לשירות לקוחות חייגו

072-2222191

לשירות לקוחות חייגו 072-2222191

מה כולל ניקיון דירה אחרי שיפוץ ומהם האתגרים העומדים בפניכם?

דירות אחרי שיפוץ נוטות להיות מלוכלכות במיוחד, ולעתים קרובות קבלני השיפוצים אפילו לא מפנים את פסולת הבניין שנשארה כתוצאה מהשיפוצים, למרות שזה באחריותם. התוצאה – אם לא תשכרו חברת ניקיון לאחר שיפוץ הדירה, תיאלצו להתמודד בעצמכם עם כמויות הלכלוך, הטינופת והכתמים השונים שנשארו בדירה לאחר השיפוץ. מכיוון שלנקות לבד דירה אחרי שיפוץ זה לא מומלץ, הכנו עבורכם מאמר שמסכם את הנושא ומסביר מה בדיוק כולל שירות הניקיון ומול איזה אתגרים אתם ניצבים.
מה כולל ניקיון דירה אחרי שיפוץ ומהם האתגרים העומדים בפניכם?

מה כן ומה לא?
נתחיל, קודם כל, ברשימה של השירותים הנכללים בשירותי ניקיון דירה אחרי שיפוץ ועבור מה תצטרכו לשלם תוספת.

אז מה כן?:

ניקיון דירה לאחר שיפוץ יכלול ניקוי כללי יסודי של הרצפה והחלונות.
הניקיון יכלול ניקיון של חדרי הרחצה, כולל ניקוי נתזי רובה.
שירות הניקיון יכלול את ניקיון המטבח.
שירות ניקיון יכלול ניקיון של המרפסת, במידה ויש כזו.
במסגרת השירות ינוקו כל שאריות הבניה (שפריצים של רובה, שאריות נסורת בארונות, כתמי טיח וצבע) מהרצפה והפאנלים, התריסים והחלונות, השקעים והמפסקים, הכלים הסניטריים וגופי התאורה.

ומה לא?:

שירותי הניקיון אינם כוללים את פינוי פסולת הבניין שנשארת אחרי השיפוץ, והיא באחריות הקבלן. אל תשלמו לקבלן לפני שאתם מוודאים שהפסולת פונתה כולה למקום המותר על פי החוק.
השירות אינו כולל ניקוי רהיטים או מוצרי חשמל שונים – את אלה אתם אמורים לפנות מהדירה לפני השיפוץ או לרכז אותם במקום אחד, כשהם מכוסים בניילונים ומוגנים מפני לכלכוך מסוגים שונים.
ניקיון לאחר שיפוץ דירה אינו כולל ניקוי של הקירות.
פוליש והברקת הרצפה אינם נכללים בשירותי הניקיון ואם אתם מעוניינים בכך יש לסכם זאת עם חברת הניקיון מראש ולשלם על כך בנפרד.
האתגר הגדול ביותר: בחירת חברת הניקיון
האתגר הגדול ביותר העומד בפניכם הוא בחירת חברת הניקיון הנכונה. הסרת כתמי החומרים השונים (רובה, טיח, צבע) מהמשטחים השונים בבית (ארונות, תריסים, רצפה, שיש וכו') מצריכה ידע מקצועי ועבודה עם חומרי הניקיון הנכונים שלא יגרמו נזק למשטחים מצד אחד, ויבצעו את מלאכת הניקיון הנדרשת מצד שני. לכן, חשוב להקפיד על בחירת חברת ניקיון מקצועית ואמינה.

מעבר להמלצות ברשת או אצל מכרים, אפשר גם להתרשם מאתר האינטרנט של החברה – חברה מקצועית תחזיק אתר אינטרנט מקצועי ואילו חאפרים לא ישקיעו באתר. בנוסף, מדד מרכזי בבחירת חברת הניקיון הוא המחיר, אך לא בהכרח בצורה שבה אתם חושבים.

כמו בהרבה מקרים אחרים, המחיר היקר ביותר אינו מעיד בהכרח על השירות הטוב והמקצועי ביותר, אבל מחיר נמוך במיוחד בהחלט מעורר חשדות. כאשר דואגים להכשיר צוות קבוע של אנשי ניקיון ועובדים עם מגוון חומרי הניקיון הטובים ביותר עבור המשטחים השונים, יש לחברה הוצאות לא מבוטלות, שמשתקפות, בסופו של דבר, במחיר לצרכן. לכן, מחיר נמוך בצורה ניכרת ממוצע המחירים הכללי מעיד ברוב המקרים על עבודה לא מקצועית וחשש לנזקים שייגרמו לדירה.

כאמור, לא כל חומרי הניקוי מתאימים לכל המשטחים, ורק אנשי ניקיון מקצועיים ידעו באיזה חומר נכון להשתמש על איזה משטח. לדוגמא: אסור להשתמש בחומצת מלח לניקיון כלים סניטריים ומרצפות, לא מנקים משטחי עץ עם מים, ואקונומיקה יכולה להזיק לחלק ממשטחי השיש בצורה בלתי הפיכה.

אל תתביישו לשאול שאלות ולוודא שהחברה מתאימה את חומרי הניקיון למשטחים אצלכם בבית. חברה מקצועית תדע להגיד לכם באיזה חומרים היא מותר ואסור להשתמש בהתאם סוגי המשטחים שיש בבית.

תתחדשו!

מחפש בעל מקצוע בתחום?
מלא את הפרטים וקבל הצעה מבעלי המקצוע של מרכז סוגרים הכל לדירה:

תאריך כניסה / שיפוץ
שרותים ומוצרים להם אני זקוק עכשיו*

באותו נושא:

ארון מראה לאמבטיה
ארון מראה לאמבטיה: הפתרון המושלם לסדר ולדברים הקטנים בחדר הרחצה
חיפוי עץ לקיר – בדיוק השינוי שאתם זקוקים לו
חיפוי עץ לקיר - העיצוב שאתם רוצים בבית!
דק למרפסת המושלמת
דק למרפסת המושלמת
11 דברים חדשים באתר החדש של סוגרים הכל לדירה!
11 דברים חדשים באתר החדש של סוגרים הכל לדירה!
ארון אמבטיה גודל 100 ס"מ - 7 אפשרויות שיעשו לכם סדר!
6 סוגי ארונות אמבטיה בגודל 100 ס"מ לחדר האמבטיה שלך!
ארונות הזזה - המדריך המלא לקבלת הצעת מחיר
6 דברים שאתם חייבים לדעת כדי לרכוש ארונות הזזה
סוגי מזגנים
הצעת מחיר למיזוג אוויר – כל מה שאתם צריכים לדעת
ארונות הזזה - המדריך המלא לקבלת הצעת מחיר
ארונות הזזה - המדריך המלא לקבלת הצעת מחיר

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

הטבות בלעדיות באירועי קנייה קבוצתית לרכישת ריהוט, מוצרי חשמל ועוד!

מבצעים והטבות שעשויים לעניין אותך