לשירות לקוחות חייגו

072-2222191

ליאת בליצבלאו - מעצבת פנים

ליאת בליצבלאו

ליווי מלא לעיצוב פנים, תכנון פנים והום סטיילינג

אזורי פעילות:מרכז, שרון, שפלה / מודיעין

טלפון: 050-8556002

ליאת בליצבלאו

נעים להכיר,

ליאת בליצבלאו – למעלה מעשור אני בעלת משרד לתכנון אדריכלי ועיצוב פנים ובמשך הזמן הזה תכננתי ועיצבתי עשרות רבות של בתים פרטיים, דירות, חנויות, משרדים ואף בתי מלון בארץ ובחו”ל.

הפרויקטים בהיקפים שונים מ- 29 מ”ר ועד 7000 מ”ר בתחומים שונים.

ליאת בליצבלאו – קצת על הסיפור האישי שלי

גדלתי לאבא עיוור ומגיל צעיר אני זוכרת איך אני מתארת לו את הסביבה, את הנופים, את הצבעים , את האנשים, את הזרימה בחללים שונים. אבי לימד אותי לראות את הטוב בכל פגם ולרדת לרזולוציות מפורטות. התכונה הזו מלווה אותי לאורך כל דרכי המקצועית ומאפשרת לי להבין לעומק את צרכי הלקוח שלי, ולמצוא פתרונות לבעיות שעוטפות את הלקוח בסביבת המחיה/העבודה שלו. מתוך החוויות האישיות שלי, אני שמה דגש על תכנון נגיש, ומקפידה תמיד להכניס צבעים רווים לעיצובים שלי.

אני מלווה את הלקוח משלב התכנון ועד לשלב האכלוס. מהתכנון הכללי הגדול ועד לפרטים הקטנים.

בין הפרויקטים עליהם זכיתי לעבוד: מלונות של רשת פתאל בקפריסין, רשת חנויות חיות- גרובר פארם,רשת חנויות שמלות הכלה- ריקי דאלאל, רשת חנויות בגדי ילדים, משרדי הייטק, מלונות בוטיק באיטליה, בתים פרטיים, דירות קבלן, דירות לשיפוץ ועוד

ליאת בליצבלאו - מעצבת פנים

אני מומחית לשיפוצים ומהפכים. בתים ודירות קטנים כגדולים שעוברים מייקאובר כולל ומשתנים לגמרי.

במסגרת עבודתי הייתה לי גם הזכות לעצב בהתנדבות בתים לחיילים בודדים, גן לילדים עיוורים, משרדי עמותה לעזרה לילדים מוגבלים ועוד.

רוצה לציין מולכם כי אני לא מוכנה להתפשר על שום פרט בעבודה שלי, ואני תמיד רוצה את הטוב ביותר עבור לקוחותיי.

אני מאמינה כי השירות שלי הוא הכרטיס ביקור הטוב ביותר שלי ולכן אני מתחייבת כי התקופה שאנחנו נעבור יחדיו, תהיה אחת התקופות המשמעותיות בחייכם, יש בידיי כלים לשנות את חייכם!

 

גלריה

ספר לנו כיצד נוכל לעזור לך
דילוג לתוכן