לשירות לקוחות חייגו

072-2222191

מי אנחנו

החזון של “סוגרים הכל לדירה” הוא להיות החברה המובילה בישראל בליווי, ייעוץ, מכירה, תוכן ושירות ולחולל מהפיכה בדרך בה אנשים עוברים ומשפצים דירות ובתים.

“סוגרים הכל לדירה” – קבוצת הקניה הגדולה בישראל המונה כ-60,000 חברים – רוכשי דירות מקבלן, יד שנייה ומשפצים. המיזם הוקם בשנת 2011 על ידי דרור מגל מתוך פורטל בית משותף.

כמקים פורטל בית משותף – הפלטפורמה הראשונה בישראל להתארגנות קהילות דיירים – זיהינו לראשונה את הקשיים של הדיירים הן מבחינת רכישת מוצרים לדירה במחירים הגיוניים, והן מבחינת התקשרות עם בעלי מקצוע איכותיים. לכן החלטנו להקים קבוצת קנייה לרכישה מרוכזת של מוצרים ושירותים לדירה. מטרתנו היא להקל על רוכשי דירות חדשות, יד שניhה ומשפצים – בחיסכון כסף וזמן ברכישת מוצרים ושירותים לדירה.

מעל ל- 60,000 חברים השתתפו בלמעלה מ- 600 אירועי קנייה קבוצתית וערבי דיירים שונים של “סוגרים הכל לדירה” וחסכו מעל 100 מליון ש”ח ברכישת מוצרים לדירה החדשה!

קנייה קבוצתית עם “סוגרים הכל לדירה”

אנו מארגנים עבורכם ימי מכירות לקנייה קבוצתית – בתנאים מיוחדים למגוון רחב של מוצרים ושירותים לדירה, עם חיסכון של אלפי שקלים כגון: ארונות הזזה, מוצרי חשמל, ריהוט, גופי תאורה, מיזוג אוויר, מקלחונים וחיפויי זכוכית ועוד. אתם נרשמים לאירועים בזמן ובמקום שמתאים לכם (כל חודש, בכל הארץ) בהתאם לתאריך הכניסה לדירה ונהנים מתנאים טובים ומוצרים איכותיים, יחד עם עוד אלפי חברים בקבוצה.
אנו בוחרים לעבוד רק עם ספקים טובים ומוצרים איכותיים בלבד המספקים שירות מעולה ונבדקים שוב ושוב על ידי הצוות שלנו.
אנו מארגנים עבורכם אירועים וכנסי תוכן מעניינים ובעלי ערך מוסף גדול: חיסכון במשכנתא, ערב בנושא צבע ועיצוב פנים בבית סוגרים הכל לדירה ועוד.
אנו מפעילים עבורכם מוקד אישי ואנושי המספק את כל המענה של בעלי מקצוע. בעלי מקצוע אשר עובדים איתנו בשיתוף פעולה מזה זמן רב, נבחרו בקפדנות, נבדקים שוב ושוב כדי שתוכלו להיות בטוחים שבחרתם טוב. בעלי המקצוע נותנים שירות לאלפי הדיירים שלנו בשנה בדגש מיוחד על אמינות, מקצועיות ושירות לאורך זמן.
צוות “סוגרים הכל לדירה” מלווה אתכם בכל ערבי המכירות והתוכן. לרשותכם מוקד טלפוני, שירות וגישור גם לאחר הקניה, 072-2222191

“סוגרים הכל לדירה” נולד כמענה לקהילות הדיירים של “פורטל בית משותף”. פורטל בית משותף הוקם בשנת 2004 על ידי דרור וגיורא מגל. “פורטל בית משותף” הנו הפורטל הגדול בישראל בתחום הדיור אשר מספק פלטפורמה חברתית לאלפי בניינים, פרויקטים חדשים וועדי בתים להכרות וקשר בין הדיירים מרכישת הדירה ועד למגורים בבית המשותף.

נבחרת בעלי מקצוע מבית “סוגרים הכל לדירה”

נכון שהיית שמח להזמין עבודה רק מבעלי מקצוע שאפשר לסמוך עליהם? בשביל זה אנחנו כאן

נבחרת בעלי המקצוע שלנו מונה בעלי מקצוע איכותיים, הוגנים ומקצועיים אשר נבחרו בקפידה על ידינו. צוות המשרד, המוקד האנושי שלנו שעוזר לכם בכל צורך שלכם מבצע לאורך הזמן סקרים ומשובים של הדיירים על בעלי המקצוע כך שתוכלו להיות בטוחים ומרוצים מהעבודה שמבוצעת. בעלי המקצוע מדורגים על ידי הדיירים שרכשו את השירותים דרכנו וניתנים להם ציונים על מקצועיות, רמת המחיר, רמת השירות וציון כללי.

להבטיח זה לא חכמה גדולה. החכמה היא לקיים. “סוגרים הכל לדירה” מארגנת אירועים לדיירים כבר משנת 2011, משנת 2011 השתתפו מעל ל- 20,000 דיירים בימי המכירה והאירועים והכנסים של “סוגרים הכל לדירה” וחסכו אלפי שקלים ברכישת מוצרים ושירותים לדירה.
אז אם יש לכם עוד שאלות (שלחו לנו) או התקשרו 072-2222191.

ניפגש באירועים,
צוות סוגרים הכל לדירה

סוגרים הכל לדירה הוקמה בשנת 2011 כמיזם חברתי והפכה עד מהרה לקבוצת הקניה הגדולה בישראל לרוכשי דירות ומשפצים, המונה כ-75,000 חברים – רוכשי דירות מקבלן, יד שנייה ומשפצים. 

מייסד החברה דרור מגל, בעל תואר ראשון בהנדסת תוכנה וניהול תעשייתי, יזם אשר הגיע מעולם ההייטק וניהול פרויקטים בארץ ובעולם. 

בשנת 2004 הקימו דרור יחד עם אביו גיורא מגל את פורטל בית משותף – המרחב הווירטואלי הראשון בישראל לקהילות דיירים – כאשר זיהה לראשונה את הקשיים של הדיירים מבחינת רכישת מוצרים לדירה במחירים הגיוניים ואיכותיים והן מבחינת התקשרות עם בעלי מקצוע איכותיים ואמינים והחליט להקים קבוצת קנייה לרכישה מרוכזת של מוצרים ושירותים לדירה במטרה להקל על רוכשי דירות חדשות, יד שנייה ומשפצים – בחיסכון כסף וזמן ברכישת מוצרים ושירותים לדירה.

עד היום השתתפו למעלה מ-75,000 רוכשי דירות ומשפצים למעלה מ-900 אירועי קנייה קבוצתית וימי מכירה שונים של “סוגרים הכל לדירה” וחסכו מעל 200 מיליון ש”ח ברכישת מוצרים לדירה החדשה!

לחברה נבחרת בעלי מקצוע בכל התחומים, אנשי מקצוע אמינים ומקצועיים מהשורה הראשונה המלווה את לקוחות החברה במגוון התחומים משיפוצים, מיזוג אוויר ועד להובלה וניקיון. אנו מפעילים עבורכם מוקד אישי ואנושי המספק את כל המענה של בעלי מקצוע בטלפון 072-2222191.  

בשנת 2018, לאחר שחווינו אצל מאות לקוחות את הכשלים בתחום שיפוץ דירות, החלה החברה במתן שירותי שיפוץ מלאים ופיתחה שיטה מתודולוגית ומותאמת אישית לצרכי הלקוח משלב אפיון תכנון הפרויקט, ביצוע מלא, ניהול הפרויקט השטח ועד למסירתו ללקוח. 

עד היום בוצעו למעלה מ-100 פרויקטים בשיטה זו. כיום, החברה נותנת שירותי שיפוץ לכל גודל וסוג פרויקט מקטן ונקודתי ועד גדול וזאת יחד עם נבחרת מומחים בענף השיפוצים הכוללת: מעצבות פנים, קבלני ביצוע, אנשים אלומיניום, מטבחים וכן מספקת את כל המוצרים הדרושים לשיפוץ ואבזור הבית והכל תחת קורת גג אחת באולם התצוגה – מרכז סוגרים הכל לדירה. 

בשנת 2020, עם התפרצות הקורונה החברה הקימה את אתר הסחר של החברה “חבילה לדירה” המאפשר רכישה און ליין של מגוון רחב של מוצרים איכותיים לבית והחלה לשווק ולמכור בעצמה מוצרים ושרותים ישירות ללקוח הפרטי, תחת קורת גג אחת. 

בשנת 2021 הקימה החברה את “מרכז סוגרים הכל לדירה”, אולם התצוגה ומשרדי החברה בנס ציונה, רחוב האיזמל 4 – מקום המפגש עם הלקוחות המעוניינים לרכוש את חבילות המוצרים למעבר הדירה שהחברה מציעה וכן הרצאות תוכן אותן מקיימת החברה. 

באולם התצוגה של החברה מתקיימות פגישות לרכישת מוצרים ושרותים לשיפוץ ומעבר הדירה וקיימת תצוגה תצוגת ארונות ואביזרי אמבטיה, ארונות הזזה בהתאמה אישית, מיטות, מזרנים, מקלחונים, דלתות פנים, פרקטים, מטבחים ושיש, פרגולות אלומיניום, סגירות מרפסת וכן פגישות הייעוץ בתחום השיפוצים. 

בעלי מקצוע מהם ניתן לקבל שירות מהתחומים: מיזוג אוויר, ניקיון, הובלה, בדק בית, הנדינמן, קבלני שיפוצים, רשתות יתושים, סורגים ועוד. 

ספר לנו כיצד נוכל לעזור לך
דילוג לתוכן