוץ - 10 מושגים שאתם חייבים לדעת בעת שיפוץ דירה!

עובר דירה או משפץ בקרוב?

הכנס פרטים וקבל ייעוץ ללא התחייבות
במרכז סוגרים הכל לדירה לשיפוץ ומעבר דירה:

המרכז לשיפוץ ומעבר דירה, כל הפתרונות ובעלי המקצוע במקום אחד

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

הטבות בלעדיות באירועי קנייה קבוצתית לרכישת ריהוט, מוצרי חשמל ועוד!

מבצעים והטבות שעשויים לעניין אותך

ספר לנו כיצד נוכל לעזור לך
דילוג לתוכן